Aktuálně pro cesty do Chorvatska

Hotel Vila Juliana

Chorvatsko, Zadar

Zákazníci zatím nehodnotili tento hotel Hotel je nehodnocen

Zobrazit všechny recenze

Více o ubytování

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Popis ubytování

Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.

Popis ubytování

Informace o hotelu

  • Vzdálenost od pláže Pláž 50 m
  • Vzdálenost od centra města Centrum 5 km
  • Klimatizace Klimatizace ano
  • TV TV ano
  • Domácí zvířata povolena Domácí zvířata povolena ano
  • Kuchyňský kout Kuchyňský kout ano

Recenze ubytování

Nehodnoceno (na základě 3 hodnocení)

Informace o ověřování recenzí

Leona Mitrengová

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Místo k ubytování celkem hezké, vila je nafocená pěkně, pod vilou je nedostavěný další velký barák, tak je to jak pěst na oko. K moři celkem blízko, ovšem jde se přes cestu, kde jezdí pořád něco a ne pomalu. Takže kdo má malé děti, opatrně přecházejte! Obchod s potravinami a pekárnami a babka prodávající ovoce a zeleninu u stánku je po té cestě, kde jezdí hodně aut, dál, asi cca 150m. U pláže je fajn bar, kam jsme chodili denně na pivko (Ožujsko točené velké 15Kn,malé 9Kn a zmrzku za 6Kn. Na druhou stranu, odkud se přijíždí k vile, jsou restaurace. Blízko je zastávka MHD, cena za osobu je 10Kn, malé děti neplatily nic. Zajeli jsme si do starého Zadaru. Řidiči jedou docela rychle a zatáčky klopí. Jezdí tam i vláček, ale nejbližší zastávka je u hotelů nebo u přístavu v Puntamice. Celý pobyt jsme měli slunečno bez mráčku. Až v neděli se to kolem poledne rapidně zhoršilo. Přišel velký vítr, s ním se hodně zvlnilo moře a vlny byl asi 2metrové. Lidi balili své švestky a utíkali od moře. Druhý den byla voda studená a lidé se moc nekoupali. Ale to už nám bylo jedno, byl to poslední den pobytu. V úterý jsme brzy ráno odjeli.

Místo k ubytování celkem hezké, vila je nafocená pěkně, pod vilou je nedostavěný další velký barák, tak je to jak pěst na oko. K moři celkem blízko, ovšem jde se přes cestu, kde jezdí pořád něco a ne pomalu. Takže kdo má malé děti, opatrně přecházejte! Obchod s potravinami a pekárnami a babka prodávající ovoce a zeleninu u stánku je po té cestě, kde jezdí hodně aut, dál, asi cca 150m. U pláže je fajn bar, kam jsme chodili denně na pivko (Ožujsko točené velké 15Kn,malé 9Kn a zmrzku za 6Kn. Na druhou stranu, odkud se přijíždí k vile, jsou restaurace. Blízko je zastávka MHD, cena za osobu je 10Kn, malé děti neplatily nic. Zajeli jsme si do starého Zadaru. Řidiči jedou docela rychle a zatáčky klopí. Jezdí tam i vláček, ale nejbližší zastávka je u hotelů nebo u přístavu v Puntamice. Celý pobyt jsme měli slunečno bez mráčku. Až v neděli se to kolem poledne rapidně zhoršilo. Přišel velký vítr, s ním se hodně zvlnilo moře a vlny byl asi 2metrové. Lidi balili své švestky a utíkali od moře. Druhý den byla voda studená a lidé se moc nekoupali. Ale to už nám bylo jedno, byl to poslední den pobytu. V úterý jsme brzy ráno odjeli.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž je oblázková ( bílé kameny) nebo betonová. Nejezdili jsme nikam jinam. Ale i když jsou všude umístěny odpadkové koše, nedopalky od cigaret, pecky (od nektarinek) se válely všude. A bohužel i žvýkačky. Kousek od restaurací je pláž patřící zřejmě kempu a byla vylidněná. Za plotem sedí místní vyběrčí poplatku 10Kn za osobu, že si tam můžete složit deky a poplavat v moři:)) Večer je průchodná volně. Vhodné na procházky a focení.

Strava

Na jídlo si nemůžeme stěžovat, vařili jsme si sami. Ochutnali jsme i jídlo jeden pozdní večer v místní restauraci, kde jsme si dali 1x pizzu (napůl) a 2x hranolky pro děti. Pizzu jsme si nakonec rozdělili sami, číšník mi dal na druhou polovinu pizzy talíř od ubrousků a příborů, které nám donesl dříve...K jídlu patří i placení, mohli jsme odejít, protože si nás nikdo nevšímal. Já jsem s dětmi odešla, bylo pozdě v noci a partner se sháněl, komu by to mohl zaplatit...Restaurace byla plná. Jinak jídlo bylo moc dobré.

Ubytování

Pro 4 osoby (2 dospělé a 2 malé děti) to bylo docela velké. Co se týče samotného ubytování, tak na první pohled bylo vše v pořádku. Když opadly růžové brýle, tak jsme našli pavučinky, prach...Kuchyň byla spojená s obývákem, u vchodových dveří WC a hned vedle malý kamrlík se sprchou a vtěsnaná pračka (nepoužili jsme ji za pobyt vůbec) a hlavní světlo nesvítilo, pouze jedna žárovka umístěna na polici se zrcadlem. Jedna ložnice byla větší spolu s rohovou sedačkou, pořád nechápu, na co tam byla sedačka - asi na vyplnění toho velkého prostoru:)) Klimatizace byla součástí ložnice. Druhá ložnice byla menší s menší teraskou a s klimatizací rovněž. K menší ložnici náleží koupelna se sprchou, WC a bidetem (nepoužilil jsme ani jednou za pobyt). Co se týče kuchyně, postrádali jsme tam několik věcí, jako je obyčejná škrabka , menší vařečka a menší zapékací mísa. Chorvaté vaří všechno ve velkém, tak nám to právě nevyhovovalo. Nějakou menší zapékací mísu jsme si šli půjčit od majitelky, alobal neměla (aluminiová folie) ale nabídla za to pečící papír:)) Z obýváku byly vysouvací dveře na terasu, která byla s plastvým stolem s ubrusem a se 6 plastovými židlemi. Na terase byly i dva sušáky. Terasa byla zastíněná markýzou. Výhled na moře je vpravo.

Služby

Paní majitelka je usmívající se, v den příjezdu jsme přiejli ráno, kdy ona měl ještě půnoc. Nakonec nás přivítala, uvedla nás dovnitř a my se mohli ubytovat. Hned nám donesla A4 s připojením na místní Wifi. Ovladač na TV byl pokažený, tak jsme museli přepínat ručně. Paní majitelku jsme požádali pouze v případě, jestli nemá menší zapékací mísu, jinak jsme se ji na nic neptali, nic jsme takového zvláštního nepotřebovali.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Leona Mitrengová

Hodnocení 3,9 / 5

Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2012 Recenze vytvořená před 3 a více lety 

Místo k ubytování celkem hezké, vila je nafocená pěkně, pod vilou je nedostavěný další velký barák, tak je to jak pěst na oko. K moři celkem blízko, ovšem jde se přes cestu, kde jezdí pořád něco a ne pomalu. Takže kdo má malé děti, opatrně přecházejte! Obchod s potravinami a pekárnami a babka prodávající ovoce a zeleninu u stánku je po té cestě, kde jezdí hodně aut, dál, asi cca 150m. U pláže je fajn bar, kam jsme chodili denně na pivko (Ožujsko točené velké 15Kn,malé 9Kn a zmrzku za 6Kn. Na druhou stranu, odkud se přijíždí k vile, jsou restaurace. Blízko je zastávka MHD, cena za osobu je 10Kn, malé děti neplatily nic. Zajeli jsme si do starého Zadaru. Řidiči jedou docela rychle a zatáčky klopí. Jezdí tam i vláček, ale nejbližší zastávka je u hotelů nebo u přístavu v Puntamice. Celý pobyt jsme měli slunečno bez mráčku. Až v neděli se to kolem poledne rapidně zhoršilo. Přišel velký vítr, s ním se hodně zvlnilo moře a vlny byl asi 2metrové. Lidi balili své švestky a utíkali od moře. Druhý den byla voda studená a lidé se moc nekoupali. Ale to už nám bylo jedno, byl to poslední den pobytu. V úterý jsme brzy ráno odjeli.

Místo k ubytování celkem hezké, vila je nafocená pěkně, pod vilou je nedostavěný další velký barák, tak je to jak pěst na oko. K moři celkem blízko, ovšem jde se přes cestu, kde jezdí pořád něco a ne pomalu. Takže kdo má malé děti, opatrně přecházejte! Obchod s potravinami a pekárnami a babka prodávající ovoce a zeleninu u stánku je po té cestě, kde jezdí hodně aut, dál, asi cca 150m. U pláže je fajn bar, kam jsme chodili denně na pivko (Ožujsko točené velké 15Kn,malé 9Kn a zmrzku za 6Kn. Na druhou stranu, odkud se přijíždí k vile, jsou restaurace. Blízko je zastávka MHD, cena za osobu je 10Kn, malé děti neplatily nic. Zajeli jsme si do starého Zadaru. Řidiči jedou docela rychle a zatáčky klopí. Jezdí tam i vláček, ale nejbližší zastávka je u hotelů nebo u přístavu v Puntamice. Celý pobyt jsme měli slunečno bez mráčku. Až v neděli se to kolem poledne rapidně zhoršilo. Přišel velký vítr, s ním se hodně zvlnilo moře a vlny byl asi 2metrové. Lidi balili své švestky a utíkali od moře. Druhý den byla voda studená a lidé se moc nekoupali. Ale to už nám bylo jedno, byl to poslední den pobytu. V úterý jsme brzy ráno odjeli.

Strava 5,0 / 5

Ubytování 4,0 / 5

Okolí 3,0 / 5

Služby 4,0 / 5

Cena 3,0 / 5

Pláž

Pláž je oblázková ( bílé kameny) nebo betonová. Nejezdili jsme nikam jinam. Ale i když jsou všude umístěny odpadkové koše, nedopalky od cigaret, pecky (od nektarinek) se válely všude. A bohužel i žvýkačky. Kousek od restaurací je pláž patřící zřejmě kempu a byla vylidněná. Za plotem sedí místní vyběrčí poplatku 10Kn za osobu, že si tam můžete složit deky a poplavat v moři:)) Večer je průchodná volně. Vhodné na procházky a focení.

Strava

Na jídlo si nemůžeme stěžovat, vařili jsme si sami. Ochutnali jsme i jídlo jeden pozdní večer v místní restauraci, kde jsme si dali 1x pizzu (napůl) a 2x hranolky pro děti. Pizzu jsme si nakonec rozdělili sami, číšník mi dal na druhou polovinu pizzy talíř od ubrousků a příborů, které nám donesl dříve...K jídlu patří i placení, mohli jsme odejít, protože si nás nikdo nevšímal. Já jsem s dětmi odešla, bylo pozdě v noci a partner se sháněl, komu by to mohl zaplatit...Restaurace byla plná. Jinak jídlo bylo moc dobré.

Ubytování

Pro 4 osoby (2 dospělé a 2 malé děti) to bylo docela velké. Co se týče samotného ubytování, tak na první pohled bylo vše v pořádku. Když opadly růžové brýle, tak jsme našli pavučinky, prach...Kuchyň byla spojená s obývákem, u vchodových dveří WC a hned vedle malý kamrlík se sprchou a vtěsnaná pračka (nepoužili jsme ji za pobyt vůbec) a hlavní světlo nesvítilo, pouze jedna žárovka umístěna na polici se zrcadlem. Jedna ložnice byla větší spolu s rohovou sedačkou, pořád nechápu, na co tam byla sedačka - asi na vyplnění toho velkého prostoru:)) Klimatizace byla součástí ložnice. Druhá ložnice byla menší s menší teraskou a s klimatizací rovněž. K menší ložnici náleží koupelna se sprchou, WC a bidetem (nepoužilil jsme ani jednou za pobyt). Co se týče kuchyně, postrádali jsme tam několik věcí, jako je obyčejná škrabka , menší vařečka a menší zapékací mísa. Chorvaté vaří všechno ve velkém, tak nám to právě nevyhovovalo. Nějakou menší zapékací mísu jsme si šli půjčit od majitelky, alobal neměla (aluminiová folie) ale nabídla za to pečící papír:)) Z obýváku byly vysouvací dveře na terasu, která byla s plastvým stolem s ubrusem a se 6 plastovými židlemi. Na terase byly i dva sušáky. Terasa byla zastíněná markýzou. Výhled na moře je vpravo.

Služby

Paní majitelka je usmívající se, v den příjezdu jsme přiejli ráno, kdy ona měl ještě půnoc. Nakonec nás přivítala, uvedla nás dovnitř a my se mohli ubytovat. Hned nám donesla A4 s připojením na místní Wifi. Ovladač na TV byl pokažený, tak jsme museli přepínat ručně. Paní majitelku jsme požádali pouze v případě, jestli nemá menší zapékací mísu, jinak jsme se ji na nic neptali, nic jsme takového zvláštního nepotřebovali.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250