Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 312 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 6 hodnocení)
Tento hotel je 28. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 168 v Omiš.
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Barbora H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Zájazd hodnotím v celku pozitívne, všetko bolo tak, ako malo byť. Jediné čo vnímam ako negatívum je organizácia dňa príchodu a organizácia dňa odchodu. V deň príchodu do letoviska sme prišli v skorých ranných hodinách, vonku bola zima (13 stupňov) a nebolo kde tráviť čas (konkrétne 3 hodiny) do otvorenia cestovnej kancelárie, kde sme sa mali po príchode hlásiť. V deň odchodu sme sa museli odubytovať do 10:00 hod. a autobus z letoviska odchádzal o 20:00 večer, čo považujem za zlé riešenie, pretože taktiež nebolo kde tráviť toľko času. Okrem iného sme cestou na autobusovú zastávku a počas čakania na autobus zmokli, nakoľko nás zastihla silná búrka a nebolo príjemné a ani pohodlné následne cestovať v mokrom oblečení.
Zájazd hodnotím v celku pozitívne, všetko bolo tak, ako malo byť. Jediné čo vnímam ako negatívum je organizácia dňa príchodu a organizácia dňa odchodu. V deň príchodu do letoviska sme prišli v skorých ranných hodinách, vonku bola zima (13 stupňov) a nebolo kde tráviť čas (konkrétne 3 hodiny) do otvorenia cestovnej kancelárie, kde sme sa mali po príchode hlásiť. V deň odchodu sme sa museli odubytovať do 10:00 hod. a autobus z letoviska odchádzal o 20:00 večer, čo považujem za zlé riešenie, pretože taktiež nebolo kde tráviť toľko času. Okrem iného sme cestou na autobusovú zastávku a počas čakania na autobus zmokli, nakoľko nás zastihla silná búrka a nebolo príjemné a ani pohodlné následne cestovať v mokrom oblečení.
Krásna, piesočnatá, more čisté.
StravaZájazd bol bez stravy.
UbytováníIzba bola počas celej dovolenky veľmi vyhriata, nedalo sa v nej v noci spať. Okrem iného nefungovalo v celej izbe wifi pripojenie na internet, nakoľko router bol umiestnený o 2 izby ďalej. A ako posledné negatívum vnímam umiestnenie okna susednej kúpeľne na našom balkóne/terase. Často sa pre nepríjemný zápach nedalo sedieť na terase/balkóne.
SlužbyNemám pripomienky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Barbora H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Zájazd hodnotím v celku pozitívne, všetko bolo tak, ako malo byť. Jediné čo vnímam ako negatívum je organizácia dňa príchodu a organizácia dňa odchodu. V deň príchodu do letoviska sme prišli v skorých ranných hodinách, vonku bola zima (13 stupňov) a nebolo kde tráviť čas (konkrétne 3 hodiny) do otvorenia cestovnej kancelárie, kde sme sa mali po príchode hlásiť. V deň odchodu sme sa museli odubytovať do 10:00 hod. a autobus z letoviska odchádzal o 20:00 večer, čo považujem za zlé riešenie, pretože taktiež nebolo kde tráviť toľko času. Okrem iného sme cestou na autobusovú zastávku a počas čakania na autobus zmokli, nakoľko nás zastihla silná búrka a nebolo príjemné a ani pohodlné následne cestovať v mokrom oblečení.
Zájazd hodnotím v celku pozitívne, všetko bolo tak, ako malo byť. Jediné čo vnímam ako negatívum je organizácia dňa príchodu a organizácia dňa odchodu. V deň príchodu do letoviska sme prišli v skorých ranných hodinách, vonku bola zima (13 stupňov) a nebolo kde tráviť čas (konkrétne 3 hodiny) do otvorenia cestovnej kancelárie, kde sme sa mali po príchode hlásiť. V deň odchodu sme sa museli odubytovať do 10:00 hod. a autobus z letoviska odchádzal o 20:00 večer, čo považujem za zlé riešenie, pretože taktiež nebolo kde tráviť toľko času. Okrem iného sme cestou na autobusovú zastávku a počas čakania na autobus zmokli, nakoľko nás zastihla silná búrka a nebolo príjemné a ani pohodlné následne cestovať v mokrom oblečení.
Krásna, piesočnatá, more čisté.
StravaZájazd bol bez stravy.
UbytováníIzba bola počas celej dovolenky veľmi vyhriata, nedalo sa v nej v noci spať. Okrem iného nefungovalo v celej izbe wifi pripojenie na internet, nakoľko router bol umiestnený o 2 izby ďalej. A ako posledné negatívum vnímam umiestnenie okna susednej kúpeľne na našom balkóne/terase. Často sa pre nepríjemný zápach nedalo sedieť na terase/balkóne.
SlužbyNemám pripomienky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Petr Keler
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
priemer
priemer
dobra
Stravastrava individualna
Ubytovánípriemer
Službypriemer
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.