Lopesan Costa Bavaro Resort Spa & Casino Hodnocení: 5/5
od 29 697 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 29 697 Kč za os.
od 25 756 Kč za os.
od 29 931 Kč za os.
od 29 101 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 6 hodnocení)
Balbina Luboinska
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (3)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Bílý písek, bar je blízko, vždy jsou k dispozici lehátka.
StravaJídlo a pití bylo v pořádku.
UbytováníStavební kvalita hotelu není nejlepší, začíná být obsazený, ale každý den ho řádně uklízí.
SlužbyJe to pestré a snaží se vyhovět všem věkovým kategoriím a vkusu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2023 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Služby a jídlo a pití jsou dostatečné. Čistota a kvalita pokojů by mohla být lepší.
Bílý písek, bar je blízko, vždy jsou k dispozici lehátka.
StravaJídlo a pití bylo v pořádku.
UbytováníStavební kvalita hotelu není nejlepší, začíná být obsazený, ale každý den ho řádně uklízí.
SlužbyJe to pestré a snaží se vyhovět všem věkovým kategoriím a vkusu.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Balbina Luboinska
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Hotel si zaslouží 4 hvězdičky. Čistý, skvělé jídlo, vynikající obsluha. Slabým článkem je recepce - líná a neochotná pomoci. Absence polského delegáta z TUI způsobovala, že jsem se necítila dostatečně opečovávaná.
Byla tato recenze užitečná? (0) (3)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Obecně je to daleko od Polska a možná přes přestup je to rozhodně příliš drahé, protože totéž lze mít za poloviční cenu v Tunisku, a možná je to lepší, protože zde v letních měsících může být počasí proměnlivé a může přijít několik deštivých dnů. Ale pokud někdo přijíždí do Karibiku, aby seděl v klimatizované posilovně (v hotelu vedle) nebo trávil čas v baru, určitě bude spokojený, protože nabídka drinků je velmi bohatá a není problém s jejich servírováním. Hotel je prostorný, má velkou halu a divadelní sál. Dvě restaurace - jedna hlavní a druhá menší. Jeden bazén s oddělenou částí pro děti a barem, malý dětský koutek se dvěma domečky se skluzavkou a houpačkou. Personál je milý, ale velmi zaměřený na spropitné, což je někdy až příliš umělé. Prodavači jsou frustrovaní, když dělají z lidí blázny a diví se, že někdo nechce koupit rum za dvojnásobnou cenu než v polském obchodě se světem alkoholu. Nebo krém Nivea 100 ml za 46 zlotých či jiné čínské bubliny, nafukovací hračky do písku pro děti, které u nás stojí 10 zlotých, a tam chtějí 10 dolarů. To je trochu trapné, protože lidé by jim dali vydělat, ale nikdo není tak hloupý. Operátor Tui je katastrofa - organizuje výlety v době COVID, ale předstírá, že rezidenti se nemohou setkávat s turisty. Jen paní s nabídkou výletů je nějaká jiná a už se může setkávat s turisty. Úspory na úkor klienta. Kontakt přes chat je katastrofa. Kvůli tomu jsem také nemohla využít zaplacené atrakce. Protože na stránkách operátora nebylo uvedeno, jak, kde a kdy rezervovat katamarán, windsurfing, kurty, které byly v různých hotelech vedle, což vysvětluje rezident na místě. Odpověď po dvou, třech dnech a ještě ne úplně k věci, protože kdo má zrovna na starosti chat, ten vůbec nebyl na Dominikáně, takže další otázka a dva dny na odpověď. Nepřijatelné!!! Pokud už, tak rezident, který tam funguje a má znalosti o oblasti a kontakt na WhatsApp nebo Messenger v rámci komunikace, protože internet je všude. Kdyby se něco vážného stalo, musíte spoléhat sami na sebe.
Obecně je to daleko od Polska a možná přes přestup je to rozhodně příliš drahé, protože totéž lze mít za poloviční cenu v Tunisku, a možná je to lepší, protože zde v letních měsících může být počasí proměnlivé a může přijít několik deštivých dnů. Ale pokud někdo přijíždí do Karibiku, aby seděl v klimatizované posilovně (v hotelu vedle) nebo trávil čas v baru, určitě bude spokojený, protože nabídka drinků je velmi bohatá a není problém s jejich servírováním. Hotel je prostorný, má velkou halu a divadelní sál. Dvě restaurace - jedna hlavní a druhá menší. Jeden bazén s oddělenou částí pro děti a barem, malý dětský koutek se dvěma domečky se skluzavkou a houpačkou. Personál je milý, ale velmi zaměřený na spropitné, což je někdy až příliš umělé. Prodavači jsou frustrovaní, když dělají z lidí blázny a diví se, že někdo nechce koupit rum za dvojnásobnou cenu než v polském obchodě se světem alkoholu. Nebo krém Nivea 100 ml za 46 zlotých či jiné čínské bubliny, nafukovací hračky do písku pro děti, které u nás stojí 10 zlotých, a tam chtějí 10 dolarů. To je trochu trapné, protože lidé by jim dali vydělat, ale nikdo není tak hloupý. Operátor Tui je katastrofa - organizuje výlety v době COVID, ale předstírá, že rezidenti se nemohou setkávat s turisty. Jen paní s nabídkou výletů je nějaká jiná a už se může setkávat s turisty. Úspory na úkor klienta. Kontakt přes chat je katastrofa. Kvůli tomu jsem také nemohla využít zaplacené atrakce. Protože na stránkách operátora nebylo uvedeno, jak, kde a kdy rezervovat katamarán, windsurfing, kurty, které byly v různých hotelech vedle, což vysvětluje rezident na místě. Odpověď po dvou, třech dnech a ještě ne úplně k věci, protože kdo má zrovna na starosti chat, ten vůbec nebyl na Dominikáně, takže další otázka a dva dny na odpověď. Nepřijatelné!!! Pokud už, tak rezident, který tam funguje a má znalosti o oblasti a kontakt na WhatsApp nebo Messenger v rámci komunikace, protože internet je všude. Kdyby se něco vážného stalo, musíte spoléhat sami na sebe.
Na pláž se dostanete uličkou, 3 minuty promenádou jako v Polsku u moře, prakticky bez provozu vozidel, podél které je 15 obchůdků se vším možným, kde sedí prodavači a lákají k nákupům, takže na ulici je vždy někdo, takže je to velmi bezpečné. Pláž je široká, písčitá, čistá, lehátka jsou volná. Slunečníky chybí, ale jsou zde přirozené ve formě palem, které stačí pro všechny. Voda je čistá, i když kvůli velkým vlnám je poněkud zakalená a vítr přináší rostliny, ale nejsou to typické slizké a lepivé řasy, ale suchá vegetace, kterou lze snadno odsunout, i když na Karibiku je to docela slabé, protože se spíše očekává azurová modř. Na pláži je bar s drinky, nápoji, kávovarem a příjemnou obsluhou.
StravaTakový hotelový, standardní, jako obvykle nedochucený, kuře smažené narychlo, takže gumové. Obecně hodně jídla, ale chybí nápad na jeho přípravu, myslí si, že lidé jsou prasata a všechno snědí, a pak se kroutí a diví se, že někdo nechá jeden kousek a jde pro další, protože možná bude dobře uvařený. Velké mínus je absence popisků u jídel, ale co čekat, když nazvat jídlo, které zbylo z včerejška a bylo zalito omáčkou. Stačilo by trochu dříve připravit maso, 3 druhy dobře udělané a určitě by to stačilo. Host smažil tunu ryb, ale co z toho, když ty kousky po odtržení od té nepřipravené desky vypadaly jako roztrhaný odpad a aby to nebylo vidět, lžíce omáčky na to a hotovo, ach, škoda psát. Hodně dortů, zmrzliny, ovoce (ananas, melouny, papája, marakuja, banány) každý den u každého jídla. Palačinky, donuty, cereálie, jogurty ale nalévané do misek, žlutý, bílý sýr, olivy, salát, rajčata, cibule, míchaná vejce, párky, mortadela, parmezán, pizza, hranolky, burgery, pečené krůty celé, ale nepoživatelné, jen vypadají, takový standardní hotelový bufet. Jednou byly mušle, ale strach, aby se člověk neotrávil, protože to vyžaduje správnou úpravu, a ne jen hodit do vroucí vody a pak do kuskusu smíchaného se vším, co zbylo z včerejška. Velký hotel, takže hodně jídla připraveného narychlo, maso tvrdé, gumové, nepoživatelné, rybí filety polámané, rozdrobené, kaše nepoživatelné. Takže pokud by někdo chtěl jíst ne moc, ale chutně a podávané jako pro lidi, protože jídlo se jí i očima, tak to není ten hotel.
UbytováníStandardní pokoj, uklizený, čistý, denně uklízený, ručníky měněny podle potřeby, dobré kvality. Sprchy bez vaniček s podlahovým odtokem, takže není problém s nedostatečně umytou vanou nebo vaničkou. Klimatizace, stropní ventilátor pro ty, kteří preferují přirozené chlazení, lednička, trezor, standardní hotelový fén. Povlečení měněno na požádání, lze denně bez problémů. Velký balkon s židlemi a stolkem. Mini sušák na prádlo.
SlužbyAnimátoři pracují, obsluha v baru u bazénu a na pláži je příjemná. V restauracích je to trochu různé, někdy přehnaná forma nad obsahem, protože není co jíst, a číšník si asi myslí, že pracuje v restauraci s michelinskou hvězdou, zejména v malé restauraci při večeři :) Za spropitné hlídají lidem stoly, aranžují květiny, ubrousky a vyhánějí ostatní, když někdo neví, že je to taková milá obsluha, ale jen pro některé. Z boku to vypadá trochu trapně.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (4)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...