od 2 773 za osobu

Vyberte termín

Dostupné termíny

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 103 946

Poloha

Stylová prázdninová vilka je situována na velmi atraktivním místě, jen 20 m od oblázkové pláže historického letoviska Šibenik. Nákupní možnosti a zábavu mají hosté v blízkosti ubytování (obchody, restaurace, střediska vodních sportů). Letovisko Šibenik je díky unikátním historickým památkám zapsáno na seznamu UNESCO. Vzdálenost z Prahy je 1 020 km.

Vybavení

Velmi dobře vedené apartmány jsou rozmístěny v elegantní patrové vilce s příjemnou zahrádkou. Klientům je k dispozici úschovna zavazadel, pračka, zahrádka s posezením a krbem a parkoviště.

Ubytování

Moderně zařízené apartmány jsou vybaveny sociálním zařízením (sprcha, toaleta, fén), klimatizací, satelitní LCD TV, ložnicí, obývacím pokojem s kuchyňským koutem (základní nádobí, chladnička, vařič, rychlovarná konvice, myčka nádobí), jídelním koutem a balkonem nebo terasou s posezením. Apartmány s možností ubytování pro 5 osob mají sociální zařízení, dvě ložnice, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem a balkon nebo terasu.Prostornější apartmány pro 7 osob mají tři dvoulůžkové ložnice, sociální zařízení, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem a balkon nebo terasu.Ubytování je nekuřácké.

Strava

Bez stravy - hosté si mohou vařit ve vlastní, moderně vybavené kuchyňce nebo navštívit některou z restaurací v centru města.

Služby

Oblíbené apartmány si získávají své hosty velmi dobře vybaveným ubytováním i atraktivní polohou nedaleko pláže i centra letoviska. Město Šibenik a jeho okolí nabízí vše potřebné ke strávení pohodové dovolené (sportoviště, kulturní akce, kavárny, bary, restaurace, galerie, diskotéky).

Služby za poplatek

Garážové stání, vodní sporty na pláži, lehátka a slunečníky na pláži.

Pláž

Krásná, dlouhá oblázková pláž s pozvolným vstupem do moře, blankytně modrou vodou a bohatou nabídkou vodních sportů (za poplatek) se nachází 20 m do ubytování (přístup přes klidnou místní komunikaci). Klientům jsou k dispozici lehátka a slunečníky (za poplatek).

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 20 m
 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Wifi zdarma ano
 • Kuchyňský kout ano

Recenze hotelu

Hodnocení 4,9/5
Invia

Fantastické (1 hodnocení)

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Tento hotel je 5. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 195 v Šibenik.

Anonym Červenec 2016

Datum pobytu: 2.7. - 5.7.2016

Hodnocení 4,9/5

super

Celkové hodnocení

super

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Anonym Červenec 2016

Datum pobytu: 2.7. - 5.7.2016

Hodnocení 4,9/5

super

Celkové hodnocení

super

Ubytování 4,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Mapa a oblast

Mapa nemusí obsahovat všechny nalezené hotely. Poloha hotelů na mapě má pouze informativní charakter. Nahlásit

Popis

Starobylé přístavní město má svoje kořeny v římském sídlišti Sibiniquo, na jehož místě nechal král Petar Kresimir založit větší město. Nachází se v malebném zálivu, do kterého vtéká řeka Krka, ve střední části chorvatského pobřeží. Patrné stopy středověku poznáme podle husté a nepravidelné sítě schodišť a ulic. Dominantou města se stala katedrála sv. Jakuba, památka mezinárodního charakteru, zapsaná na listinu UNESCA, která se stavěla neuvěřitelných 130 let od roku 1431 a byla přestavěna z původní románské stavby známým chorvatským stavitelem Jurajem Dalmatincem. Dnes je na ní velmi dobře patrný přechod gotiky v renesanci. S celou stavbou se pojí poněkud kuriózní historka, neboť v roce 1991 byla katedrála zasažena dělostřeleckým granátem, který dopadl doprostřed lodi, ale naštěstí nevybuchl. Přímo naproti ní můžete využít stinného prostředí kavárny v přízemí staré radnice nebo si prohlédnout církevní stavbu, tedy Biskupský palác z poloviny 15. století. V bývalém knížecím paláci v centru je dnes umístěno městské muzeum, mapující historii a důležité události spojené s tímto krásným městem, jehož velmi výrazné panorama vytvářejí tři pevnosti - pevnosti sv. Jana, Šubicevac a pevnost sv. Anny. Zejména tuto poslední doporučujeme, pokud si toužíte prohlédnout Šibeník z ptačí perspektivy. Za zmínku stojí ještě gotický kostel sv. Františka s bohatě vyřezávaným kazetovým stropem a cennou sbírkou inkunábulí.

Z kulturních akcí jsou nejvíce proslavené slavnosti k poctě sv. Jakuba dne 25. července, festival kultury a zábavy Šibenické léto i mezinárodní dětských festival poslední týden v červenci a první týden v srpnu. Jeho součástí jsou nejrůznější pořady o dětech a pro děti, soutěže, hry atd. Jako snad nejzajímavější adrenalinový zážitek můžete zakusit bungee-jumping ze Šibenického mostu přes řeku Krku.

Výlet si můžete udělat do národního parku Krka a Skradinských vodopádů na řece Krce, do národního parku Kornati, jachtařského městečka Skradin nebo sokolnického střediska Dubrava, kde se v jednodenním kurzu můžete seznámit se způsobem lovu s těmito dravými ptáky.

Vzdálenost

805
 • Vzdálenost od pláže 20 m

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota vody 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec