Jindřich Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2026
Super, vše dle představ.
Super, vše dle představ.
Jen snídaně, ale skvělá. Velké množství druhů. Prostě paráda.
UbytováníMalý pokojík, ale super. Každý den uklizeno, v ledničce doplněné nápoje.
SlužbySlužby bez problému. Jen malá výtka- v popisu se uvádí- Mluví Anglicky, Italsky, Německy. Já angličtinu naprosto neovládám, zato mluvím velmi dobře německy. Tak jsem se nebál, ale ouha- Německy tam nikdo ani slovo. Takže ruce, nohy, a kreslení.????????
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)



