od 33 490 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Popis ubytování

Číslo hotelu: 75 097

Poloha

Hotel Bellevue Dominican Bay stojí kousek od pláže Boca Chica a úžasného města Santo Domingo. Nabízí řadu aktivit a komfortní ubytování včetně několika možnosti stravování. Hotel je obklopen nádhernou zahradou, kterou ocení zejména rodiny s dětmi. Na své si zde přijdou jak milovníci klidné dovolené, tak i aktivní sportovci.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, 2 bazény pro dospělé, 2 bazény pro děti, 2 bary u bazénů, bar na pláži, bufetová restaurace, 2 a la carte restaurace, snack bar, směnárna, obchod se suvenýry, casino. Za poplatek internetový koutek, wifi, lékařská služba (24hod. denně), směnárna.

Ubytování

K dispozici jsou standardní dvoulůžkové pokoje s manželským dvoulůžkem nebo dvěmi samostatnými lůžky o šířce cca 1,35m, která může sdílet ještě jedna další osoba, jsou vybaveny koupelnou s příslušenstvím, klimatizací a kabelovou TV. Trezor za poplatek.

Strava

Program all inclusive zahrnuje plnou penzi formou bufetu, nealkoholické nápoje a alkoholické nápoje místní výroby, snack během dne a noční občerstvení od 23 do 03h. Po předchozí rezervaci možnost jednou za pobyt večeře v některé tématické a la carte resturaci (italská nebo karibská).

Služby

Tým animátorů pro hosty připravuje sportovní animační programy a večer se mohou těšit na estrády a představení v hotelovém amfiteátru. Milovníci tance a současné hudby rádi navštíví zdejší diskotéku. Děti si užijí spoustu zábavy v miniklubu, kde na ně čekají různé soutěže a spousta nových kamarádů. V okolí hotelu je několik restaurací a barů, kde můžete posedět a užít si místní atmosféru.

Služby za poplatek

trezor, minibar, kulečník, internet, tenis (noční osvětlení kurtů a půjčovna raket a míčků), centrum vodních sportů na pláži, potápěčské centrum, individuální hlídaní dětí, prádelna, čistírna, svatební a golfové balíčky

Pláž

Pěkná široká písčitá pláž se nachází 300 metrů od hotelu a nabízí pozvolný přístup do moře. Dostanete se na ni přes můstek vedoucí nad silnicí a poté půjdete dolů po schodech.

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 300 m
 • Vzdálenost od letiště 180 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Dětský koutek, Dětské hřiště, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Surfování ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Klidná lokalita ano
 • Fitness ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,7/5
Invia

Velmi dobré (59 hodnocení)

Ubytování 3,4/5

Strava 4,0/5

Okolí 3,8/5

Cena 3,8/5

Tento hotel je 105. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 714 v Dominikánská republika.

Jaroslav Valenta Prosinec 2015

Datum pobytu: 10.12. - 23.12.2015

Hodnocení 5,0/5
v podstatě není co vytknout
Celkové hodnocení

v podstatě není co vytknout

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 5,0/5

Ubytování
úklid pravidelný, vše dolpňováno, čistota dobrá

Strava
strava různorodá, vždy se dalo vybrat, na co byla chuť, ovoce a zelenina - rovněž, další stravování na pláži, drinky - nemělo chybu

Až na něco, ale to souvisí s chováním se stravováním - přijela horda Rusů, zřejmě náhrada za Egypt a hrůza, jak si počínali -nabírali hromady jídel, která ani nejedli a nechali na stole, bitky u ovoce ráno, hlavně banány a ananasy, papája - když vidím ty půlmetrové hromady ovoce na talíři, ta sobeckost, další nemusí mít nic. Sebrali sáčky čaje, balený cukr, přísady do čaje - nemletou skořici.

Předbíhali, chodili s velkými taškami da jídelny, balili jídlo do ubrousků a vynášeli ven na pláž, tam dávali místním a zlevňovali si nákup suvenýrů, košil a dalších ...

Pak jsme s něm. turisty u oběda silně naštvali a protože si ruštinu stále ještě pamatuji, tak jsme jim pěkně vynadali, ti tedy koukali, ale bylo jim všecno jedno a ještě se k nám chovali svrchu.

Hodně, ale hodně jsme se styděli a raději se nepřiznali, že jsme Češi, pro místní to znělo jako ruština.

Služby hotelu
vše na úrovni

Pláž
pláž byla dobře a čistě uklízena, hlídaná - místní prodejci na ni nesměli vsoupit

ovšem opět Rusové asi neznají odpadkové koše, kelímky volně pohazovali - asi aby se služba nenudila

Marie Hoňková Únor 2018

Datum pobytu: 4.2. - 15.2.2018

Hodnocení 4,7/5
super
Celkové hodnocení

super

Ubytování 5,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
po reklmaci,že jsme měli příplatek za ubytování ,nám bylo vyměněn pokoj.

Strava
velký výběr stravy

Služby hotelu
vzorná obsluha a čisto

Pláž
pláž čistá,ačkoliv nebylo možno si moc zaplavat ,voda tak do 0.5 m

Filtrovat recenze

Jiří Janků Březen 2020

Datum pobytu: 27.1. - 7.2.2020

Hodnocení 3,2/5
Jak výše napsáno: "Ostaní informace o CK pořádající zájezd, dopravci, delegátech apod.jsou nadbytečné. Buďte originální." Pro nadbytečnost raději uvádím. CK mě zklamala. CK podané informace o cestě, to jsou informace vztahující se k letišti v Paříži byly nepravdivé. Údaje o místě přestupu na letišti v Paříži, a to oboustranně, byly tím NEPOUŽITELNÉ. Hlavně, že jste si vymyslely pro nás...
Celkové hodnocení

Jak výše napsáno: "Ostaní informace o CK pořádající zájezd, dopravci, delegátech apod.jsou nadbytečné.

Buďte originální."

Pro nadbytečnost raději uvádím.

CK mě zklamala. CK podané informace o cestě, to jsou informace vztahující se k letišti v Paříži byly nepravdivé. Údaje o místě přestupu na letišti v Paříži, a to oboustranně, byly tím NEPOUŽITELNÉ. Hlavně, že jste si vymyslely pro nás přesné mapy chůze k danému místu odbavení, které však bylo TÍM PÁDEM úplně jinde. Ani čas letu nebyl správný. Rovněž návod na vyplnění letištní karty tam a zpět byl v jiném jazyce, jinak uspořádaný a tím PLNĚ bezcenný kus papíru. Zkrátka vše od CK...byla pouze HRŮZA !!!

Ubytování 1,0/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Ubytování mělo problémy.Toto zklamání se netýkalo v žádném případě čistoty,ta byla opravdu v pořádku.Denně byl pokoj v mé nepřítomnosti uklizen a postel krásně urovnaná.Bohužel hrůza byla při pouštění vody do sprchy.K tomu sloužily 3 kohoutky.Když jsem roztáčel první kohoutek,vytáčel se kohoutek zároveň ze zdi.Z těch dvou dalších kohoutků tekla voda především pouze do vany.Rozumného člověka napadne,že voda z vany pochopitelně ihned tekla pryč,snad do kanalizace.Rozumného člověka také napadne a je mu jasné,že u vany chyběla jakákoliv zátka.Zátka nebyla ani u umyvadla.V případě spadnutí do umyvadla,a to předmětu menšího,než velký odtokový otvor umyvadla,bylo nenávratně ztraceno.Je to logické,protože žádný dnes žijící člověk nemá prsty čtvrt metru dlouhé,aby je do otvoru odpadu u umyvadla pokoje číslo 15308 strčil.O těchto ZÁSADNÍCH závadách jsem řekl Tonimu.Pro neinformované vysvětluji, že to byl podle jeho slov jediný akreditovaný, něco jako průvodce, česky hovořící domorodec, který byl pověřen nás vozit na výlety.Na recepci o závadě řekl s tím, že za půl hodiny to někdo přijde opravit. Nemusím se prý o nic starat.Já jsem mu řekl, když za půl hodiny bude po problému,napíši o něm chválu na internet.Byl za to spokojený. Já na opraváře čekal 20 minut, potom 1 hodinu, potom 2 hodiny, potom 3 hodiny.Protože se blížila 22.hodina,šel jsem na recepci.Protože jsem jazykově dobře vybavený - mluvím dokonale jazykem pouze českým,vysvětlil jsem celé recepci o jakou závadu jde,tak srozumitelně,(pouze jsem jim ukázal napsané číslo pokoje pro jistotu), že za chvíli přišli hned dvá řemeslníci.Dali nový kohout a odešli.Druhý den tam v mé nepřítomnosti opět něco dělali,ale i ten nový kohout se vytáčel,jako ten rezatý.Do otvoru odpadu dřezu nic nedali,přestože jsem jim to názorně tak vysvětlil,že pro jistotu odpad rozebrali a prohlédli co tam všechno je.

Strava
Výběr z druhů jídel v prostorách hotelu jsem byl spokojen. Dle mého názoru, byl výběr bohatý. Pouze někdy bylo maso trošku nedopečené. Byl i velký výběr nápojů. Zmrzlina mi také chutnala. Pouze melouny a ananasy byly dost nedozrálé a tím bez správné chuti. Škoda, že tam chyběl javorový sirup. Med tam ale byl. Jídlo na pláži bylo v podstatě denně stejné. Každý se mohl rozhodnout, zda půjde obědvat do hotelu. Já nechodil na oběd do hotelu, byl jsem s jídlem na pláži spokojený. I s jídlem v Modré laguně na výletě jsem byl spokojený.

Služby hotelu
K službám v hotelu mohu napsat pro budoucí návštěvníky z mých zkušeností jasně srozumitelně následující. Když budete mít pokoj v pořádku, nic se Vám tam neporouchá, mají služby vynikající. Běda, když budete něco od nich potřebovat spravit, tak na to raději pro jistotu zapomeňte. Když Vám to opraví, budete mít zajisté radost, když ne, budete ode mne na to připraveni. Předpokládám, že v pokoji číslo 15308 se dodnes první kohoutek leskne novotou a vytáčí ze zdi.

Pláž
Tento hotel není přímo u moře. Vzdálenost k moři není velká. Při východu z areálu komplexu hotelu směrem k moři u závory směrem přes silnici je stále na stráži muž v uniformě. Ten bedlivě sleduje rekreanty směřující z hotelu nebo do hotelu. Když zahlédne rekreanta, ihned zastaví jedoucí vozidla v obou směrech a každý bez obavy silnici přejde. Tato ochrana rekreantů působí velmi sympaticky.

Anonym Leden 2020

Datum pobytu: 28.12.2019 - 8.1.2020

Hodnocení 3,0/5
Resort se nachází 2,5 hodiny jízdy od letiště. Je to velmi malé letovisko, kde není moc co vidět nebo co dělat, pokud si nezaplatíte výlet.
Celkové hodnocení

Resort se nachází 2,5 hodiny jízdy od letiště. Je to velmi malé letovisko, kde není moc co vidět nebo co dělat, pokud si nezaplatíte výlet.

Ubytování 3,3/5

Strava 4,0/5

Okolí 2,5/5

Cena 2,0/5

Ubytování
Ubytování je čisté ale vše je velmi staré a vybydlené - pokud to máte stejně, tak Vám to je v podstatě jedno stejne se tam jdu vyspat - jen za tu cenu přes Sivestra to neodpovídá.

Strava
Strava byla dobrá i když dost monotónní

Služby hotelu
Výlet přes hotel super - za lepší cenu než od delegátky - jen pozor mizivě tu mluví jiným jazykem než Španělsky. Také na recepci, nebo pokud chcete něco řešit - oni mají spoustu času, takže se obrňte čekáním... Také si zkontrolujte cenu internetu a doplňkových služeb - může se stát, že na Vás zkusí vyšší cenu. Dost často vypadává proud, ale během chvíle je nahozen. Každý večer animační program - celý den se snaží zabavit. Ohledně vlídnosti obsluhy - no tam mají dost mezery, ale pokud si to neberete osobně, tak Vám to může být fuk.

Pláž
Na pláž se jde přes "most svobody" je to několik minut a přes sinici, která vede na pláž Vás převedou z hotelu kvůli bezpečnosti. Jinak pláž je hezká, ale odpoledne a o víkendech je tam mnoho místních a s tím spojený nepořádek. Moře super - nikde hloubka...

Ilja Plecháček Prosinec 2019

Datum pobytu: 30.11. - 10.12.2019

Hodnocení 4,6/5
Velice krásná dovolená v perle Karibiku, služby delegátů vynikající, spojení s bylo telefonické a vše fungovalo, zejména letištní transfery a doprava na fakultativní výlety, stejně tak vynikající výklady a doprovod delegátů na výletech.
Celkové hodnocení

Velice krásná dovolená v perle Karibiku, služby delegátů vynikající, spojení s bylo telefonické a vše fungovalo, zejména letištní transfery a doprava na fakultativní výlety, stejně tak vynikající výklady a doprovod delegátů na výletech.

Ubytování 4,3/5

Strava 5,0/5

Okolí 5,0/5

Cena 4,5/5

Ubytování
Ubytování dobré, úklid dobrý, koupelna by potřebovala trochu zrekonstruovat, klimatizace byla zpočátku v pořádku a asi po třech dnech nedostatečně chladila, po upozornění v recepci fungovala si dva dny a po té i přes další upozornění v recepci již toto nebylo opraveno.

Strava
Vynikající, velký výběr a dostatek masa, zeleniny , ovoce, salátů, příloh a zákusků. Večeře byly tématické z různých zemí např. mexické, dominikánské a italské, vše doplněné hezkou dekorací.

Služby hotelu
Dobré, personál přívětivý, každý večer byl v místním hotelovém divadle pěkný a vtipný animační pořad.

Pláž
Pláž byla pěkná s bílým pískem s vyhrazeným prostorem pro klienty hotelu s nápojovým barem a s jídelním bufetem s obědy, přístup na pláž byla asi 300m přes místní frekventovanou ulici, kde byl pracovní ostrahy, který za účelem bezpečného přechodu klientů hotelu zastavoval dopravu, poté se pokračoval hlídaným parkem s pěknou vegetací a dále přes lávku po schodišti k pláži, takže to byla příjemná krátká procházka k pláži.

Jiří V. Duben 2019

Datum pobytu: 25.3. - 5.4.2019

Hodnocení 3,8/5
Byli jsme spokojeni, navštívená oblast však není jen bílý písek na pláži a modrý oceán. Žijí zde velmi chudí lidé a také to tomu odpovídá. Jsou místa, kde je spousta nepořádku, což může zkazit dojem.
Celkové hodnocení

Byli jsme spokojeni, navštívená oblast však není jen bílý písek na pláži a modrý oceán. Žijí zde velmi chudí lidé a také to tomu odpovídá. Jsou místa, kde je spousta nepořádku, což může zkazit dojem.

Ubytování 3,8/5

Strava 5,0/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,5/5

Ubytování
Vybavení pokojů je spíše starší, nicméně dobré.

Strava
Nabídka all inclusive velmi bohatá a různorodá. Za nás O.K., servis pracovníků velmi dobrý.

Služby hotelu
Standartní, snad dělají zbytečnou administrativu při objednání speciální věčeře.Jinak pro zákaznický přístup.

Pláž
Na pláž se musí dojít z hotelu cca 500 m po můstku, dobrá procházka. Stojí zde hlídači se zbraněmi a chrání návštěvníky. Pláž souvisí s veřejnou pláží, kde od pátku do neděle si místní pořádají pikniky a je zde hlava na hlavě. Doprovázeno stálou hudbou a nepořádkem.

Petr O. Březen 2019

Datum pobytu: 24.2. - 8.3.2019

Hodnocení 2,4/5
Za 29 tisíc na osobu. Na 11 dní pobytu super. Větší hodnotu to nemělo.
Celkové hodnocení

Za 29 tisíc na osobu. Na 11 dní pobytu super. Větší hodnotu to nemělo.

Ubytování 1,8/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,0/5

Cena 3,0/5

Ubytování
Ubytování levný standard. Žádná lednice, skříně bez políček, trezor TV za příplatek. Celou noc rezonoval celý barák od klimatizace která nechladila.

Pokud jste celý den mimo, na přespání dostačující.

Dobrá poloha hotelu, pro ty co chtějí být v kontaktu z místními obyvately. Není to resort mimo civilizaci.

Strava
Jídlo i když každý den stejné, velice dobré, personál super ????

Služby hotelu
Personál bomba, hlavně animátoři.

Pláž
Pláž kousek od hotelu,cca do 5 min. čistá, lidi ok.voda taky. Byl tam bar i nějaké jídlo.

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 30 °C v noci 25 °C

 • Teplota vody 29 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 30 °C v noci 24 °C

 • Pondělí 29 °C v noci 23 °C

 • Úterý 30 °C v noci 25 °C

 • Středa 29 °C v noci 24 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec