Falkensteiner Club Funimation Borik Hodnocení: 4/5
od 2 140 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 140 Kč za os.
od 5 839 Kč za os.
od 11 913 Kč za os.
od 10 780 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)
Zdenka Šišková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo v pořádku, ubytování poněkud stísněné, lidé příjemní - paní domu byla velmi starostlivá, zda je vše vpořádku atd. Pláž je perfektní, čistá, sprchy se sladkou vodou, v nepopslední řadě blízkost pláže - byli jsme tam za pět minut - dovolená se nám líbila.
Vše bylo v pořádku, ubytování poněkud stísněné, lidé příjemní - paní domu byla velmi starostlivá, zda je vše vpořádku atd. Pláž je perfektní, čistá, sprchy se sladkou vodou, v nepopslední řadě blízkost pláže - byli jsme tam za pět minut - dovolená se nám líbila.
Pláž čistá, velmi blízko, na pláži cca po 50 metrech sprchy se sladkou vodou, prodej zmrzliny a občerstvení atd. - největší plus z celkového dojmu z dovolené byla právě pláž.
StravaStravovali jsme se sami, nakupovali jsme v Biogradu v obchodě Plodine. Kromě chleba a pečiva nám všechno chutnalo.
UbytováníUbytování bylo poněkud stísněné, pokud vezmeme v úvahu, že majitelka nabízela apartmán pro čtyři osoby - my jsme byli pouze tři a přesto nebylo moc místa - např.dveře od balkonu v ložnici nejdou pořádně otevřít, protože je těsně u nich postel, kdybychom byli čtyři, tak bychom se nevešli ke stolu, protože v těsné blízkosti je gauč pro dvě osoby. Nábytek na balkoně dost opotřebovaný - židle, stůl nestabilní - stále jsme vylévali kávu.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zuzana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vydarená dovolenka, jediné mínus - pred ubytovaním bolo nutné sa zahlásiť v agentúre, kde sa dalo dohovoriť v angličtine alebo teda po chorvátsky.
Vydarená dovolenka, jediné mínus - pred ubytovaním bolo nutné sa zahlásiť v agentúre, kde sa dalo dohovoriť v angličtine alebo teda po chorvátsky.
Pláž kamienková, stromy - možnosť celodenného chládku. Platená pláž piesková.
StravaStravu sme mali vlastnú, ale na večere sme chodili do reštaurácie. Vo všetkých boli ochotní pripraviť aj bezlepkovú stravu.
UbytováníUbytovanie krásne, splnilo očakávania, veľa priestoru, krásna, veľká terasa s výhľadom na more. Dobré vybavenie kuch. kúta.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Zuzana S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vydarená dovolenka, jediné mínus - pred ubytovaním bolo nutné sa zahlásiť v agentúre, kde sa dalo dohovoriť v angličtine alebo teda po chorvátsky.
Vydarená dovolenka, jediné mínus - pred ubytovaním bolo nutné sa zahlásiť v agentúre, kde sa dalo dohovoriť v angličtine alebo teda po chorvátsky.
Pláž kamienková, stromy - možnosť celodenného chládku. Platená pláž piesková.
StravaStravu sme mali vlastnú, ale na večere sme chodili do reštaurácie. Vo všetkých boli ochotní pripraviť aj bezlepkovú stravu.
UbytováníUbytovanie krásne, splnilo očakávania, veľa priestoru, krásna, veľká terasa s výhľadom na more. Dobré vybavenie kuch. kúta.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Stanislava Dostálová
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hezky umístněný apartmán, s jednoduším a trochu starším vybavením, ale čistý s novou koupelnou (sprchovým koutem) a wc a hezkým výhledem na okolní domy a kousek moře. Ideální pro 2, max. 3 osoby, při troše uskrovnění se i pro 4. Dobrá dostupnost pláže.
Hezky umístněný apartmán, s jednoduším a trochu starším vybavením, ale čistý s novou koupelnou (sprchovým koutem) a wc a hezkým výhledem na okolní domy a kousek moře. Ideální pro 2, max. 3 osoby, při troše uskrovnění se i pro 4. Dobrá dostupnost pláže.
Hlavní pláž velmi přeplněná. Na ní nám v písčité části nevyhovovalo množství školních dětí, které tam byly, jak jsme se dozvěděli, z nějaké místní "školy v přírodě", takže ty tam tak budou bývat asi každoročně.
Našli jsme si naštěstí jinou, o kousek dál umístněnou, přírodní pláž, která nám pak vyhovovala maximálně - čistá, díky jednomu stromu i možnost stínu, vhodná pro malé děti, ale i dospělé. Ta byla relativně prázdná, i když menšího rozměru. Prázdnost jsme ale později začali přisuzovat početné ruské rodině, kvůli které, jak jsme si všimli, tam nevydrželi žádní návštevníci. My ano, jednak jsem za 40 let zvyklí :-) a pak jsme naštěstí chodili na pláž v poledne, kdy oni na cca 4 hodiny odcházeli. Takže je možné, že pokud by tam nebyli, pláž by byla také dost plná.
Vlastní.
Trochu slabší kuchyňské vybavení.
Apartmán zařízený jednoduše a trochu starším vybavením. Vše ale čisté. Ideální pro 2 osoby, max. 3 osoby, pro 4 osoby ale stísněný - např. jsme při rozložení gauče v kuchyni museli posunout jídelní stůl přímo před vstupní dveře a i tak se pak tamtudy špatně dostávalo ke kuch. lince, do koupelny a wc. Dále z důvodu malého prostoru nešly v ložnici otevřít kvůli posteli úplně dokořán balkónové dveře, hůře se dostávalo do skříně.
U gauče nám hned při prvním rozložení upadla podpěrná tyč. Pan domácí byl ochotný, snažil se o opravu (během našeho pobytu při opatrném zacházení vydrželo, poslední den opět upadlo). Rozbila se nám také hned varná konvice - domácí ji ale ochotně vyměnili za novou.
Scházelo nám v apt. velké koště - to bylo jen 1 dole při vchodu pro celý dům. Při odjezdu nás naštěstí napadlo zamést v noci - ráno bychom ho již nesehnali a museli apt. zametat malým smetáčkem.
Líbila se nám nově udělaná koupelna s wc, a i to, že nebyl problém s teplou vodou.
Příjemné a čisté byly lůžkoviny.
Na balkoňě, který byl příjemný, nám scházela možnost zastínění - nejlépe markýza. Byl k dispozici jen malý, kvůli zlomenému podstavci, padající slunečník.
Také nám trochu scházel prostor pro čas v den přijezdu a odjezdu, kdy je člověk mimo apt. a potřebuje si dojít na toaletu, opláchnout si ruce, napít se.. Bylo nám umožněno dojít si do soukromých prostor domácích, ale bylo znát, že to není standardně možné.
Pan domácí byl příjemný, paní chvílemi trochu méně, ale v normě.
Apartmán odpovídal jakž takž ceně.
-
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zdenka Šišková
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Vše bylo v pořádku, ubytování poněkud stísněné, lidé příjemní - paní domu byla velmi starostlivá, zda je vše vpořádku atd. Pláž je perfektní, čistá, sprchy se sladkou vodou, v nepopslední řadě blízkost pláže - byli jsme tam za pět minut - dovolená se nám líbila.
Vše bylo v pořádku, ubytování poněkud stísněné, lidé příjemní - paní domu byla velmi starostlivá, zda je vše vpořádku atd. Pláž je perfektní, čistá, sprchy se sladkou vodou, v nepopslední řadě blízkost pláže - byli jsme tam za pět minut - dovolená se nám líbila.
Pláž čistá, velmi blízko, na pláži cca po 50 metrech sprchy se sladkou vodou, prodej zmrzliny a občerstvení atd. - největší plus z celkového dojmu z dovolené byla právě pláž.
StravaStravovali jsme se sami, nakupovali jsme v Biogradu v obchodě Plodine. Kromě chleba a pečiva nám všechno chutnalo.
UbytováníUbytování bylo poněkud stísněné, pokud vezmeme v úvahu, že majitelka nabízela apartmán pro čtyři osoby - my jsme byli pouze tři a přesto nebylo moc místa - např.dveře od balkonu v ložnici nejdou pořádně otevřít, protože je těsně u nich postel, kdybychom byli čtyři, tak bychom se nevešli ke stolu, protože v těsné blízkosti je gauč pro dvě osoby. Nábytek na balkoně dost opotřebovaný - židle, stůl nestabilní - stále jsme vylévali kávu.
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.