Falkensteiner Club Funimation Borik Hodnocení: 4/5
od 2 140 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 140 Kč za os.
od 5 839 Kč za os.
od 11 913 Kč za os.
od 10 780 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 10 hodnocení)
Tento hotel je 4. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 67 v Zadar.
Ludmila Kajanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Pláže neboli preplnené dalo sa krásne oddychovať v mori ako aj na pláži dalo sa krásne šnorchlovať a objavovať podmorský svet voda bola priezračná a čistá . Jediné čo by som vytkla bolo parkovanie ktoré bolo od ubytovania troška ďalej ale pani domáca je neskutočne milá a dobrosrdečná a na vyloženie a naloženie batožiny nám umožnila prísť až k apartmánu. Možno by som ešte doplnila nejaký riad do vybavenia kuchyne a klimatizáciu do tretej izby a na terasu ešte jednu stoličku ☺️ Inak bolo ubytovanie čisté voňavé .Takže hodnotím veľmi dobre a určite odporúčam.
Pláže neboli preplnené dalo sa krásne oddychovať v mori ako aj na pláži dalo sa krásne šnorchlovať a objavovať podmorský svet voda bola priezračná a čistá . Jediné čo by som vytkla bolo parkovanie ktoré bolo od ubytovania troška ďalej ale pani domáca je neskutočne milá a dobrosrdečná a na vyloženie a naloženie batožiny nám umožnila prísť až k apartmánu. Možno by som ešte doplnila nejaký riad do vybavenia kuchyne a klimatizáciu do tretej izby a na terasu ešte jednu stoličku ☺️ Inak bolo ubytovanie čisté voňavé .Takže hodnotím veľmi dobre a určite odporúčam.
Pozvoľný vstup po piesku kde sa mohli zahrať deti ale aj schodíky pre starších hodnotím veľmi veľmi dobre pekne a čisto.
UbytováníVeľmi pekne jednoducho zariadené kto nehľadá nejaký luxus úplne odporúčam. Pani bola veľmi milá a dobrosrdečná ochotná priateľská . Trošku by som doplnila riad do vybavenia kuchyne a klimatizáciu do tretej izby .☺️ Veľmi pekný výhľad na more .
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zdenka Rybanska
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový pobyt na dovolenke bol príjemný, personál tiež príjemný. Výhrady mám len k fakult .výletu na Kornati, kapacita lode bola podla turistov prekročená, nakoľko sme sa museli striedať pri obede, lebo všetci nemali svoje miesto pri stole a vrchná časť lode, ktorá mala byť len výhliadková, bola plne obsadená turistami. Títo museli celý čas plavby znášať nástrahy počasia, lebo spodná časť lode bola tiež plne obsadená. Tiež pochybujeme, že bolo dosť záchranných viest pre všetkých turistov.
Celkový pobyt na dovolenke bol príjemný, personál tiež príjemný. Výhrady mám len k fakult .výletu na Kornati, kapacita lode bola podla turistov prekročená, nakoľko sme sa museli striedať pri obede, lebo všetci nemali svoje miesto pri stole a vrchná časť lode, ktorá mala byť len výhliadková, bola plne obsadená turistami. Títo museli celý čas plavby znášať nástrahy počasia, lebo spodná časť lode bola tiež plne obsadená. Tiež pochybujeme, že bolo dosť záchranných viest pre všetkých turistov.
Pláž bola piesková, aj pre neplavcov a deti, služby na pláži dobré.
StravaStrava bola vcelku dobrá, len na ranajky by sme uvítali aj celozrnné pečivo.
UbytováníUbytovanie bolo dobré, izby čisté, len v kuchynkách boli riady zle rozmiestnené, niektoré mali sadu hrncov, iní ani jeden a to isté s taniermi. Dororučujeme pri záverečnom upratovaní toto vymeniť alebo doplniť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (12) (1)
Filtrovat recenze
Ludmila Kajanová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2023
Pláže neboli preplnené dalo sa krásne oddychovať v mori ako aj na pláži dalo sa krásne šnorchlovať a objavovať podmorský svet voda bola priezračná a čistá . Jediné čo by som vytkla bolo parkovanie ktoré bolo od ubytovania troška ďalej ale pani domáca je neskutočne milá a dobrosrdečná a na vyloženie a naloženie batožiny nám umožnila prísť až k apartmánu. Možno by som ešte doplnila nejaký riad do vybavenia kuchyne a klimatizáciu do tretej izby a na terasu ešte jednu stoličku ☺️ Inak bolo ubytovanie čisté voňavé .Takže hodnotím veľmi dobre a určite odporúčam.
Pláže neboli preplnené dalo sa krásne oddychovať v mori ako aj na pláži dalo sa krásne šnorchlovať a objavovať podmorský svet voda bola priezračná a čistá . Jediné čo by som vytkla bolo parkovanie ktoré bolo od ubytovania troška ďalej ale pani domáca je neskutočne milá a dobrosrdečná a na vyloženie a naloženie batožiny nám umožnila prísť až k apartmánu. Možno by som ešte doplnila nejaký riad do vybavenia kuchyne a klimatizáciu do tretej izby a na terasu ešte jednu stoličku ☺️ Inak bolo ubytovanie čisté voňavé .Takže hodnotím veľmi dobre a určite odporúčam.
Pozvoľný vstup po piesku kde sa mohli zahrať deti ale aj schodíky pre starších hodnotím veľmi veľmi dobre pekne a čisto.
UbytováníVeľmi pekne jednoducho zariadené kto nehľadá nejaký luxus úplne odporúčam. Pani bola veľmi milá a dobrosrdečná ochotná priateľská . Trošku by som doplnila riad do vybavenia kuchyne a klimatizáciu do tretej izby .☺️ Veľmi pekný výhľad na more .
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Ivana Zaoralová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Celkový dojem je kladný. Destinace nádherná odpočinek dostatečný.
Celkový dojem je kladný. Destinace nádherná odpočinek dostatečný.
Dostupnost pláži dobrá. Navštívily jsme jich více.
Písečné budou vždy na prvním místě.
Strava jednoduchá, základní. Bylo by dobré ji spestrit. Porce pro dospeleho nedostacujici.
Jinak mimo ubytování se dá za rozumný peníz dobře najíst.
Pokoje čisté. Pozastavila bych se jen nad úklidem pokojů během ubytování.... Výměna ručníků, vynesení odpadků.
SlužbyŽádne jsme nevyužily.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Stanislav F.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pardna dovolenka.
Pardna dovolenka.
Rozne plaze po okoli, pieskove aj kamienkove, aj hlboka aj plytka voda, nie preludnene a nie prekomercionalizovane miesto,
StravaJednoducha, ale pestra a vydatna strava
UbytováníPrijemne ciste ubytko blizko plaze, klima by pomohla ale dalo sa to aj bez, prijemna domaca pani.
SlužbyPrijemna domaca pani a personal. Jednoduche apartmany a jednoducha polpenzia ale to je vsetko co potrebujeme.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Matúš Ďuriga
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
celková spokojnosť
celková spokojnosť
blízko pláž, čistá voda, málo ľudí aj v sezóne - veľmi dobrý dojem
Stravanič extra, ale snaha sa cení. je fajn, že tam bola strava, takže ruka hore.
Ubytovánídá sa
Službyvyborné animátorky a personál
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (2) (0)
Marian S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Čo sa týka celkoveho zhrnutia dovolenka bola super , keďže sme často boli na výletoch v okolí nevyužili sme služby animatoriek, až na posledný deň a boli super ,
Čo sa týka celkoveho zhrnutia dovolenka bola super , keďže sme často boli na výletoch v okolí nevyužili sme služby animatoriek, až na posledný deň a boli super ,
Na výber je buď kamenista pláž hneď pri apartmáne cca 60m , alebo kúsok ďalej 200m piesková , poprípade odporúčam pláž Sabunike cca 8km
StravaStrava bola priemerná ,celkovo malé porcie, na raňajky bolo na 4ludi málo jedla, čo sa tyka večere bola dosť mastná (zemiaky pljeskavica) mohla byť výdatnejšie a možnosť výberu aspoň z dvoch jedál ktoré by sa nahlásili vopred
UbytováníKu kvalite ubytovania bolo v v norme , niektoré veci by trebalo opraviť pri nástupe na izbu som opravil zatváranie okna, nešlo vôbec zatvoriť
SlužbyChýbala mikrovlnka , nefunkčný sporák nedalo sa upiecť v trúbe
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (2)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.