Bohumír S.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2014 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená zcela odpovídala našim představám. Podařilo se nám zajistit soukromě průvodkyni po Florencii (paní Jana z Čech, 10 let žije ve Florencii, pracovně restaurátorka památek, takže "nejvyšší kvalifikace" - doporučujeme), měli jsme všechny potřebné informace i doporučení od památek, přes stravování a pod. včetně "itineráře" mimo nejnavštěvovanější památky a zajištění vstupů.
Dovolená zcela odpovídala našim představám. Podařilo se nám zajistit soukromě průvodkyni po Florencii (paní Jana z Čech, 10 let žije ve Florencii, pracovně restaurátorka památek, takže "nejvyšší kvalifikace" - doporučujeme), měli jsme všechny potřebné informace i doporučení od památek, přes stravování a pod. včetně "itineráře" mimo nejnavštěvovanější památky a zajištění vstupů.
Celková strava dobrá ve všech navštívených tratoriích a pizzeriích - lehká italská i proslulé místní steaky.
UbytováníPříjemný hotel s ochotnou obsluhou na velmi příhodném místě (5 minut od Dómu), trochu starší, ale rekonstruovaný, denní úklid včetně výměny ručníků atd. Drobný osobní problém-manželská postel s jednou přikrývkou a prohýbající se při každém pohybu doprostřed :-)
SlužbyZákladní poskytnuté služby na dobré úrovni, moc jsme toho zvlášť nepožadovali, ale zajistili vše potřebné.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)

