Klára P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2026
Za mě velká spokojenost. Hotel čistý, udržovaný, turistická zóna krásná, také čistá. Přístup personálu velmi přátelský. Jako je tam prostor pro určitá vylepšení, ale to věřím že přijde časem. Hotel opravdu 18+, žádné děti takže pokud chcete odpočinek bez dětského křiku a pláče, tak toto místo je to pravé.
Za mě velká spokojenost. Hotel čistý, udržovaný, turistická zóna krásná, také čistá. Přístup personálu velmi přátelský. Jako je tam prostor pro určitá vylepšení, ale to věřím že přijde časem. Hotel opravdu 18+, žádné děti takže pokud chcete odpočinek bez dětského křiku a pláče, tak toto místo je to pravé.
Pláž součástí hotelu, čistá, upravená a uklizena. Součástí jsou lehátka a takové dřevěné lehátka s přístřešky, vypadají jako postýlky.
StravaDostali jsme 3 večeře v restauraci na účet hotelu, využili jsme dvě. Jinak jídlo trošku jiné než na které jsme v Evropě zvyklí. Je lehčí a stravitelnější, ryby na denním meny, pizza, zelenina a ovoce samozřejmostí. No takhle, all inclusive a nepribrala jsem ani kilo ????
UbytováníUbytování dle fotek, všude kousek. Pokoje klimatizované, obsah ledničky byl na účet hotelu.
SlužbyDenní úklid pokojů, služba na recepci + speciální stoleček kde sedí paní a vyřizuje požadavky hostů. Personál velmi vstřícný. Večer animační programy, přes den aktivity v bazénu a soutěže.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)































