Adria Hodnocení: 3/5
od 11 746 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 746 Kč za os.
od 9 842 Kč za os.
od 6 559 Kč za os.
od 2 504 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 6 hodnocení)
Tento hotel je 4. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 30 v Korčula.
Vojtěch Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (5)
Filtrovat recenze
Konrad Kowalowka
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2023
S dovolenou nejsme vůbec spokojeni, od samého příjezdu se nám děly jen nepříjemné věci, pokoj měl mít klimatizaci a ta nebyla, musela jsem si připlatit a smlouva byla jiná, nejhorší dovolená měli jsme krom výhledů na moře žádné dobré vzpomínky, tento hotel nedoporučuji.Navíc pro rodiny s malými dětmi...dostanete se do 4. patra s kočárkem
S dovolenou nejsme vůbec spokojeni, od samého příjezdu se nám děly jen nepříjemné věci, pokoj měl mít klimatizaci a ta nebyla, musela jsem si připlatit a smlouva byla jiná, nejhorší dovolená měli jsme krom výhledů na moře žádné dobré vzpomínky, tento hotel nedoporučuji.Navíc pro rodiny s malými dětmi...dostanete se do 4. patra s kočárkem
pláž která je hned u hotelu je písčitá a ne moc čistá protože je vedle ní pěšina, lidi házejí věci do moře, místy taky kraviny, ale o kousek dál je super čistá oblázková pláž
StravaJídlo je dobré, není co vytknout, jen pár věcí na výběr, ale nejchutnější
UbytováníPokoj pro 3* hotel tyto standardy nesplňuje, vanička, umyvadlo a žádná teplá voda ... jde ze 4. patra na recepci a žádá je, aby to opravili ... červení mravenci na pokoji, že kousli nám ... to vše jsem zaznamenal, protože to bylo přehnané.. Jediné plus byla paní uklízečka, která každý den měnila ručníky a povlečení..
Službypadající dlaždice mohly dítěti ublížit ... další věc zábrany chránící dítě před pádem z bazénu byly v takovém stavu, že když jsem odolal, zůstalo mi v ruce, po nahlášení přišel Pán a snažil se to opravit , což nevyšlo, musel jsem ho navádět, jak to udělat selhání ... když jsem s ním mluvil o situaci hotelu, řekl, že nejsou lidé, kteří by to mohli opravit a musí to udělat sám. Ale chlubit se, kolik peněz a kolik tato nemovitost stojí, je první, ne, chci věřit, že neexistují lidé, kteří by se měli starat o pořádek v bazénu a opravovat ... bazén je již zanedbaný, Přikládám foto a videa..
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Sándor A.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Všechno bylo v pořádku.
Všechno bylo v pořádku.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Vojtěch Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (5)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...