Ola (Seget Donji)
od 4 102 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 4 102 Kč za os.
od 8 049 Kč za os.
od 12 431 Kč za os.
od 7 409 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 1 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Šlo to
Šlo to
Pláž pěkná, voda čistá krásná, občasné rušení motorovými čluny v blízkosti asi k Jadranu patří, není vhodné pro děti, je tam plitký kousek a pak velká hloubka, pláž kamínková (asi navezený štěrk), malá, tedy hlava na hlavě, je to pro celý dům a vedle je pro další dům atd. atd., nicméně lehátka v ceně , stejně jako slunečníky, kterých byl opravdu dostatek. Krásný výhled na protější ostrov, ovšem momentálně v blízkosti asi budují most, takže časem to nebude nic moc....
Stravastrava nebyla součástí ubytování
UbytováníKvalita ubytování nebyla špatná, po příjezdu byli v pokoji komáři (musel jsem "ulovit" sám), elektronický "hubič" chyběl, ložnice neměla okna (větrat přes kuchyň není ideální), klimatizace byla pouze v kuchyni, ale "profoukalo" se to (byly jsme tam jen dva, jinak by těm prvním byla zima), postele byly 2ks, očekával bych francouzské lůžko, v koupelně byla špinavá sklenice s nápisem dezinfikováno (plesnivá, takže asi dávno), WC 100% čisté, sprchový kout měl špinavé a špatně vymyté rohy (asi rez, či vodní kámen), zadrhávala se dvířka od sprchového koutu, ručníky 100%, jinak paráda, oceňuji výrobník ledu na chodbě
SlužbyObecně mohu říci, že se jednalo o mírný podstandart v této cenové kategorii (aspoň já si to myslím). Osobně se domnívám, že jestli jedu do Chorvatska, kde je oficiálním platidlem HRK Kuna, měl by i poplatekk za turistu být vybírán a stanoven v HRK.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Šlo to
Šlo to
Pláž pěkná, voda čistá krásná, občasné rušení motorovými čluny v blízkosti asi k Jadranu patří, není vhodné pro děti, je tam plitký kousek a pak velká hloubka, pláž kamínková (asi navezený štěrk), malá, tedy hlava na hlavě, je to pro celý dům a vedle je pro další dům atd. atd., nicméně lehátka v ceně , stejně jako slunečníky, kterých byl opravdu dostatek. Krásný výhled na protější ostrov, ovšem momentálně v blízkosti asi budují most, takže časem to nebude nic moc....
Stravastrava nebyla součástí ubytování
UbytováníKvalita ubytování nebyla špatná, po příjezdu byli v pokoji komáři (musel jsem "ulovit" sám), elektronický "hubič" chyběl, ložnice neměla okna (větrat přes kuchyň není ideální), klimatizace byla pouze v kuchyni, ale "profoukalo" se to (byly jsme tam jen dva, jinak by těm prvním byla zima), postele byly 2ks, očekával bych francouzské lůžko, v koupelně byla špinavá sklenice s nápisem dezinfikováno (plesnivá, takže asi dávno), WC 100% čisté, sprchový kout měl špinavé a špatně vymyté rohy (asi rez, či vodní kámen), zadrhávala se dvířka od sprchového koutu, ručníky 100%, jinak paráda, oceňuji výrobník ledu na chodbě
SlužbyObecně mohu říci, že se jednalo o mírný podstandart v této cenové kategorii (aspoň já si to myslím). Osobně se domnívám, že jestli jedu do Chorvatska, kde je oficiálním platidlem HRK Kuna, měl by i poplatekk za turistu být vybírán a stanoven v HRK.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.