Hotel U Starýho Kance

Česká republika, Šumava

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano
  • Půjčovna kol Půjčovna kol ano
  • Volejbal Volejbal ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alena Krejčová

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Velmi pěkná dovolená s možností vyjížděk na koni. Byla s námi 14 letá dívka. Když se jí nechtělo s námi na výlety, tak jsme ji mohli nechat na ranči u dětí, kde byl i dětský tábor. Napřed mi chyběla možnost koupání, ale nakonec bylo chladno. V hotelu je možnost si zapůjčit i kola. Personál hotelu i ranče byl velmi ochotný a vstřícný.
Kdybych nepřijela na dovolenou vlastním autem, tak bych se nikam nedostala. Z vesnice, ve které se hotel nachází jezdí jen několik autobusů denně. Ale my jsme mohli vyjet např. do Volyně na vlak, prošli jsme historickou část Strakonic, podívali jsme se do Hoštic, navštívili jsme zámek Blatná nebo zříceninu hradu Helfenburk. Nakonec jsme zjistili, že abychom viděli vše, co jsme chtěli, tak nám týden na to nestačil. Když máte auto, tak je v této oblasti mnoho možností na výlety.
S dovolenou jsem byla velmi spokojena.

Velmi pěkná dovolená s možností vyjížděk na koni. Byla s námi 14 letá dívka. Když se jí nechtělo s námi na výlety, tak jsme ji mohli nechat na ranči u dětí, kde byl i dětský tábor. Napřed mi chyběla možnost koupání, ale nakonec bylo chladno. V hotelu je možnost si zapůjčit i kola. Personál hotelu i ranče byl velmi ochotný a vstřícný.
Kdybych nepřijela na dovolenou vlastním autem, tak bych se nikam nedostala. Z vesnice, ve které se hotel nachází jezdí jen několik autobusů denně. Ale my jsme mohli vyjet např. do Volyně na vlak, prošli jsme historickou část Strakonic, podívali jsme se do Hoštic, navštívili jsme zámek Blatná nebo zříceninu hradu Helfenburk. Nakonec jsme zjistili, že abychom viděli vše, co jsme chtěli, tak nám týden na to nestačil. Když máte auto, tak je v této oblasti mnoho možností na výlety.
S dovolenou jsem byla velmi spokojena.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Hotel se nachází v jižních Čechách a v blízkosti nebylo žádné koupání. Nejbližší venkovní koupaliště bylo ve Volyni, ale nebylo počasí na koupání.

Strava

Měli jsme zaplacenou polopenzi. Snídaně byla formou bufetového stolu a jídla bylo dost - stačilo to i mému příteli, který toho sní docela dost. K večeři byl výběr v několika jídel. Mám ráda českou kuchyni, takže jsem byla spokojená a velmi mi chutnalo.

Ubytování

Pokoj nebyl velký, ale vzhledem k tomu, že jsme jezdili na celodenní výlety, nám stačil. Výhodou bylo, že každý pokoj má vlastní sociální zařízení a do každého pokoje se vstupuje přímo z venkovního prostranství.

Služby

Možnost projížďky na koni. Jako dítě jsem na koni několikrát seděla, ale i po tak dlouhé době jsem využila možnosti projížďky po okolí. Všechno mi vysvětlili a během cesty se mi věnovali. Bylo to velmi pěkné.
V hotelu půjčují kola, ale nakonec jsme tuto možnost nevyužili, i když jsme si ji dopředu zamluvili - bohužel v den, kdy jsme chtěli vyjet na kole, pršelo.

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Michael J.

Hodnocení 3,7 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Václav D.

Hodnocení 3,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

super víkend s rodinou

super víkend s rodinou

Strava 3,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Strava

jídlo bylo dobré a bylo ho dost

Ubytování

čisté, vonavé a dostačující

Služby

vpořádku

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Zuzana Válková

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Podprůměrné venkovské ubytování, avizovaná farma a zvířátka nejsou součástí ubytování, člověk se k nim ani moc nedostane. Vše se řeší na baru v zakouřené pivnici, přes ni se musí projít i pokaždé, když se jde na jídlo (i ráno v osm na snídani). V jídelně už se ale naštěstí nekouří. Slečny servírky až na vyjímky velice milé a ochotné. S paní vedoucí už to bylo horší. Chyběla nám alespoň malý plac nebo zahrádka nebo něco. Ve dvoře jen pergola se sezením, parkoviště a asfalt. Vesnička Hoslovice je ale krásná, fajn procházky, rozhledna, pole, louky, mlýn, opravdu pěkné místo.

Podprůměrné venkovské ubytování, avizovaná farma a zvířátka nejsou součástí ubytování, člověk se k nim ani moc nedostane. Vše se řeší na baru v zakouřené pivnici, přes ni se musí projít i pokaždé, když se jde na jídlo (i ráno v osm na snídani). V jídelně už se ale naštěstí nekouří. Slečny servírky až na vyjímky velice milé a ochotné. S paní vedoucí už to bylo horší. Chyběla nám alespoň malý plac nebo zahrádka nebo něco. Ve dvoře jen pergola se sezením, parkoviště a asfalt. Vesnička Hoslovice je ale krásná, fajn procházky, rozhledna, pole, louky, mlýn, opravdu pěkné místo.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 1,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Strava

Strava byla velice špatná. U snídaně si člověk musel o vše říkat, pořád tam nic nebylo. Každý den, pořád dokola. Večeře také špatné. Vždy bylo jedno jídlo, které bylo jak na táboře (např. rizoto, špagety, kuře s bramborem ....). Další varianta bylo to, co zbylo od obědů v restauraci. Takže někdy řízek s hranolkami, někdy párek v rohlíku. Jídlo bylo celkově hodně podprůměrné, o inzerované ekostravě se nedá absolutně mluvit. Možná že mleté maso, které bylo v každém druhém jídle, bylo z místní farmy. Jinak se šetřilo naprosto na všem, vše co nejlevnější.

Ubytování

Dost zašlý gauč a koberec, který již opravdu nevoněl. Kuchyň jsme nepoužívali, ale při otevření skříněk to také nevonělo. Bydleli jsme v "apartmánu", to znamenalo jednu místnost, kde byly tři postele a rozkládací gauč, na kterém se spalo. Takže každé ráno skládat a večer rozkládat. Plus kuchyň a wc s koupelnou. Wc a koupelna byly novější a čisté, když pominu špinavý sprchový závěs.

Služby

Mladé slečny servírky byly milé a ochotné i když často dost zmatené.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Alena Krejčová

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Velmi pěkná dovolená s možností vyjížděk na koni. Byla s námi 14 letá dívka. Když se jí nechtělo s námi na výlety, tak jsme ji mohli nechat na ranči u dětí, kde byl i dětský tábor. Napřed mi chyběla možnost koupání, ale nakonec bylo chladno. V hotelu je možnost si zapůjčit i kola. Personál hotelu i ranče byl velmi ochotný a vstřícný.
Kdybych nepřijela na dovolenou vlastním autem, tak bych se nikam nedostala. Z vesnice, ve které se hotel nachází jezdí jen několik autobusů denně. Ale my jsme mohli vyjet např. do Volyně na vlak, prošli jsme historickou část Strakonic, podívali jsme se do Hoštic, navštívili jsme zámek Blatná nebo zříceninu hradu Helfenburk. Nakonec jsme zjistili, že abychom viděli vše, co jsme chtěli, tak nám týden na to nestačil. Když máte auto, tak je v této oblasti mnoho možností na výlety.
S dovolenou jsem byla velmi spokojena.

Velmi pěkná dovolená s možností vyjížděk na koni. Byla s námi 14 letá dívka. Když se jí nechtělo s námi na výlety, tak jsme ji mohli nechat na ranči u dětí, kde byl i dětský tábor. Napřed mi chyběla možnost koupání, ale nakonec bylo chladno. V hotelu je možnost si zapůjčit i kola. Personál hotelu i ranče byl velmi ochotný a vstřícný.
Kdybych nepřijela na dovolenou vlastním autem, tak bych se nikam nedostala. Z vesnice, ve které se hotel nachází jezdí jen několik autobusů denně. Ale my jsme mohli vyjet např. do Volyně na vlak, prošli jsme historickou část Strakonic, podívali jsme se do Hoštic, navštívili jsme zámek Blatná nebo zříceninu hradu Helfenburk. Nakonec jsme zjistili, že abychom viděli vše, co jsme chtěli, tak nám týden na to nestačil. Když máte auto, tak je v této oblasti mnoho možností na výlety.
S dovolenou jsem byla velmi spokojena.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Hotel se nachází v jižních Čechách a v blízkosti nebylo žádné koupání. Nejbližší venkovní koupaliště bylo ve Volyni, ale nebylo počasí na koupání.

Strava

Měli jsme zaplacenou polopenzi. Snídaně byla formou bufetového stolu a jídla bylo dost - stačilo to i mému příteli, který toho sní docela dost. K večeři byl výběr v několika jídel. Mám ráda českou kuchyni, takže jsem byla spokojená a velmi mi chutnalo.

Ubytování

Pokoj nebyl velký, ale vzhledem k tomu, že jsme jezdili na celodenní výlety, nám stačil. Výhodou bylo, že každý pokoj má vlastní sociální zařízení a do každého pokoje se vstupuje přímo z venkovního prostranství.

Služby

Možnost projížďky na koni. Jako dítě jsem na koni několikrát seděla, ale i po tak dlouhé době jsem využila možnosti projížďky po okolí. Všechno mi vysvětlili a během cesty se mi věnovali. Bylo to velmi pěkné.
V hotelu půjčují kola, ale nakonec jsme tuto možnost nevyužili, i když jsme si ji dopředu zamluvili - bohužel v den, kdy jsme chtěli vyjet na kole, pršelo.

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250