Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Vila Blanca Aurora

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Omiš

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Magdalena Čedíková

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.

Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pláž byla skoro soukromá, pro nás vyhovující, krásně jsme si odpočinuli , výborný přístup do moře, moře čisté, průhledné, bylo vidět na dno v mělčině, při potápění byl krásně vidět podmořský svět

Strava

Jídlo bylo velice chutné. Bylo ho dostatek, výběr ze dvou jídel - k večeři. Snídaně byla ucházející.

Ubytování

Ubytování bylo dobré, vynikající bylo, že jsme dostali pokoj s výhledem na moře ve 3 patře, takže jsem viděli nádherně i na ostrov BRAČ a po okolí. Jinak pokoj byl ucházející, postačující. Velice se nám líbila velká lodžie, která byla připojena k pokoji. Akorát nám trochu vadil hluk z klimatizace.

Služby

služby hotelu byli uspokojivé. Byli uskutečněny různé zájezdy do bližších letovisek . My jsme byli v Omiši, velice se nám líbilo. Uchvátili nás výlety lodí, byli jsme v "ponorce", kde jsem viděli noční podmořský život.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Miroslava B.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 


Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne


Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla pěkná,chyběla však sprcha.Moře krásné,čisté

Strava

Strava nám vyhovovala.Kdyby jí bylo málo mohli jsme si koupit v blízkém obchodě na co bychom měli chuť.

Ubytování

Ubytování bylo pěkné.Prostorný apartmán pro dva s malým kuchyňským koutem,soc. zařízením a prostorným
balkonem.Mínus byly proležené matrace,klimatizační jednotka sloužící pro dva pokoje a umístněná na našem
balkoně.My jsme ji nepotřebovaly,ale když ji zapnuli sousedé rušila pouze nás.Ještě jedno mínus byla frekventovaná
silnice,která vedla po okny.

Služby

Ve vile by měla být místnost na odložení věcí před ubytováním a v den odjezdu,kdy pokoj opustíte ráno a odjíždíte
až večer.Asi spoléhají na hezké počasí,kdy jdou lidé k vodě.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Filtrovat recenze

Magdalena Čedíková

Hodnocení 4,8 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.

Všichni jsme byli nadšení. Dovolenou, kterou pro nás vybrala p. Vašutová z Invia Tábor, byla úžasná. Lepší dovolenou jsme ještě neměli. Velice ji za to děkuji.

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

pláž byla skoro soukromá, pro nás vyhovující, krásně jsme si odpočinuli , výborný přístup do moře, moře čisté, průhledné, bylo vidět na dno v mělčině, při potápění byl krásně vidět podmořský svět

Strava

Jídlo bylo velice chutné. Bylo ho dostatek, výběr ze dvou jídel - k večeři. Snídaně byla ucházející.

Ubytování

Ubytování bylo dobré, vynikající bylo, že jsme dostali pokoj s výhledem na moře ve 3 patře, takže jsem viděli nádherně i na ostrov BRAČ a po okolí. Jinak pokoj byl ucházející, postačující. Velice se nám líbila velká lodžie, která byla připojena k pokoji. Akorát nám trochu vadil hluk z klimatizace.

Služby

služby hotelu byli uspokojivé. Byli uskutečněny různé zájezdy do bližších letovisek . My jsme byli v Omiši, velice se nám líbilo. Uchvátili nás výlety lodí, byli jsme v "ponorce", kde jsem viděli noční podmořský život.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Anonym

Hodnocení 2,1 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Vila leží u rušné silnice ve vesnici Lokva Rogoznica, kde je jedna restaurace a jeden malý minimarket s předraženými cenami. Jinak vůbec nic. Večer není kam jít, ulice prázdné. Nejbližší větší město Omiš vzdáleno 7 km, autobusy mají jezdit po půl hodině, ale jezdí třeba až za hodinu. Ceny v autobuse pokaždé jiné, asi podle nálady řidiče. Jezdí do cca 21 hod. Do této vily už nikdy více, viz další komentář.

Vila leží u rušné silnice ve vesnici Lokva Rogoznica, kde je jedna restaurace a jeden malý minimarket s předraženými cenami. Jinak vůbec nic. Večer není kam jít, ulice prázdné. Nejbližší větší město Omiš vzdáleno 7 km, autobusy mají jezdit po půl hodině, ale jezdí třeba až za hodinu. Ceny v autobuse pokaždé jiné, asi podle nálady řidiče. Jezdí do cca 21 hod. Do této vily už nikdy více, viz další komentář.

Strava 1,0 / 5

Ubytování 3,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 2,0 / 5

Cena 1,0 / 5

Pláž

Moře čisté, voda průzračná,hodně kamenů, pláže rozkouskované na malé úseky s většímy oblázky. Žádné sprchy a žádné WC!!

Strava

Strava katastrofa. Snídaně jeden druh levného salámu, jeden druh levného sýra, půlka párku, džem, máslo , vařené vejce,krájená veka. Toť vše po celý týden. Pití kafe z automatu a žlutá limonáda z automatu. Žádné sladké, žádná zelenina nebo ovoce. Večeře výběr z dvou druhů jídel, polívky studené, porce malé. Měli jsme po večeřích hlad, tak jsme si ještě chodili kupovat jídlo do obchodu.Pokud bylo jídlo špatně připravené, viz kalamáry, tak jste byli večer o hladu. Brzké a krátké termíny stravování - snídaně 7.00 - 8.30 hod, večeře 18.00 - 20.30 hod. Při plně obsazené vile lidi neměli místo u stolu a museli čekat. Byl tam přítom pán z CK, který prý prodává tyto zájezdy ( nevím jestli majitel) a po mé stížnosti na stravování mi řekl, co prý chci za ty peníze. Asi měl pravdu, proto už nikdy více.

Ubytování

Ubytování slušné, jen úklid byl katastrofa. Osušky měněny 2x pobyt a podruhé jsme dostaly místo osušek malé ručníky. Zametání podlahy a vytírání 2x za pobyt. V rohách pokoje nametené smetí. V koupelně žádné mýdlo ani šampon. Lampička u postele chyběla, dodána majitelem po druhé urgenci za dva dny. Reklamovaná uvolněná zásuvka na kuchyňské lince neopravena vůbec za celý pobyt. Byli jsme tři, na pokoji dva malé hrnečky, dvě malé skleničky, pár talířu,lžiček a nožů, 3 hrnce. Toť vše.

Služby

Při příjezdu nás autobus vysadil v půl šesté ráno, žádná recepce, seděli jsme na kufrech až do 7 hod, než přijel majitel vily. Ten si vzal od nás pasy a poslal nás pryč s tím, že nás ubytuje ve 14 hod. Žádná místnost na kufry, ty byly ponechány venku. Restaurace ve vile zavírá ve 20.30 hod, takže si ani večer nemáte kam sednout, kromě balkonu na pokoji a společné terasy, kde jsou tři stoly a a kdo přijde déle, už si nesedne. Navíc je tam tma.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Miroslava B.

Hodnocení 4,4 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety 


Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne


Byla jsem spokojená,potřebovala jsem si odpočinout a to se mi podařilo.
Nelíbyl se mi příjezd na místo v brzkých ranních hodinách a čekání na ubytování až do odpoledne

Strava 4,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Pláž byla pěkná,chyběla však sprcha.Moře krásné,čisté

Strava

Strava nám vyhovovala.Kdyby jí bylo málo mohli jsme si koupit v blízkém obchodě na co bychom měli chuť.

Ubytování

Ubytování bylo pěkné.Prostorný apartmán pro dva s malým kuchyňským koutem,soc. zařízením a prostorným
balkonem.Mínus byly proležené matrace,klimatizační jednotka sloužící pro dva pokoje a umístněná na našem
balkoně.My jsme ji nepotřebovaly,ale když ji zapnuli sousedé rušila pouze nás.Ještě jedno mínus byla frekventovaná
silnice,která vedla po okny.

Služby

Ve vile by měla být místnost na odložení věcí před ubytováním a v den odjezdu,kdy pokoj opustíte ráno a odjíždíte
až večer.Asi spoléhají na hezké počasí,kdy jdou lidé k vodě.

Byla tato recenze užitečná? (10) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250