Brzet Hodnocení: 3/5
od 2 382 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 382 Kč za os.
od 8 200 Kč za os.
od 4 900 Kč za os.
od 5 320 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Magdalena Čedíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.
Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.
pláž byla skoro soukromá, pro nás vyhovující, krásně jsme si odpočinuli , výborný přístup do moře, moře čisté, průhledné, bylo vidět na dno v mělčině, při potápění byl krásně vidět podmořský svět
StravaJídlo bylo velice chutné. Bylo ho dostatek, výběr ze dvou jídel - k večeři. Snídaně byla ucházející.
UbytováníUbytování bylo dobré, vynikající bylo, že jsme dostali pokoj s výhledem na moře ve 3 patře, takže jsem viděli nádherně i na ostrov BRAČ a po okolí. Jinak pokoj byl ucházející, postačující. Velice se nám líbila velká lodžie, která byla připojena k pokoji. Akorát nám trochu vadil hluk z klimatizace.
Službyslužby hotelu byli uspokojivé. Byli uskutečněny různé zájezdy do bližších letovisek . My jsme byli v Omiši, velice se nám líbilo. Uchvátili nás výlety lodí, byli jsme v "ponorce", kde jsem viděli noční podmořský život.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Miroslava B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne
Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne
Pláž byla pěkná,chyběla však sprcha.Moře krásné,čisté
StravaStrava nám vyhovovala.Kdyby jí bylo málo mohli jsme si koupit v blízkém obchodě na co bychom měli chuť.
UbytováníUbytování bylo pěkné.Prostorný apartmán pro dva s malým kuchyňským koutem,soc. zařízením a prostorným
balkonem.Mínus byly proležené matrace,klimatizační jednotka sloužící pro dva pokoje a umístněná na našem
balkoně.My jsme ji nepotřebovaly,ale když ji zapnuli sousedé rušila pouze nás.Ještě jedno mínus byla frekventovaná
silnice,která vedla po okny.
Ve vile by měla být místnost na odložení věcí před ubytováním a v den odjezdu,kdy pokoj opustíte ráno a odjíždíte
až večer.Asi spoléhají na hezké počasí,kdy jdou lidé k vodě.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Filtrovat recenze
Magdalena Čedíková
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.
Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.
pláž byla skoro soukromá, pro nás vyhovující, krásně jsme si odpočinuli , výborný přístup do moře, moře čisté, průhledné, bylo vidět na dno v mělčině, při potápění byl krásně vidět podmořský svět
StravaJídlo bylo velice chutné. Bylo ho dostatek, výběr ze dvou jídel - k večeři. Snídaně byla ucházející.
UbytováníUbytování bylo dobré, vynikající bylo, že jsme dostali pokoj s výhledem na moře ve 3 patře, takže jsem viděli nádherně i na ostrov BRAČ a po okolí. Jinak pokoj byl ucházející, postačující. Velice se nám líbila velká lodžie, která byla připojena k pokoji. Akorát nám trochu vadil hluk z klimatizace.
Službyslužby hotelu byli uspokojivé. Byli uskutečněny různé zájezdy do bližších letovisek . My jsme byli v Omiši, velice se nám líbilo. Uchvátili nás výlety lodí, byli jsme v "ponorce", kde jsem viděli noční podmořský život.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vila leží u rušné silnice ve vesnici Lokva Rogoznica, kde je jedna restaurace a jeden malý minimarket s předraženými cenami. Jinak vůbec nic. Večer není kam jít, ulice prázdné. Nejbližší větší město Omiš vzdáleno 7 km, autobusy mají jezdit po půl hodině, ale jezdí třeba až za hodinu. Ceny v autobuse pokaždé jiné, asi podle nálady řidiče. Jezdí do cca 21 hod. Do této vily už nikdy více, viz další komentář.
Vila leží u rušné silnice ve vesnici Lokva Rogoznica, kde je jedna restaurace a jeden malý minimarket s předraženými cenami. Jinak vůbec nic. Večer není kam jít, ulice prázdné. Nejbližší větší město Omiš vzdáleno 7 km, autobusy mají jezdit po půl hodině, ale jezdí třeba až za hodinu. Ceny v autobuse pokaždé jiné, asi podle nálady řidiče. Jezdí do cca 21 hod. Do této vily už nikdy více, viz další komentář.
Moře čisté, voda průzračná,hodně kamenů, pláže rozkouskované na malé úseky s většímy oblázky. Žádné sprchy a žádné WC!!
StravaStrava katastrofa. Snídaně jeden druh levného salámu, jeden druh levného sýra, půlka párku, džem, máslo , vařené vejce,krájená veka. Toť vše po celý týden. Pití kafe z automatu a žlutá limonáda z automatu. Žádné sladké, žádná zelenina nebo ovoce. Večeře výběr z dvou druhů jídel, polívky studené, porce malé. Měli jsme po večeřích hlad, tak jsme si ještě chodili kupovat jídlo do obchodu.Pokud bylo jídlo špatně připravené, viz kalamáry, tak jste byli večer o hladu. Brzké a krátké termíny stravování - snídaně 7.00 - 8.30 hod, večeře 18.00 - 20.30 hod. Při plně obsazené vile lidi neměli místo u stolu a museli čekat. Byl tam přítom pán z CK, který prý prodává tyto zájezdy ( nevím jestli majitel) a po mé stížnosti na stravování mi řekl, co prý chci za ty peníze. Asi měl pravdu, proto už nikdy více.
UbytováníUbytování slušné, jen úklid byl katastrofa. Osušky měněny 2x pobyt a podruhé jsme dostaly místo osušek malé ručníky. Zametání podlahy a vytírání 2x za pobyt. V rohách pokoje nametené smetí. V koupelně žádné mýdlo ani šampon. Lampička u postele chyběla, dodána majitelem po druhé urgenci za dva dny. Reklamovaná uvolněná zásuvka na kuchyňské lince neopravena vůbec za celý pobyt. Byli jsme tři, na pokoji dva malé hrnečky, dvě malé skleničky, pár talířu,lžiček a nožů, 3 hrnce. Toť vše.
SlužbyPři příjezdu nás autobus vysadil v půl šesté ráno, žádná recepce, seděli jsme na kufrech až do 7 hod, než přijel majitel vily. Ten si vzal od nás pasy a poslal nás pryč s tím, že nás ubytuje ve 14 hod. Žádná místnost na kufry, ty byly ponechány venku. Restaurace ve vile zavírá ve 20.30 hod, takže si ani večer nemáte kam sednout, kromě balkonu na pokoji a společné terasy, kde jsou tři stoly a a kdo přijde déle, už si nesedne. Navíc je tam tma.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)
Miroslava B.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne
Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne
Pláž byla pěkná,chyběla však sprcha.Moře krásné,čisté
StravaStrava nám vyhovovala.Kdyby jí bylo málo mohli jsme si koupit v blízkém obchodě na co bychom měli chuť.
UbytováníUbytování bylo pěkné.Prostorný apartmán pro dva s malým kuchyňským koutem,soc. zařízením a prostorným
balkonem.Mínus byly proležené matrace,klimatizační jednotka sloužící pro dva pokoje a umístněná na našem
balkoně.My jsme ji nepotřebovaly,ale když ji zapnuli sousedé rušila pouze nás.Ještě jedno mínus byla frekventovaná
silnice,která vedla po okny.
Ve vile by měla být místnost na odložení věcí před ubytováním a v den odjezdu,kdy pokoj opustíte ráno a odjíždíte
až večer.Asi spoléhají na hezké počasí,kdy jdou lidé k vodě.
Byla tato recenze užitečná? (10) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.