Tomáš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 688 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 668 hodnocení)
Tento hotel je 8. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 82 v Biograd Na Moru.
Tomáš P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Hana V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2025
Bez připomínek.
Bez připomínek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Dawid R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Celkově je to hezké
Celkově je to hezké
Čisté a krásné
StravaVětšina jídla je chutná, velký výběr
UbytováníHotelové pokoje byly průměrné, ale vzhledem k místním podmínkám skvělé.
SlužbySpousta zábavy, všechno bylo skvělé
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Alžbeta R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Dovolenka bola dobrá, strava v poriadku dalo sa vždy vybrať aj pre deti, rozmanitosť nápojov. Jediným negatívom bolo, že na izbe nebola chladnička/mini bar a odtok v kúpeľni po pár dňoch dosť smrdel do celej izby. So službami sme boli spokojní. Pekné prostredie, aj pláže, chodili sme na pieskovú do Pakoštane, personál milý, dostatočná ponuka nápojov v bare aj zmrzlina.
Dovolenka bola dobrá, strava v poriadku dalo sa vždy vybrať aj pre deti, rozmanitosť nápojov. Jediným negatívom bolo, že na izbe nebola chladnička/mini bar a odtok v kúpeľni po pár dňoch dosť smrdel do celej izby. So službami sme boli spokojní. Pekné prostredie, aj pláže, chodili sme na pieskovú do Pakoštane, personál milý, dostatočná ponuka nápojov v bare aj zmrzlina.
pláž bola blízko, štrková, ale veľmi plná. chodili sme na Pine Beach do Pakoštane na pieskovú pláž, kde bola veľmi dlho plytká voda, vhodná aj pre malé deti a neplavcov.
Stravastrava bola dobrá, celkom rozmanitá, dalo sa vybrať aj dostatok zeleniny, cestovín a mäsa. široký výber nápojov alko a nealko.
UbytováníHotel bol pekný, čistý, primeraný 3*, izba po rozložení prístelky trochu menšia, prístelka veľkosť úplne v poriadku pre dieťa, dostatočne veľká. bolo by fajn, keby častejšie upratovali, keby sme si nešli vypýtať čisté uteráky, asi máme 1 uterák/ 1 osoba na celý týždeň.
SlužbySlužby boli dobré, trochu drahšie parkovanie pred hotelom 12,- eur/1 deň. Príjemný animačný program, 2 bazény, trochu studenšia voda, milý personál.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Karel K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
přístup do pokoje o 3 H později čili první den upně zabitý .bazény totálně studené , ve vnitřním bazénu plíseň. Lehátka tak pro půlku ubytovaných a pořád zabrané i když u bazénu skoro nikdo v tu chvíli nebyl. Pokoj jsme ještě připláceli tak jsem žádal stranu k moři to v papírech vůbec nebylo . pokud by jsme neměli lastminute a byli jsme tam za plnou cenu byl bych hodně naštvaný . V pokoji prasklá postel , chyběl minibar a trezor, opět plíseň, špatně odtíkající toaleta a nefunkční větrák takže 5000 kč cca vyhozeno do koše. Manažerka recepce a její lidé v pohodě pokud člověk nic moc nechtěl . V restauraci pan manažer řešíl lidi v plavkach ale všudepřítomny bordel už tak ne.
přístup do pokoje o 3 H později čili první den upně zabitý .bazény totálně studené , ve vnitřním bazénu plíseň. Lehátka tak pro půlku ubytovaných a pořád zabrané i když u bazénu skoro nikdo v tu chvíli nebyl. Pokoj jsme ještě připláceli tak jsem žádal stranu k moři to v papírech vůbec nebylo . pokud by jsme neměli lastminute a byli jsme tam za plnou cenu byl bych hodně naštvaný . V pokoji prasklá postel , chyběl minibar a trezor, opět plíseň, špatně odtíkající toaleta a nefunkční větrák takže 5000 kč cca vyhozeno do koše. Manažerka recepce a její lidé v pohodě pokud člověk nic moc nechtěl . V restauraci pan manažer řešíl lidi v plavkach ale všudepřítomny bordel už tak ne.
Pláž přímo pod hotelem přeplněná ale stačí ujit cca 2km a je to paráda.
StravaPrůměrná pouze teda většina věcí polotovary.
UbytováníTak dvě hvězdy a to ze slušnosti..
SlužbyDětská herna průměr . večerni program pro děti velmi odflaknutý a krátký cca 10 minut a nikdy ne v daný čas .
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Alžbeta B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Celkový dojem fajn, ale nabudúce už si vyberieme iný hotel
Celkový dojem fajn, ale nabudúce už si vyberieme iný hotel
Pláž 200m maličká a preplnená
StravaStrava výrazne korenistá, opakujúca sa, pre deti nič moc ale dospelí si vyberú.
UbytováníUbytovanie dosť staré, ale na spanie postačujúce.
SlužbySlužby hotela nedostačujúce, na check in sme čakali s malými detmi do 17 tej čo bolo nepredstaviteľné, izby nám neboli za celý pobyt ani raz upratané, rúčníky sa nemenili, lehatka pri bazéne nonstop obsadené ľuďmi, ktorí tam ani neboli, pri bazéne neporiadok, chýbal plavčík aby upozorňoval hostí, ktorí si tam robili čo chceli a ohrozovali druhých, o fajčení pri bazéne a špakoch na zemi ani nejovorím.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eliška K.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2025
Hotel se nachází kousek od pláže. Je rozdělen na starou a novou část.
Hotel se nachází kousek od pláže. Je rozdělen na starou a novou část.
Snídaně se opakovaly ale vždy se dalo vybrat. Obědy a večeře se měnily. Vždy byl velký výběr ovoce a zeleniny. Na odpolední snack bylo vždy co vybrat ( hotdog, pizza, slané + sladké pochutiny z listového těsta, koblihy aj..). Zmrzlina byla celé odpoledne a ledová tříšť taky. Děti byly spokojené.
UbytováníPokoje byly čisté i když starší vybavení. Hlavně nám chyběly police ve skříni. Pokoj byl prostorný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...