Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Vila Gorica

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Primošten

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 0 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 2 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Lednička Lednička ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Iva Šviková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

úžasná dovolená pro starší páry, ale i početnější rodiny, krásný klid, koupání přímo ze schůdků, takže kdo nemá rád kamínky, jako stvořené, slunění, průzračná voda, nedá se to srovnat s přeplněnými plážemi, kdy mi to jako mladé mamce s 2 dětmi nevadilo, spíš naopak.
No prostě, tak dlouho jsme si s manželem dlouho neodpočinuli!

úžasná dovolená pro starší páry, ale i početnější rodiny, krásný klid, koupání přímo ze schůdků, takže kdo nemá rád kamínky, jako stvořené, slunění, průzračná voda, nedá se to srovnat s přeplněnými plážemi, kdy mi to jako mladé mamce s 2 dětmi nevadilo, spíš naopak.
No prostě, tak dlouho jsme si s manželem dlouho neodpočinuli!

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž - to slovo tady není na místě, prostě sejdete z vily dolů po schodech a jste u moře, betonové vydláždění a schůdky do moře, pro nás starší úplně ideální. Myslím, že toto místo není úplně ideální pro malé děti, které neumí plavat, nebo jestli se mu nechcete věnovat celou dobu na vteřinu.

Strava

Beze stravy.

Ubytování

Cena odpovídala tomu, co jsme čekali, pro 2 lidi - jedinečné. Pokoj s lůžkem a gaučem, minikuchyňka, oddělené WC a sprchový kout. Ideální a levné.

Služby

Celá rodina Mančič je skvělá. Pan Mančič s manželkou, jeho dcera s manželem a dvěma dětmi, holčička a mladší chlapeček, a další lidé z rodiny, které nedokážu zařadit.

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Lenka Ondráčková

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Krásné místo, výhled na moře, jen by bylo třeba lépe označit cestu k objektu. V navigaci nemají zadáno, takže jsme improvizovali dle obrázku, ale bylo to složité.

Krásné místo, výhled na moře, jen by bylo třeba lépe označit cestu k objektu. V navigaci nemají zadáno, takže jsme improvizovali dle obrázku, ale bylo to složité.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Dostupnost do vody na pláži patřící k domu horší, nikde se nedalo dosáhnout, ihned velká hloubka. I všude okolo je to tam takto. Takže není vhodné pro neplavce nebo lidi, co musí cítit dno pod sebou.

Strava

Stravovali jsme se pouze v okolních restauracích a bylo to na dobré úrovni. Akorát na eko farmě nedaleko, jsme si dali námi oblíbené národní chorvatské jídlo-pačtěcádu. To má být z pravé svíčkové (kulatý tvar připomínající paštiku,odtud ten název),marinováno 24hod. a 3-6 hodin vařeno a letos tam použili zadní hovězí. Jinde ne, jen naproti Zečeva v kopcích na agroturismu. Jinak všude dobrý pocit, za odpovídající cenu, odpovídající kvalita. Vína také dobrá.

Ubytování

Ubytování ucházející, jem třeba místo mikrovlnky bychom uvítali varnou konvici nebo aspon nějakou větší konvici na uvaření čaje. Také s odpadky to bylo zvláštní. Nedaly se nikam vynést, museli jsme je sami vozit do kontejnerů vzdálených 2 km.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Filtrovat recenze

Zdeněk Flégl

Hodnocení 3,2 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Ubytování bylo na dobré úrovni, pláž přeplněná, stravování formou polopenze nic moc.

Ubytování bylo na dobré úrovni, pláž přeplněná, stravování formou polopenze nic moc.

Strava 2,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 2,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž Baška přeplněná, nebylo kam dát ručník. Čistota vody na Chorvatsko velmi špatná. Sem už nikdy.

Strava

Polopenze na dnešní dobu velmi podprůměrná.

Ubytování

Výborné

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Lenka Ondráčková

Hodnocení 4,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Krásné místo, výhled na moře, jen by bylo třeba lépe označit cestu k objektu. V navigaci nemají zadáno, takže jsme improvizovali dle obrázku, ale bylo to složité.

Krásné místo, výhled na moře, jen by bylo třeba lépe označit cestu k objektu. V navigaci nemají zadáno, takže jsme improvizovali dle obrázku, ale bylo to složité.

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 4,0 / 5

Pláž

Dostupnost do vody na pláži patřící k domu horší, nikde se nedalo dosáhnout, ihned velká hloubka. I všude okolo je to tam takto. Takže není vhodné pro neplavce nebo lidi, co musí cítit dno pod sebou.

Strava

Stravovali jsme se pouze v okolních restauracích a bylo to na dobré úrovni. Akorát na eko farmě nedaleko, jsme si dali námi oblíbené národní chorvatské jídlo-pačtěcádu. To má být z pravé svíčkové (kulatý tvar připomínající paštiku,odtud ten název),marinováno 24hod. a 3-6 hodin vařeno a letos tam použili zadní hovězí. Jinde ne, jen naproti Zečeva v kopcích na agroturismu. Jinak všude dobrý pocit, za odpovídající cenu, odpovídající kvalita. Vína také dobrá.

Ubytování

Ubytování ucházející, jem třeba místo mikrovlnky bychom uvítali varnou konvici nebo aspon nějakou větší konvici na uvaření čaje. Také s odpadky to bylo zvláštní. Nedaly se nikam vynést, museli jsme je sami vozit do kontejnerů vzdálených 2 km.

Byla tato recenze užitečná? (0) (0)

Iva Šviková

Hodnocení 5,0 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

úžasná dovolená pro starší páry, ale i početnější rodiny, krásný klid, koupání přímo ze schůdků, takže kdo nemá rád kamínky, jako stvořené, slunění, průzračná voda, nedá se to srovnat s přeplněnými plážemi, kdy mi to jako mladé mamce s 2 dětmi nevadilo, spíš naopak.
No prostě, tak dlouho jsme si s manželem dlouho neodpočinuli!

úžasná dovolená pro starší páry, ale i početnější rodiny, krásný klid, koupání přímo ze schůdků, takže kdo nemá rád kamínky, jako stvořené, slunění, průzračná voda, nedá se to srovnat s přeplněnými plážemi, kdy mi to jako mladé mamce s 2 dětmi nevadilo, spíš naopak.
No prostě, tak dlouho jsme si s manželem dlouho neodpočinuli!

Ubytování 5,0 / 5

Okolí 5,0 / 5

Služby 5,0 / 5

Cena 5,0 / 5

Pláž

Pláž - to slovo tady není na místě, prostě sejdete z vily dolů po schodech a jste u moře, betonové vydláždění a schůdky do moře, pro nás starší úplně ideální. Myslím, že toto místo není úplně ideální pro malé děti, které neumí plavat, nebo jestli se mu nechcete věnovat celou dobu na vteřinu.

Strava

Beze stravy.

Ubytování

Cena odpovídala tomu, co jsme čekali, pro 2 lidi - jedinečné. Pokoj s lůžkem a gaučem, minikuchyňka, oddělené WC a sprchový kout. Ideální a levné.

Služby

Celá rodina Mančič je skvělá. Pan Mančič s manželkou, jeho dcera s manželem a dvěma dětmi, holčička a mladší chlapeček, a další lidé z rodiny, které nedokážu zařadit.

Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

Peter T.

Hodnocení 3,3 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Po výmene izby za väčšiu a drahšiu bola dovolenka vynikajúca. Nádherná príroda, okolie, výhľad z balkóna.. September - ešte teplo a veľký kľud.

Po výmene izby za väčšiu a drahšiu bola dovolenka vynikajúca. Nádherná príroda, okolie, výhľad z balkóna.. September - ešte teplo a veľký kľud.

Strava 4,0 / 5

Ubytování 1,0 / 5

Okolí 4,0 / 5

Služby 3,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

najlepšie, čo nás mohlo postretnúť

Strava

strava vlastná, do obchodu trošku ďaleko

Ubytování

V ponuke CK sa nedalo zorientovať, o aké izby sa jedná. Ponúknutá izba bola veľmi nepraktická, nevhodná pre 3 osoby, naviac (za čo už CK nemôže) tam boli určité problémy s elektrinou.

Služby

domáci veľmi milí

Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate

Byla tato recenze užitečná? (6) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...