Josef M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Nejsme zde poprvé a naposledy. Místo spíš pro klidnější dovolenou. Atrakce zde nečekejte. Do Omiše je to jen tři kilometry a dá se tam i dojít podél pobřeží. Stravování je v restauraci hned vedle penzionu. Parkovat zde lze. Ale nic pro amatéry. První vjezd a výjezd se strachem, ale pak si zvyknete. Nemira je na svahu a docházky k vodě dávají zabrat. Ale pro klidnou dovolenou fajn místo.
Nejsme zde poprvé a naposledy. Místo spíš pro klidnější dovolenou. Atrakce zde nečekejte. Do Omiše je to jen tři kilometry a dá se tam i dojít podél pobřeží. Stravování je v restauraci hned vedle penzionu. Parkovat zde lze. Ale nic pro amatéry. První vjezd a výjezd se strachem, ale pak si zvyknete. Nemira je na svahu a docházky k vodě dávají zabrat. Ale pro klidnou dovolenou fajn místo.
Na pláž je třeba zdolat 120 schodů od penzionu a cestu do kopce. Vzhledem polohy Nemiry se není čemu divit. Pro pohybově omezené lidi bude asi nedostupná. Pláž čistá, moře taky, restaurace v blízkosti. Není co vytknout.
StravaJídla dostatek, personál příjemný a ochotný třeba vyměnit jídlo za jiné bez finanční náhrady. Výběr ze tří jídel k večeři.
UbytováníPokoj obsahuje jen to nejnutnější k pobytu. Týden se dá vydržet. Jen dlouhý člověk bude mít problém. Postele by mohly být delší, ale ten týden se vydržet dá. Ten kdo to čte asi luxus nehledá.
SlužbyUbytování odpovídalo ceně. Za ty peníze nelze čekat luxus. Problém nenastal. Domácí jsou ochotni vše řešit.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







