Green Valley (Jezerce)
od 16 053 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 16 053 Kč za os.
od 6 511 Kč za os.
od 8 443 Kč za os.
od 8 124 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Dobré (na základě 3 hodnocení)
Tento hotel je 7. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 67 v Zadar.
Ladislava Pěkná
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Při příjezdu jsme se měli hlásit v agentuře v Biograd na Moru,ale v sobotu tam bohužel nikdo nebyl. Někoho dohnat,aby nás ubytoval katastrofa.
Při příjezdu jsme se měli hlásit v agentuře v Biograd na Moru,ale v sobotu tam bohužel nikdo nebyl. Někoho dohnat,aby nás ubytoval katastrofa.
Stravování bylo psáno od našeho ubytování 300m,ale bylo 700m. Na pláž 1km, což také bylo psáno blíže.
StravaStravování bylo dobré. Snídaně švédský stůl super.Večeře měl být výběr z 5 jídel,ale bylo jen jedno.p
UbytováníUbytování hezké,uklizeno.Akorát na balkoně nebyla žádná šňůra ani sušák na mokré věci z pláže.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme radi, že sme strávili pri mori slnečný týždeň a mohli sme si do chuti zaplávať. Výborná pláž s dobrým vstupom do mora pre deti vyhovuje každému. Nedostatkom bolo, že pláž je lemovaná oploteným kempom alebo apartmánmi a je na nej veľmi málo stromov a teda aj možností ukryť sa pred páliacim slnkom. Určite si treba zobrať so sebou slnečník. Pláž nie je od hotela Vila Gordana vzdialená 400 metrov (áno, ale vzdušnou čiarou), je asi o 200 metrov ďalej.
Boli sme radi, že sme strávili pri mori slnečný týždeň a mohli sme si do chuti zaplávať. Výborná pláž s dobrým vstupom do mora pre deti vyhovuje každému. Nedostatkom bolo, že pláž je lemovaná oploteným kempom alebo apartmánmi a je na nej veľmi málo stromov a teda aj možností ukryť sa pred páliacim slnkom. Určite si treba zobrať so sebou slnečník. Pláž nie je od hotela Vila Gordana vzdialená 400 metrov (áno, ale vzdušnou čiarou), je asi o 200 metrov ďalej.
Hotel je od pláže vzdialený viac ako pol kilometra. Treba ísť peši po ceste, kadiaľ chodia autá, čo určite nie je veľmi dobré, ak má človek malé deti. Vzhľadom k tomu, že v okolí je množstvo apartmánov a kempov, bolo na pláži veľmi veľa ľudí. Na druhej strane treba povedať, že pláž bola rozsiahla po obidvoch stranách mestečka, ale potom musel človek kráčať aj viac ako kilometer. Pozitívne hodnotím množstvo spŕch na pláži a čistotu. Na druhej strane je na pláži nedostatok toaliet.
StravaPonúkli nám možnosť stravovať sa v penzióne Nina, ktorý mal byť podľa údajov cestovnej kancelárie Sani Tours v Chorvátsku vzdialený od hotela 300 metrov, v skutočnosti bol vzdialený bezpečnou cestou vyše kilometra. Podľa pokynov pracovníčky v CK, ktorá nám ho nesprávne vyznačila v mapke, sme ho prvý večer nevedeli nájsť (nikto v okolí ho nepoznal), a potom sme tam už nešli. Strava v iných reštauráciách, ktoré sme navštívili, bola výborná.
UbytováníUbytovanie v aparmánoch Gordana bolo sklamaním. Vzhľadom na cenu sme očakávali aspoň mydlo v kúpeľni, dva slušné uteráky (bol na osobu len jeden, aj ten už vyzeral tak, že mal byť dávno vyradený) a aspoň sáčky na odpad, ktorý sme si museli vynášať sami. V kuchyni nebol žiadny prostriedok na umývanie riadu, ani hubka. Aj nábytok mal svoje lepšie časy už dávno za sebou. Pravdepodobne majiteľ kupoval lacný tovar, lebo na nábytku zle doliehali dvere. Taktiež boli ovisnuté balkónové dvere, ktoré sa čoskoro úplne pokazia.
Postele boli príliš mäkké, čo nám nevyhovovalo. Pretože sme boli na hornom poschodí, mali sme výhľad na more, čo bolo krásne, ale nemali sme k dispozícii slnečník, ktorý by balkón ochránil pred slnkom v popoludňajších hodinách. Nevýhodou balkóna je aj to, že je spoločný priechodný pre všetky apartmány na tej istej strane, človek teda nemá pocit súkromia. Hotel sa síce nachádza mimo centra mesta, ale je situovaný len kúsok od hlavnej cesty Jadranskej magistrály a izby, ktoré sú otočené na západ k moru sú preto veľmi hlučné a to aj v noci až od skorého rána. Navyše je blízko kostolná veža a jej zvony budia človeka prvýkrát už o šiestej ráno.
Hotel neposkytoval žiadne služby. Ak sa od zákazníka očakáva, že sa bude počas pobytu starať o čistotu priestorov sám, mal by dostať k dispozícii aspoň čistiace prostriedky, metlu, lopatku a handry. Počas celého pobytu nebol v hoteli nikto z personálu, preto sme sa nemali koho opýtať, či môžeme spáliť drevo pri grile a grilovať si tam ryby.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Filtrovat recenze
Ladislava Pěkná
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2024
Při příjezdu jsme se měli hlásit v agentuře v Biograd na Moru,ale v sobotu tam bohužel nikdo nebyl. Někoho dohnat,aby nás ubytoval katastrofa.
Při příjezdu jsme se měli hlásit v agentuře v Biograd na Moru,ale v sobotu tam bohužel nikdo nebyl. Někoho dohnat,aby nás ubytoval katastrofa.
Stravování bylo psáno od našeho ubytování 300m,ale bylo 700m. Na pláž 1km, což také bylo psáno blíže.
StravaStravování bylo dobré. Snídaně švédský stůl super.Večeře měl být výběr z 5 jídel,ale bylo jen jedno.p
UbytováníUbytování hezké,uklizeno.Akorát na balkoně nebyla žádná šňůra ani sušák na mokré věci z pláže.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme radi, že sme strávili pri mori slnečný týždeň a mohli sme si do chuti zaplávať. Výborná pláž s dobrým vstupom do mora pre deti vyhovuje každému. Nedostatkom bolo, že pláž je lemovaná oploteným kempom alebo apartmánmi a je na nej veľmi málo stromov a teda aj možností ukryť sa pred páliacim slnkom. Určite si treba zobrať so sebou slnečník. Pláž nie je od hotela Vila Gordana vzdialená 400 metrov (áno, ale vzdušnou čiarou), je asi o 200 metrov ďalej.
Boli sme radi, že sme strávili pri mori slnečný týždeň a mohli sme si do chuti zaplávať. Výborná pláž s dobrým vstupom do mora pre deti vyhovuje každému. Nedostatkom bolo, že pláž je lemovaná oploteným kempom alebo apartmánmi a je na nej veľmi málo stromov a teda aj možností ukryť sa pred páliacim slnkom. Určite si treba zobrať so sebou slnečník. Pláž nie je od hotela Vila Gordana vzdialená 400 metrov (áno, ale vzdušnou čiarou), je asi o 200 metrov ďalej.
Hotel je od pláže vzdialený viac ako pol kilometra. Treba ísť peši po ceste, kadiaľ chodia autá, čo určite nie je veľmi dobré, ak má človek malé deti. Vzhľadom k tomu, že v okolí je množstvo apartmánov a kempov, bolo na pláži veľmi veľa ľudí. Na druhej strane treba povedať, že pláž bola rozsiahla po obidvoch stranách mestečka, ale potom musel človek kráčať aj viac ako kilometer. Pozitívne hodnotím množstvo spŕch na pláži a čistotu. Na druhej strane je na pláži nedostatok toaliet.
StravaPonúkli nám možnosť stravovať sa v penzióne Nina, ktorý mal byť podľa údajov cestovnej kancelárie Sani Tours v Chorvátsku vzdialený od hotela 300 metrov, v skutočnosti bol vzdialený bezpečnou cestou vyše kilometra. Podľa pokynov pracovníčky v CK, ktorá nám ho nesprávne vyznačila v mapke, sme ho prvý večer nevedeli nájsť (nikto v okolí ho nepoznal), a potom sme tam už nešli. Strava v iných reštauráciách, ktoré sme navštívili, bola výborná.
UbytováníUbytovanie v aparmánoch Gordana bolo sklamaním. Vzhľadom na cenu sme očakávali aspoň mydlo v kúpeľni, dva slušné uteráky (bol na osobu len jeden, aj ten už vyzeral tak, že mal byť dávno vyradený) a aspoň sáčky na odpad, ktorý sme si museli vynášať sami. V kuchyni nebol žiadny prostriedok na umývanie riadu, ani hubka. Aj nábytok mal svoje lepšie časy už dávno za sebou. Pravdepodobne majiteľ kupoval lacný tovar, lebo na nábytku zle doliehali dvere. Taktiež boli ovisnuté balkónové dvere, ktoré sa čoskoro úplne pokazia.
Postele boli príliš mäkké, čo nám nevyhovovalo. Pretože sme boli na hornom poschodí, mali sme výhľad na more, čo bolo krásne, ale nemali sme k dispozícii slnečník, ktorý by balkón ochránil pred slnkom v popoludňajších hodinách. Nevýhodou balkóna je aj to, že je spoločný priechodný pre všetky apartmány na tej istej strane, človek teda nemá pocit súkromia. Hotel sa síce nachádza mimo centra mesta, ale je situovaný len kúsok od hlavnej cesty Jadranskej magistrály a izby, ktoré sú otočené na západ k moru sú preto veľmi hlučné a to aj v noci až od skorého rána. Navyše je blízko kostolná veža a jej zvony budia človeka prvýkrát už o šiestej ráno.
Hotel neposkytoval žiadne služby. Ak sa od zákazníka očakáva, že sa bude počas pobytu starať o čistotu priestorov sám, mal by dostať k dispozícii aspoň čistiace prostriedky, metlu, lopatku a handry. Počas celého pobytu nebol v hoteli nikto z personálu, preto sme sa nemali koho opýtať, či môžeme spáliť drevo pri grile a grilovať si tam ryby.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (5) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.