Brzet Hodnocení: 3/5
od 2 382 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 382 Kč za os.
od 8 200 Kč za os.
od 4 900 Kč za os.
od 5 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 135 hodnocení)
Pavlína Cimbálová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
byli jsme s manželem velmi spokojeni,pěkný a čistý hotel a skvělá paní majitelka i personál , ochotní , obětaví,vstřícní,
byli jsme s manželem velmi spokojeni,pěkný a čistý hotel a skvělá paní majitelka i personál , ochotní , obětaví,vstřícní,
pláž je kamínková , ale čistá a hezká. moře bylo teplé a krásně průzračné.
Stravavečeře výběr ze 3 jídel, jídlo velmi dobré a chutné,snídaně ve formě švédských stolů.
Ubytovánívelmi pěkné a čisté.
Službyslužby hotelu skvělé, byli jsme spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (2)
Filtrovat recenze
Pavlína Cimbálová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
byli jsme s manželem velmi spokojeni,pěkný a čistý hotel a skvělá paní majitelka i personál , ochotní , obětaví,vstřícní,
byli jsme s manželem velmi spokojeni,pěkný a čistý hotel a skvělá paní majitelka i personál , ochotní , obětaví,vstřícní,
pláž je kamínková , ale čistá a hezká. moře bylo teplé a krásně průzračné.
Stravavečeře výběr ze 3 jídel, jídlo velmi dobré a chutné,snídaně ve formě švédských stolů.
Ubytovánívelmi pěkné a čisté.
Službyslužby hotelu skvělé, byli jsme spokojeni.
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ubytovanie bolo dobré. Vstup do izieb po schodoch z recepcie alebo z ulice,čo moze robiť problém niektorým ľuďom. Pláž vzdialená cca 100 m od hotela,čo by nebol problém, nebyť cesta po prudkom svahu a schodoch. Lokalita veľmi tichá. O 23.hod nočný kľud. Ale chýbali malé obchodíky. Boli tu jedny maličké potraviny, takisto miniobchod s rôznym tovarom a zopár reštaurácii. Lokalita Nemira cca 4km od Omišu, odkiaľ sa dá dostať do Omišu najprv peši cca 300 m k autobusu popri hlavnej ceste bez chodníka,čo je veľmi nevhodné.
Ubytovanie bolo dobré. Vstup do izieb po schodoch z recepcie alebo z ulice,čo moze robiť problém niektorým ľuďom. Pláž vzdialená cca 100 m od hotela,čo by nebol problém, nebyť cesta po prudkom svahu a schodoch. Lokalita veľmi tichá. O 23.hod nočný kľud. Ale chýbali malé obchodíky. Boli tu jedny maličké potraviny, takisto miniobchod s rôznym tovarom a zopár reštaurácii. Lokalita Nemira cca 4km od Omišu, odkiaľ sa dá dostať do Omišu najprv peši cca 300 m k autobusu popri hlavnej ceste bez chodníka,čo je veľmi nevhodné.
Prístup na pláž po prudkom svahu a schodami cca 100 m. Pláž čistá, vysypaný hrubým štrkom. Voda čistá a priezračná. Na pláži k dispozícii sprcha. Slnečníky a lehátka za poplatok 30kn za každý na celý deň. Na pláži aj reštaurácia. Sem-tam stromy.
Raňajky vcelku dobré. Len jeden druh pečiva. Večere boli chutné,výber z troch menu.
UbytováníUbytovanie bolo uspokojivé, čisté. O hotel sa stará majiteľ so svojou rodinou.
SlužbyNa začiatku aj na konci pobytu nás k nášmu autobusu odviezol majiteľ.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pekný rodinný penzión. Výborná lokalita.
Pekný rodinný penzión. Výborná lokalita.
Pláž stála za ten kus cesty????. Nádherná,čistá,more priezračné.Pozvolný vstup do mora. Veľmi vhodné aj pre malé deti.
StravaStrava v penzione dobrá záleží kto ma čo rád. Raňajky v pohode.Mimo penzionu je veľa možností stravovania. Ja odporúčam grill bar na kopci pri hl. ceste. ????
UbytováníUbytovanie čisté útulné avšak izby veľmi malé doporučujem si pri objednavaní zistit tip izby, majú v ponuke aj vačšie izby ale zvykli sme si????Klimatizácia sa platí za 25 hodin 25 eur. Jedniná nevýhoda je ze wc s kupelkou maju zaťahovacie dvere ktoré vedú do jednej z izieb a v kupelke nie je vetranie.
SlužbyVšetko v poriadku. Pani domáca milá, obsluha veľmi ochotná. Velmi pekná reštaurácia aj bar.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Jozef Kotai
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
je to skvor pre pári nie pre rodinu s dedmi ak nechcete sa nabehať .
je to skvor pre pári nie pre rodinu s dedmi ak nechcete sa nabehať .
super kľudná boli aj vlny veľké sú tam aj dva podniky
Stravacelkom dobra ale je načom ešte pracovat
Ubytovánímoja izba bola dosť staromodna aspoň že bol, balkon a na kopce orientacia čo nevadilo aspon ked zapadalo slnko nebolo horúco
Službypersonál ústretoví poradili ked sme potrebovali
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel je tak 5 minut chůze od pláže, počítat, že je na kopci.V Nemiře a Omiši je velice draho v restauracích. Známi byly na méně frekvetovaném místě v Chorvatsku a jídlo bylo o 30-40% lacinější. Až na ceny bylo tam krásně. Možná bych se tam někdy znovu i vrátil i do penzionu Star :-)
Hotel je tak 5 minut chůze od pláže, počítat, že je na kopci.V Nemiře a Omiši je velice draho v restauracích. Známi byly na méně frekvetovaném místě v Chorvatsku a jídlo bylo o 30-40% lacinější. Až na ceny bylo tam krásně. Možná bych se tam někdy znovu i vrátil i do penzionu Star :-)
Pláže v okolí drobnější kamen, místy i písek. Voda čistá. Na nejbližší pláži jediná restaurace.
StravaPolopenze byla taková průměrná. Míchané vajíčka něčím nadstavované tak chutnaly spíše jak těsto. Jejich kombinace jídel byla velice zajímavá např. těstovinový salát v klobáskou atd. Ale večeře se vybírají dopředu a je na výběr ze 3 jídel tak si snad každý vybere. Snídaně formou švéckého stolu, který doplňovali. Pokud jedete na výlet je možné snídani posunout trochu dřív. Já si byl s jídlem spokojen až na ty vajíčka :-)
UbytováníNa pokoji je TV, stul, noční stolky a malá šatní skříň. Víc není potřeba. Klimatizace za příplatek. Společná lednice na chodbě. Výtka k hotelu... dveře do koupelny jsou jak barové lítačky s mezerou tak 2*0,5m tedy velice příjemné....
SlužbyV některých recenzích si stěžovali na personál. Já na ně nemohu říct ani jedno špatné slovo. Milí zdvořilí. Majitelka umí slušně česky tak se dá s ní na čemkoliv domluvit. Co se nám moc líbilo bylo, že pro přijíždějící a odjíždějící hosty mají přístupné toalety, sprchy a prostor pro uložení zavazadel kufry.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.