Brzet Hodnocení: 3/5
od 2 382 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 382 Kč za os.
od 8 200 Kč za os.
od 4 900 Kč za os.
od 5 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Iva R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo super, apartmány jsou hned v centru města, ale i v noci tam byl klid. Pláž je spíše s hrubším pískem, vstup do vody pozvolný a na městské pláži vhodný i pro děti.
Vše bylo super, apartmány jsou hned v centru města, ale i v noci tam byl klid. Pláž je spíše s hrubším pískem, vstup do vody pozvolný a na městské pláži vhodný i pro děti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Autobusák po dojezdu do Omiše nás vyhodil u hasičské stanice s tím,že si máme zavolat delegátce a najít si ubytování sami.Unavení po cestě a ve vedru co bylo ,s kufry v zápřahu to není nic,co bych chtěl ještě jednou zažít.Po dovolání se se nám ozval nějaký Chorvat,se kterým se nebylo možné domluvit. Musel jsem volat do ČR a zjišťovat si další postup.Jinak tam delegát prostě není-nikdo za celou dobu se tam neukázal.I kdy máte odjíždět a odkud je jen na Vaší aktivitě.
Autobusák po dojezdu do Omiše nás vyhodil u hasičské stanice s tím,že si máme zavolat delegátce a najít si ubytování sami.Unavení po cestě a ve vedru co bylo ,s kufry v zápřahu to není nic,co bych chtěl ještě jednou zažít.Po dovolání se se nám ozval nějaký Chorvat,se kterým se nebylo možné domluvit. Musel jsem volat do ČR a zjišťovat si další postup.Jinak tam delegát prostě není-nikdo za celou dobu se tam neukázal.I kdy máte odjíždět a odkud je jen na Vaší aktivitě.
Naprosto vynikající,hlavně pro malé děti.Prostorná,čistá,sprchy kousek od sebe,Na poměry Chorvatska obrovská pláž a hlavně z jemného písku a ne kamínků.Vstup do moře je velmi pozvolný,snad po 30m máte vody po pás.Dno moře je jemný písek a nádherná čistá voda.
StravaZájezd byl bez stravy a vařili jme si sami.
UbytováníDost dobré....
SlužbyDobré.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Autobusák po dojezdu do Omiše nás vyhodil u hasičské stanice s tím,že si máme zavolat delegátce a najít si ubytování sami.Unavení po cestě a ve vedru co bylo ,s kufry v zápřahu to není nic,co bych chtěl ještě jednou zažít.Po dovolání se se nám ozval nějaký Chorvat,se kterým se nebylo možné domluvit. Musel jsem volat do ČR a zjišťovat si další postup.Jinak tam delegát prostě není-nikdo za celou dobu se tam neukázal.I kdy máte odjíždět a odkud je jen na Vaší aktivitě.
Autobusák po dojezdu do Omiše nás vyhodil u hasičské stanice s tím,že si máme zavolat delegátce a najít si ubytování sami.Unavení po cestě a ve vedru co bylo ,s kufry v zápřahu to není nic,co bych chtěl ještě jednou zažít.Po dovolání se se nám ozval nějaký Chorvat,se kterým se nebylo možné domluvit. Musel jsem volat do ČR a zjišťovat si další postup.Jinak tam delegát prostě není-nikdo za celou dobu se tam neukázal.I kdy máte odjíždět a odkud je jen na Vaší aktivitě.
Naprosto vynikající,hlavně pro malé děti.Prostorná,čistá,sprchy kousek od sebe,Na poměry Chorvatska obrovská pláž a hlavně z jemného písku a ne kamínků.Vstup do moře je velmi pozvolný,snad po 30m máte vody po pás.Dno moře je jemný písek a nádherná čistá voda.
StravaZájezd byl bez stravy a vařili jme si sami.
UbytováníDost dobré....
SlužbyDobré.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Veronika Navarová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iva R.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo super, apartmány jsou hned v centru města, ale i v noci tam byl klid. Pláž je spíše s hrubším pískem, vstup do vody pozvolný a na městské pláži vhodný i pro děti.
Vše bylo super, apartmány jsou hned v centru města, ale i v noci tam byl klid. Pláž je spíše s hrubším pískem, vstup do vody pozvolný a na městské pláži vhodný i pro děti.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.