Lucie Hovorková
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Rychlé jednání s cestovní kanceláří. Vše bylo v pořádku a velmi milé jednání.
Rychlé jednání s cestovní kanceláří. Vše bylo v pořádku a velmi milé jednání.
jelikož jsme byli v České republice a zde se žádná pláž nenachází tak nemohu hodnotit.
StravaVelmi dobrá. Snídaně kdo co má rád. Výborný jogurt :-) a večeře jak jinak něž výborná.
UbytováníUbytování bylo skvělé. Při příjezdu nás pan provozní provedl a povyprávěl o budově a historii. Milé jednání. Rodinná atmosféra.
SlužbyNa typ ubytování to bylo dobré.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







