Lucie Kirjakovská
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Velká spokojenost s hotelem a jejím personálem.
Velká spokojenost s hotelem a jejím personálem.
bez pláže
StravaHotel nabízel pouze snídani, byli jsme velmi spokojeni.
UbytováníUbytování bylo v rámci stanovené úrovně 3 hvězdičky vynikající. Personál velmi ochotný a zdvořilý.
SlužbyŽádné zvláštní služby hotelu jsme nevyužívali, neboť jsme dovolenou měli jako poznávací a většinu času jsme trávili mimo něj.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







