Zuzana F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Stojí za to
Stojí za to
Krásná, kousek od hotelu, oblásky + betonová mola
StravaBez stravování
UbytováníPříjemný apartmán, nově zrekonstruovaný, klimatizace funguje (chtělo by to častěji čistit), ale jinak bez výtky.
SlužbyPřátelské až rodinné místo.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
