San Marino Camping Resort Hodnocení: 4/5
od 3 475 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 3 475 Kč za os.
od 4 770 Kč za os.
od 5 959 Kč za os.
od 2 639 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 10 hodnocení)
Eva C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
chůze přes parkový lesík
Stravavelmi chutná
Ubytovánípříjemné
Službyodpovídající typu hotelu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena se velmi vydařila
Dovolena se velmi vydařila
přístup k pláži byl přes malý lesopark,udržovaná čistota všech částí,průzračná voda,báječná teplota moře,pohoda.
StravaStrava nám chutnala,jídlo bylo chutné
Ubytováníubytování bylo pěkné,bez výhrad
SlužbyVybavení hotelu i jeho služby nám vyhovovaly
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Monika Grossová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2018 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená odpovídala ceně. Nám se líbila.
Dovolená odpovídala ceně. Nám se líbila.
Cca 500m. V pohodě jsme to zvládli. Byli jsme autem, takže některé dny jsme jeli i na vzdálenější pláž. Bez bot do vody ne. Všude ježci
StravaVýběr jídla byl víc než dostačující. Snídaně ve formě bufetu a velký výběr, večeře ze čtyř jídel a desert.
UbytováníPrůměrné. Jen nám chybělo místo na sušení prádla a ručníků.
SlužbyPříjemný a ochotný personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Jelikož jezdíme na Rab již několik let, tak ubytování pro nás není až tak důležité, protože ostrov i městečko skýtá jiné krásy a kvality.
Jelikož jezdíme na Rab již několik let, tak ubytování pro nás není až tak důležité, protože ostrov i městečko skýtá jiné krásy a kvality.
Výběr bohatý všemi směry od hotelu, ať už preferujete písek nebo kamínky nebo plata. Každým směrem si každý najde to své. Voda čistá a koupání naprosto v pohodě.
StravaSnídaně dostačující, určitě se dá v pohodě nasnídat. Výběr k večeři z pěti jídel také dostačující. Objednávka den dopředu. Co rozhodně stojí za to je překlad menu do českého jazyka. Tak to bylo opravdu unikátní a velmi vtipné. Museli jsme si půjčit překlad do angličtiny nebo němčiny, abychom se někdy dozvěděli cože si to můžeme vlastně zítra dát k večeři.
UbytováníHotel zastaralý, tři hvězdy odpovídají, pokojíčky opravdu malé a vybavení staré. Určitě by nebylo od věci obnovit zařízení a možná i drobná rekonstrukce by nebyla zcela od věci. Klimatizace nám sice nechyběla, ale zaprášený větrák nás také nijak nelákal. Na přespání stačí, ale určitě by ubytování mohlo být příjemnější.
SlužbyZřejmě hlavní paní recepční Petra nebyla při našem odjezdu a příjezdu nového turnusu moc příjemná, ale možná se jen špatně vyspala. Každopádně úsměv by jí nic nestál a dojem by byl hned lepší. Celkově tři hvězdičky asi odpovídají, hotel je příjemný svou velikostí, nebo spíše tím, že veliký není a díky své poloze je kousek od koupání i od centra městečka, které je prostě nádherné.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Brigitta J.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Ostrovní sen je krásný, navzdory cestě sem, která připomíná několikanásobný Mecsek rallye, se sem pravděpodobně vrátíme, ale ne do tohoto hotelu. Zvenku je hotel v pořádku, pokoj je slabý. Hotel je na skvělém místě, na úpatí starého města, není hlučný.
Ostrovní sen je krásný, navzdory cestě sem, která připomíná několikanásobný Mecsek rallye, se sem pravděpodobně vrátíme, ale ne do tohoto hotelu. Zvenku je hotel v pořádku, pokoj je slabý. Hotel je na skvělém místě, na úpatí starého města, není hlučný.
V okolí je mnoho malých pláží, všechny jsou skalnaté. Krásná, průzračná voda, hezké malé bary, asi 15 minut pěšky. Nejlepší je malá pláž v Banjolu (za Padovou 3, po kempu), asi 10 minut autem. Lehátko 25 kun/den, půllitr piva (místní, chutné) 22 kun, skvělé jídlo, koktejly, štěrková a drobně kamínková pláž. Od 13:00 není žádný stín.
StravaPolopenze v pořádku. Snídaně formou švédských stolů, večeře polévka + výběr ze 4 druhů menu + dezert (palačinka/meloun/zmrzlina). Rádi přeloží i do maďarštiny - původně je to psáno jen chorvatsky a německy. Ačkoli je v restauraci klimatizace, často ji nechávají mimo provoz (po celou dobu bylo 37-38 stupňů, nikdy nefungovala). Při večeři vypínají automat na nealkoholické nápoje, pití lze objednat pouze od číšníka.
UbytováníPokoj není příliš velký, asi 20 m². Nevadí, pokud člověk chodí domů jen spát. Obrovskou nevýhodou je klimatizace a minibar/chladnička. Čistý.
SlužbyVlastní parkoviště asi 5 minut chůze po malé stinné cestě. 4 eura/den, které je třeba zaplatit najednou při odhlášení (respektive by mělo být, ale v praxi platíte předem, protože při přihlášení požadují kauci 30 eur). Pracovníci na recepci jsou obvykle milí, usměvaví, mluví chorvatsky, německy, italsky a anglicky. Je zde wifi.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Eva C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
dovolena se vydarila,jako vždy,když jedu na Rab,nema to tu chybu.
chůze přes parkový lesík
Stravavelmi chutná
Ubytovánípříjemné
Službyodpovídající typu hotelu
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Eva C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolena se velmi vydařila
Dovolena se velmi vydařila
přístup k pláži byl přes malý lesopark,udržovaná čistota všech částí,průzračná voda,báječná teplota moře,pohoda.
StravaStrava nám chutnala,jídlo bylo chutné
Ubytováníubytování bylo pěkné,bez výhrad
SlužbyVybavení hotelu i jeho služby nám vyhovovaly
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...