Brzet Hodnocení: 3/5
od 2 382 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 382 Kč za os.
od 8 200 Kč za os.
od 4 900 Kč za os.
od 5 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Podprůměrné (na základě 2 hodnocení)
Tento hotel je 31. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 168 v Omiš.
Dana G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Špatná organizace ubytování.Byli jsme vysazeni v 4.15 ráno na místě, kde nás nikdo nečekal s tím, že si to máme najít. Apartmán názvem neoznačen,ani nejbližší sousedé nevěděli, kde je ap.Margarita. Se třemi malými dětmi jsme ještě za tmy ráno s kufry hledali apartmán.Stres hned po příjezdu.
Špatná organizace ubytování.Byli jsme vysazeni v 4.15 ráno na místě, kde nás nikdo nečekal s tím, že si to máme najít. Apartmán názvem neoznačen,ani nejbližší sousedé nevěděli, kde je ap.Margarita. Se třemi malými dětmi jsme ještě za tmy ráno s kufry hledali apartmán.Stres hned po příjezdu.
Jediná spokojenost byla s krásnou písčitou a upravenou pláží. Příchod od apartmánu přes hodně rušnou komunikaci,nebo sice bezpečným podchodem,zavánějícím čpavkem,připomínajícím úzkou myší díru.
StravaUbytování bylo bez stravy.
UbytováníUbytování vůbec neodpovídalo fotkám z Ck. Strašně zastaralý nábytek, minimální vybavení nádobím v kuchyni.Místo uvedených dvou manž.postelí jsme dostali jen jednu,rozkládaci gauč a špinavé rozkládací lehátko.Na přikrytí jen kusy ustřiženého froté z prostěradla. Aby to nebylo málo, tak pokoj je rozdělen s druhým apartmánem pouze zasouvacími dveřmi, takže šlo slyšet i dýchání sousedů. Dle informací delegáta jsou informace zveřejněné v CK hodně staré, takže neplatí ani možnost koupat se v bazénu 50 m vzdáleném ap.Bajaja, jak Invia uvádí.Nechtělo se nám tam ani přespávat.Navíc před apartmánem je hodně rušná cesta,včetně noci, kdy se nevyspíte v klidu.
SlužbyBez služeb.V den odjezdu nám přišla majitelka v 9.45 říct, že máme v 10h opustit pokoj, přičemž odjezd byl až v 20.00.Nezeptali se ani jestli něco nepotřebujeme.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Dana G.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2024
Špatná organizace ubytování.Byli jsme vysazeni v 4.15 ráno na místě, kde nás nikdo nečekal s tím, že si to máme najít. Apartmán názvem neoznačen,ani nejbližší sousedé nevěděli, kde je ap.Margarita. Se třemi malými dětmi jsme ještě za tmy ráno s kufry hledali apartmán.Stres hned po příjezdu.
Špatná organizace ubytování.Byli jsme vysazeni v 4.15 ráno na místě, kde nás nikdo nečekal s tím, že si to máme najít. Apartmán názvem neoznačen,ani nejbližší sousedé nevěděli, kde je ap.Margarita. Se třemi malými dětmi jsme ještě za tmy ráno s kufry hledali apartmán.Stres hned po příjezdu.
Jediná spokojenost byla s krásnou písčitou a upravenou pláží. Příchod od apartmánu přes hodně rušnou komunikaci,nebo sice bezpečným podchodem,zavánějícím čpavkem,připomínajícím úzkou myší díru.
StravaUbytování bylo bez stravy.
UbytováníUbytování vůbec neodpovídalo fotkám z Ck. Strašně zastaralý nábytek, minimální vybavení nádobím v kuchyni.Místo uvedených dvou manž.postelí jsme dostali jen jednu,rozkládaci gauč a špinavé rozkládací lehátko.Na přikrytí jen kusy ustřiženého froté z prostěradla. Aby to nebylo málo, tak pokoj je rozdělen s druhým apartmánem pouze zasouvacími dveřmi, takže šlo slyšet i dýchání sousedů. Dle informací delegáta jsou informace zveřejněné v CK hodně staré, takže neplatí ani možnost koupat se v bazénu 50 m vzdáleném ap.Bajaja, jak Invia uvádí.Nechtělo se nám tam ani přespávat.Navíc před apartmánem je hodně rušná cesta,včetně noci, kdy se nevyspíte v klidu.
SlužbyBez služeb.V den odjezdu nám přišla majitelka v 9.45 říct, že máme v 10h opustit pokoj, přičemž odjezd byl až v 20.00.Nezeptali se ani jestli něco nepotřebujeme.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.