Marcela N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 1 700 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Wellness hotel Centrál leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov. Pro motorizované hosty nabízí hotel možnost úschovy automobilu v deseti hotelových garážích. Stylově řešená restaurace je podpořená moderní gastronomií, takže zde spojuje kvalitu, racionálnost a moderní trendy zdravé výživy s poklidnou atmosférou konce 30. let našeho století. Zcela jiný pocit získáte v baru, který je ideálním místem k pracovní schůzce, setkání s přáteli spolu s odpočinkem při sklence vína či posezení při krátkém programu nebo tanečním večeru v denních i nočních hodinách. Konferenční možnosti nabízí salonek a sál se základním technickým vybavením a možnostmi doplňkových programů. V letních měsících zve k posezení letní zahradní terasa s výhledem na vyhřívaný bazén. V rámci wellness centra, lze navštívit vnější relaxační bazén se slanou vodou, vodopádem a dětským brouzdalištěm (letní provoz dle počasí, cca od května do října), vnitřní relaxační bazén se slanou vodou a protiproudem, s teplotou 28 °C v zimě i v létě, malé dětské hřiště – venkovní, relaxační zahradu, solnou saunu s odpočívárnou, finskou saunu s odpočívárnou, multifunkční vířivou vanu, nebo sluneční louku. Na místě si můžete zakoupit například tyto procedury: hydroterapie, termoterapie, masáže, zábaly, lymfatické masáže, formování postavy, detoxikace organismu, reflexní terapie, lávové kameny a mnoho dalšího.
Jednolůžkové až čtyřlůžkové pokoje. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, telefon s přímou provolbou, TV/SAT a připojení k internetu přes Wi-Fi.
Dítě do 3 let bez nároku na lůžko a služby zdarma.
Pobyt se psem 200 Kč / noc, platba na místě.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Hrozné (na základě 26 hodnocení)
Tento hotel je 17. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 63 v Šumava.
Marcela N.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Helena Vodolánová
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt se nám líbil, byly jsme tři a jsme spokojeni jak s personálem (byl milý, ochotný a usměvavý).
Pobyt se nám líbil, byly jsme tři a jsme spokojeni jak s personálem (byl milý, ochotný a usměvavý).
Co se týká stravy, výborné jak snídaně, tak večeře.
UbytováníVšechno pořádku, jak pokoj tak personál. Co bychom ale mohly vytknout, tak je studený vnitřní bazén.
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Jediné pozitivní bylo Wellness, čisté , ale změny by určitě sneslo např. oprava funkčnosti trysek, lehátka v klidové zóně…venkovní bazén nízká kapacita lehátek, ale to je dáno prostorovými možnostmi zahrady hotelu…služby masérky zklamaní, nejen že masírovala o 5minut kratší něž zaplacenou dobu, nadto jednou během masáže na 2 minuty odešla do vedlejší místnosti…obsahově masáž bych shrnul na 45 minutové hlazení zad bez jakékoliv změny pohybu nebo systému masáže …za ty peníze určitě nedoporučuji
Jediné pozitivní bylo Wellness, čisté , ale změny by určitě sneslo např. oprava funkčnosti trysek, lehátka v klidové zóně…venkovní bazén nízká kapacita lehátek, ale to je dáno prostorovými možnostmi zahrady hotelu…služby masérky zklamaní, nejen že masírovala o 5minut kratší něž zaplacenou dobu, nadto jednou během masáže na 2 minuty odešla do vedlejší místnosti…obsahově masáž bych shrnul na 45 minutové hlazení zad bez jakékoliv změny pohybu nebo systému masáže …za ty peníze určitě nedoporučuji
Bohužel snídaně velmi slabý výběr a po celý pobyt bez jakékoli změny, inovace, nápadu jídel a džusu
UbytováníHotel je za zenitem…bez úprav se jedná spíše o ubytovnu
SlužbyHotel bez restaurace je jako auto bez pedálu…pivní automat to bohužel nezachrání
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Karel Faltin
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme spokojeni
Byli jsme spokojeni
Jídlo bylo celkem v pohodě
UbytováníUbytování celkem v pohodě, i když je vidět, že hotel by už místy potřeboval rekonstrukci.
SlužbyPravda bazén asi neměl 28 stupňů a protiproud jsme tu za celou dobu v provozu nezažili, ale i tak myslím spokojenost.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vladimír Turek
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
spokojeni
spokojeni
chutná a dostatek
Ubytovánípříjemné
Službyočekávání splněno
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Michaela S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
I přes skvělé jídlo, bychom se sem už nikdy nevrátili. Negativa opravdu převažují.
I přes skvělé jídlo, bychom se sem už nikdy nevrátili. Negativa opravdu převažují.
Fajn lokalita, blízko centra. Jinak nic extra.
StravaJídlo opravdu výborné, jak snídaně, tak i jídlo v restauraci (kromě čokoládového fondánu, který byl tvrdý, moc upečený, ale uznávám že je těžké to u tohoto desertu odhadnout) .
UbytováníUbytování bylo dle očekávání, jen nám chyběl například župan k dispozici, když se má jednat o wellnes hotel.
SlužbyCo se wellnes týká, tak hrůza. Fotky na webu opravdu hodně zkreslují. Bazén se slanou vodou rozhodně neměl teplotu, kterou měl mít (v létě 27°C,v zimě 29°C - na konci září, tedy asi v zimní sezóně, neměl ani těch 27°C), navíc byl v místnosti, kde byla opravdu neuvěřitelná zima - ještě větší než ve zbytku hotelu. Voda slaná nebyla. Protiproud a chrlič nefunkční, masážní trysky sice fungovaly, ale v té zimě si to člověk stejně neužil. Asi proto jsme byli v bazénu vždy sami.
Sauna OK, i když jedna byla funkční jen jak se jim zachtělo (jeden den ano, druhý ne..).
Když jsme viděli venkovní bazén, tak nezbývalo už nic než se jen smát. Na fotkách vypadal velký, ale ve skutečnosti je asi tak 3x menší, brouzdaliště odhaduji ve velikosti ani ne 2x2 metry, samotný bazén nebyl o moc větší. Jak by to bylo s teplotou (má být vyhřívaný), kdyby byl v provozu, můžeme jen hádat.
Parkování zdarma ano - ve stylu najděte si parkovací místo někde v ulicích okolo hotelu (my měli štěstí a zabrali jsme si poslední místo před hotelem, které ale nebylo nijak určené pro hosty, takže ho mohl využít úplně kdokoliv z okolních domů).
Takže pokud si člověk chce tento hotel vybrat kvůli wellnes, rozhodně nedoporučuji.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Dušan Komenda
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenou jsme si užili a bylo to fajn prostředí
Dovolenou jsme si užili a bylo to fajn prostředí
Menší bazén s malým množstvím lehátek jinak čistý a upravený okolí
StravaSnídaně byly vždy dobře nachystaný,bylo toho vždy hodně a pořád vše doplňovaly.
UbytováníHotel staršího vybaveni a vzhledu ale vše čiste a uspořádané bazén krásný a čistý. jen balkon v dezolátním stavu.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi milí a ochotný v tomhle ohledu ji není co vytknout
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...