Karina Valentová
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2011 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Menší, ale vkusná (ne luxusní - stačí normální oblečení, je tam teplo) jídelná s bohatým a dobrým výběrem jídla - snídaně:míchaná vajíčka, vařená vejce, toasty, domácí vánočka, croissanty, lupínky, jogurty s medem, sýr, šunka...
Pití - džusy a automat na kafe, kakao, čaj atd.
Snídaně velice dobré a hutné a s výbornou chutí.
Menší, čisté, vkusné.
Výtah funguje, domluvit se s personálem anglický dá.
Služby fungují, jídlo (chuťově i výběrově) výborné, poloha hotelů (doprava do Benátek, 50 m zastávka busu, kousek parkoviště) ideální.
Služby fungují dobře - nic rozbitého, dobrá a milá komunikace, ochota, čisto atd.
Byla tato recenze užitečná? (5) (0)







