• Již nejsou povinné COVID certifikáty při vstupu do Chorvatské republiky pro osoby přijíždějící ze zemí EU (povinnost předložit COVID certifikát nadále platí pro cestující vstupující do Chorvatské republiky ze třetích zemí, včetně občanů EU vstupujících do Chorvatské republiky ze třetích zemí).
 • Pro cestující ze zemí EU již nebude nutné vyplňovat formulář Enter Croatia.
Cesta zpět do ČR
 • Návrat z Chorvatska je od 18.3.2022 možný bez jakýchkoliv opatření

Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/chorvatsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Amfora

Hodnocení: 3/5

Chorvatsko, Rabac, Rabac

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 29 190

Poloha

Hotel se nachází v centru letoviska Rabac, ve vzdálenosti cca 30 m od moře. Okolo hotelu je příjemná zahrada s typickou mediteránskou vegetací. Nejbližší štěrkovito-kamenitá pláž s betonovými platy je vzdálena přibližně 200 m.

Vybavení

Hostům je k dispozici recepce, trezor na recepci, aperitiv caffe bar, restaurace, TV místnost, venkovní terasa s venkovním bazénem pro děti i dospělé a bezplatné prostorné parkoviště. Pláž lemuje pobřežní promenáda s různými stánky, obchůdky, kavárnami, tavernami a pizzeriemi. Dětem jsou určena dětská hřiště a různé atrakce v okolí hotelu.

Ubytování

Hotel disponuje 52 dvoulůžkovými klimatizovanými pokoji s možností přistýlky a vybavené TV/SAT, telefonem, sociálním zařízením (sprcha, vysoušeč vlasů, WC) a sušákem na prádlo. Většina pokojů je s balkonem – některé orientované na mořskou stranu, zbývající do parku. Část pokojů je bez balkonu s výhledem do parku. Dětské ceny na přistýlce platí pouze v doprovodu dvou dospělých osob, cena za dítě na základním lůžku platí v doprovodu jedné dospělé osoby. Dětská postýlka se poskytuje za poplatek 5 EUR/den.

Strava

Hostům se nabízí polopenze, která zahrnuje snídaně a večeře podávané formou bufetu. V hlavní sezoně jsou pořádány tematické večeře (istrijská, rybí atd.).

Služby

Na terase hotelu hraje v hlavní sezoně živá hudba. V okolí hotelu lze využít stolní tenis, minigolf, tenisové kurty a hřiště na míčové hry. V rámci letoviska lze navštívit noční klub, různé bary a diskotéky. Lehátka a slunečníky u bazénu jsou k dispozici zdarma (do obsazení). Ubytování domácích mazlíčků není možné.

Pláž

Štěrkovito-kamenitá pláž s betonovými platy leží ve vzdálenosti přibližně 200 m. Pláže jsou vyhlášeny svou čistotou a kvalitní vybaveností (oceněny Modrou vlajkou). Hosté mohou využít půjčovny loděk a šlapadel a vodní sporty na plážích (obojí za poplatek). Lehátka a slunečníky se poskytují za poplatek.

Zvláštnosti

Poznámka: Příplatek za méně než 3 noclehy činí 20% (pouze v období do 2.6. a od 15.9.) - nutné ověření dostupnosti a ceny. Možné nástupní dny úterý, sobota a neděle.

<Vlastní>

Výlety:Z výletů do okolí doporučujeme tyto turistické cíle: Opatija (cca 58 km), Rijeka (cca 66 km), Pula (cca 47 km), Poreč (cca 70 km), Rovinj – Limský záliv (cca 59 km), ostrov Krk (cca 140 km), ostrov Cres (cca 96 km),přírodní park Učka (cca 81 km), jeskyně Baredin-Nova Vas (cca 41 km), NP Brijunské ostrovy (cca 31 km), Terst – Itálie (cca 103 km), Koper-Slovinsko (cca 83 km), Piran-Slovinsko (cca 75 km), jeskyně Postojna-Slovinsko (cca 138 km).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže Pláž 30 m
 • Klimatizace Klimatizace ano
 • Vnější bazén Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma ano
 • TV TV ano
 • Tenis Tenis ano
 • Potápěčské centrum Potápěčské centrum ano
 • Fitness Fitness ano
 • Bar Bar ano
 • Dětský bazén Dětský bazén ano
 • Hotelová restaurace Hotelová restaurace ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Měsíce vhodné na dovolenou v této destinaci

 • Nejlepší
 • Dobrý
 • Mimosezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec