Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Vila Vuckovic

Chorvatsko, Crikvenica, Crikvenica

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

od 4 005 za os.

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Poloha

Vila Vucko je umístěna cca 500 m od krásné oblázkové pláže a cca 1,7 km od centra města Crikvenica, restaurace a obchody jsou vzdáleny cca 300 m. Vila má parkoviště a Wi-Fi internet.

Vybavení

TYP S2: 2-lůžkový pokoj s kuchyňským koutem, hyg. zařízení, SAT TV a terasa.
TYP A4: 2 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, hyg. zařízení, SAT TV a terasa.
TYP A6: 3 ložnice se 2 lůžky, kuchyň, hyg. zařízení, SAT TV a terasa.
U všech typů je možnost dokoupení klimatizace 5 Eur/den.

Cena zahrnuje

7x ubytování, pobytové taxy.

Cena nezahrnuje

Cena nezahrnuje: Přihlašovací poplatek cca 5 Eur/osoba - platí se jednorázově na místě.

Další služby

Ubytování s vlastním vařením.

Sport

Vodní sporty.

Speciální nabídka

Akce 7=6 v termínech do 27.6. a od 29.8.2026 (slevy JSOU zahrnuty v ceně).

Tipy na výlety

Rijeka, Opatija, Plitvická jezera, ostrov Krk a Cres, fishpicnic.

Doprava

Vlastní.

Poznámky

Možnost dokoupení cestovního pojištění včetně pojištění storna zájezdu 50 Kč/dospělý do 70 let/den, 85 Kč/dospělý nad 70 let/den, 35 Kč/dítě do 15 let/den.
Dítě bez nároku na služby platí 1.190 Kč.

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 500 m
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano
  • Wifi zdarma Wifi zdarma ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Fantastické (na základě 13 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Hodnocení 5,0 / 5

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Tento hotel je 2. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 99 v Crikvenica.

Anonym

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Robin K.

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Pláž je daleko a zpět na vilu Vucko se jde jen a jen do kopce.

Pláž je daleko a zpět na vilu Vucko se jde jen a jen do kopce.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Na pláži nebylo moc lidi ale možná to bylo tím ze už to bylo koncem prázdnin, jinak pláž jako taková byla hezká jen místy místo oblázků byli velké kameny ale to se dá vyřešit změnou místa.

Strava

Jedná se o penzion beze stravy ale kolem je nejrůznější občerstvení a naproti Lidlu je výborná Pizzerie kterou jsme náhodou našli :)

Ubytování

Za tuto cenu jsme čekaly ubytování mnohem horší takže s ubytováním opravdu spokojenost :)

Služby

Beze služeb.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Filtrovat recenze

Robin K.

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Pláž je daleko a zpět na vilu Vucko se jde jen a jen do kopce.

Pláž je daleko a zpět na vilu Vucko se jde jen a jen do kopce.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Na pláži nebylo moc lidi ale možná to bylo tím ze už to bylo koncem prázdnin, jinak pláž jako taková byla hezká jen místy místo oblázků byli velké kameny ale to se dá vyřešit změnou místa.

Strava

Jedná se o penzion beze stravy ale kolem je nejrůznější občerstvení a naproti Lidlu je výborná Pizzerie kterou jsme náhodou našli :)

Ubytování

Za tuto cenu jsme čekaly ubytování mnohem horší takže s ubytováním opravdu spokojenost :)

Služby

Beze služeb.

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Andrea Sedláčková

Hodnocení 2,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Cesta byla ucházející přestup v Rakousku o tom jsme byli informováni az v autobuse příjezd o pul seste ráno. Delegátka nás řekla že v devět můžeme do obchoďáku nebo hospody.Ubytování už nikdy vice.Na odjezd dva časy když jsme volali delegatce ne zvedala a ani se potom neozvala.

Cesta byla ucházející přestup v Rakousku o tom jsme byli informováni az v autobuse příjezd o pul seste ráno. Delegátka nás řekla že v devět můžeme do obchoďáku nebo hospody.Ubytování už nikdy vice.Na odjezd dva časy když jsme volali delegatce ne zvedala a ani se potom neozvala.

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 2,0 / 5

Pláž

Plaz a okolí není co vytknout

Strava

Vlastni

Ubytování

V pokoji cisto.Kuchyň málo vybavena.Ale pokoj součástí bytu majitelky.I když dveře byli zamcene tak vlastně jako byste byli u nich v byte.Všechno slyšet jecici děcka bouchání nádobí. Ráno budík v sedm .To není odpočinkova dovolena zadne soukromí. Nikomu nedoporucuji

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Anonym

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

S dovolenou jako takovou jsme byli naprosto spokojeni, město bylo nádherné, spoustu možností na zábavu, večerní život atd., krásný přístav, moře čisté, pláže super...co tedy bylo ale velmi problematické byla doprava.
Nastupovali jsme v Olomouci, kde nás nabíral menší autobus. Následně nás vysadil v Brně u veletrhu na parkovišti a aniž by nám řidič něco řekl, odjel. Zde nám až po hodině zřejmě delegát řekl, že autobus, na který čekáme je v zácpě na dálnici, zde jsme čekali ještě další hodinu v dešti pod mostem. Odjezd byl tedy cca o dvě hodiny opožděn. Chápu, že stav na dálnici nemůže nikdo ovlivnit, ale mrzelo nás, že se o nás nikdo nestará, v blízkosti nebylo WC, prostě nic. Dalším a to asi největším šokem bylo, když nám v autobuse řekli, že budeme v Rakousku v noci přestupovat do jiného autobusu. Tato informace v žádných pokynech nebyla a musím říct, že pokud bychom o tom věděli dříve, takovou dovolenou bychom dost zvažovali. Po příjezdu na místo tedy v 7 hodin ráno nám pouze delegátka sdělila, že máme do 13.h čekat na hotelu a nechat si kufry v hale a že nás někdo ve 13.h vyzvedne a ubytuje v apartmánu. Kufry jsme tam samozřejmě nechtěli jen tak nechat, takže jsme ani nešli na pláž apod a čekali na ubytování. Za celou dobu pobytu se nám delegátka neozvala. Den před odjezdem nám došla SMS z CK, že odjezd je ve 20:25 hod., ovšem ostatní spolucestující, se kterými jsme dorazili na dovolenou měli odjezd ve 20:00, což nám přišlo zvláštní. Telefonicky jsme si to ale potvrdili také u CK. V den odjezdu ovšem byl na nástěnce v hotelu čas odjezdu v 18:10 hod. Volali jsme delegátce a ta nám řekla, že jedeme ve 20:25. Přeci jen nám to nedalo a šli jsme se zeptat již do autobusu, který odjížděl ve 20:00 a řidič nám řekl, že nás má na seznamu a že na nás čeká. Kolem 21.h nám však volala ještě delegátka s tím, že na nás čeká i další autobus. Takže jsme byli na dvou seznamech. V Rakousku nás opět čekal přestup do jiného autobusu. Musím říct, že organizace dopravy byla poměrně zmatečná a trošku nám narušila dovolenou.

S dovolenou jako takovou jsme byli naprosto spokojeni, město bylo nádherné, spoustu možností na zábavu, večerní život atd., krásný přístav, moře čisté, pláže super...co tedy bylo ale velmi problematické byla doprava.
Nastupovali jsme v Olomouci, kde nás nabíral menší autobus. Následně nás vysadil v Brně u veletrhu na parkovišti a aniž by nám řidič něco řekl, odjel. Zde nám až po hodině zřejmě delegát řekl, že autobus, na který čekáme je v zácpě na dálnici, zde jsme čekali ještě další hodinu v dešti pod mostem. Odjezd byl tedy cca o dvě hodiny opožděn. Chápu, že stav na dálnici nemůže nikdo ovlivnit, ale mrzelo nás, že se o nás nikdo nestará, v blízkosti nebylo WC, prostě nic. Dalším a to asi největším šokem bylo, když nám v autobuse řekli, že budeme v Rakousku v noci přestupovat do jiného autobusu. Tato informace v žádných pokynech nebyla a musím říct, že pokud bychom o tom věděli dříve, takovou dovolenou bychom dost zvažovali. Po příjezdu na místo tedy v 7 hodin ráno nám pouze delegátka sdělila, že máme do 13.h čekat na hotelu a nechat si kufry v hale a že nás někdo ve 13.h vyzvedne a ubytuje v apartmánu. Kufry jsme tam samozřejmě nechtěli jen tak nechat, takže jsme ani nešli na pláž apod a čekali na ubytování. Za celou dobu pobytu se nám delegátka neozvala. Den před odjezdem nám došla SMS z CK, že odjezd je ve 20:25 hod., ovšem ostatní spolucestující, se kterými jsme dorazili na dovolenou měli odjezd ve 20:00, což nám přišlo zvláštní. Telefonicky jsme si to ale potvrdili také u CK. V den odjezdu ovšem byl na nástěnce v hotelu čas odjezdu v 18:10 hod. Volali jsme delegátce a ta nám řekla, že jedeme ve 20:25. Přeci jen nám to nedalo a šli jsme se zeptat již do autobusu, který odjížděl ve 20:00 a řidič nám řekl, že nás má na seznamu a že na nás čeká. Kolem 21.h nám však volala ještě delegátka s tím, že na nás čeká i další autobus. Takže jsme byli na dvou seznamech. V Rakousku nás opět čekal přestup do jiného autobusu. Musím říct, že organizace dopravy byla poměrně zmatečná a trošku nám narušila dovolenou.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

S pláží jsme byli naprosto spokojeni, bydleli jsme cca 300 metrů od pláže. Jednou jsme byli také na městské placené pískové pláži, ale ta nám moc nevyhovovala. To je ale otázka vkusu, někdo má rád písek. My jsme chodili na poměrně velkou pláž, zde byly drobné kamínky, postupný vstup do vody a voda byla čistá. Paradoxně čistější než na placené pláži.

Strava

Stravu jsme měli vlastní, není tedy možné hodnotit.

Ubytování

S ubytováním jsme byli spokojeni, odpovídalo ceně, bylo zde čisto, paní majitelka byla fajn. Jediný zádrhel jsme viděli v tom, že i když jsme měli vlastní vchod do apartmánu, tak v ložnici byli dveře, za kterými bydlela paní majitelka, asi zde spala...dveře byly zamčené a klíče měla právě jen majitelka. Z toho jsme neměli moc dobrý pocit.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 4,5 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Byla tato recenze užitečná? (1) (0)

Lucie S.

Hodnocení 3,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování odpovídalo ceně.

Ubytování odpovídalo ceně.

Strava 3,0 / 5

Ubytování 2,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla asi 1 km - většinou po schodech. Nám to nevadilo, rádi chodíme, ale pro malé děti, kočárky apod. to není.

Strava

Stravování jsme měli vlastní, v okolí byla spousta restaurací s výbornými jídly, na plážích pak levné možnosti rychlého občerstvení.

Ubytování

Apartmán byl malý, což nevadilo, a bylo v něm čisto. Co ale bylo hodně zarážející - to byly (sice zamčené) dveře, které přímo sousedily s bytem majitelky domu. Ta v noci s oblibou vyndavala nádobí z myčky nebo dělala nějakou jinou hlučnou činnost, což mě budilo a bylo to celkově nepříjemné. Na dovolené jsem byla s dcerou, ale napadalo mě, co kdyby s partnerem...? Dveře byly dřevěné, bez izolace, žádný pocit soukromí, natož klidu.

Služby

V hotelu jsme nebydleli.

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Další hotely, které by vás mohly zaujmout