Villa Bianca Hodnocení: 3/5
od 7 609 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 7 609 Kč za os.
od 10 521 Kč za os.
od 4 621 Kč za os.
od 7 820 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 83 hodnocení)
Katarína Samelová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Môj celkový dojem je veľká spokojnosť.
Môj celkový dojem je veľká spokojnosť.
Pláž bola neďaleko hotela, s pozvoľným vstupom, kamienková, čistá s priezračným morom. Lehátka a slnečníky patriace hotelu boli v cene. Čo by som privítala je sprcha na pláži.
StravaStrava bola vyhovujúca, chutná a pestrá.
UbytováníUbytovacie zariadenie zodpovedalo cene a popisu.
SlužbySo službami som bola veľmi spokojná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Cena zajazdu skvela a k tomu zodpoveda aj kvalita.
Animatorky uzasne... Romana, Kristina a este tretia. Uz si nepamatam meno. Davali nam viac informacii ako delegatka.
Delegatka 0 bodov(Zdislava).
Na nu sa budeme zvlast stazovat v CK.
Takyto clovek nema co robit ako delegatka. Ani pozdravit, ani vysvetlit, nedvihat mobil....otras. Nechala nas po prilete na letisku v hale a 40 min nedvihala mobil.
Cena zajazdu skvela a k tomu zodpoveda aj kvalita.
Animatorky uzasne... Romana, Kristina a este tretia. Uz si nepamatam meno. Davali nam viac informacii ako delegatka.
Delegatka 0 bodov(Zdislava).
Na nu sa budeme zvlast stazovat v CK.
Takyto clovek nema co robit ako delegatka. Ani pozdravit, ani vysvetlit, nedvihat mobil....otras. Nechala nas po prilete na letisku v hale a 40 min nedvihala mobil.
Cista, takianska huba, voda tepla, cista
StravaStrava dokonala. Gurmani talianskej kuchyne si pochutnaju... mnam
UbytováníUbytovaniu nemame co vytknut. Ciste, kazdy den upratane, kazdy druhy den ciste uteraky.
SlužbyPersonal a cela oblast Brolo, ziadne jazykove schopnosti okrem talianciny. Ani zaklady anglictiny
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Filtrovat recenze
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Skvělá dovolená, rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí poznat místní lidi, kuchyni, čisté moře a místa na výlety, která jinde nenajdete.
Skvělá dovolená, rozhodně doporučuji všem, kteří chtějí poznat místní lidi, kuchyni, čisté moře a místa na výlety, která jinde nenajdete.
Nádherné čisté moře s hrubším pískem a oblázky, nemělo chybu. Začátkem září voda příjemná a lehátek vždy dostatek. Za min.poplatek možnost zapůjčit si šlapadlo. Přístup přímo z hotelu přes cestu s minimálním provozem.
StravaAll inclusive chudší v porovnání s většími hotely, ale naprosto dostačující - vždy bylo z čeho vybrat, snídaně slané i sladké, na večeři 3 druhy jídla, polévka i dezert nebo ovoce či zmrzlina, pití po celý den bez omezení.
UbytováníHotel byl čistý, vybavení moderní, uklízečky pečlivé, lednice i klimatizace fungovaly bez problémů a nastavení klimy manuální dle osobních potřeb. Pouze zdi a dveře příliš netěsní, vše je slyšet ????
SlužbyBar s milou obsluhou otevřený i v období takřka mimo sezónu. Uklízečky byly ochotné a vždy zdravily, rovněž číšníci, kteří umí i pár slov česky a slovensky. Na recepci ochotně pomohli i poradili s pronájmem auta nebo nákupy.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Nicole Navrátilová
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za nas perfektna dovolenka. Vzhladom ku komentarom som mala celkom strach, co nas caka, ale obavy boli zbytocne. Kto chce, dovolenku si uzije. Kto nechce, tak si vzdy nieco najde.
Za nas perfektna dovolenka. Vzhladom ku komentarom som mala celkom strach, co nas caka, ale obavy boli zbytocne. Kto chce, dovolenku si uzije. Kto nechce, tak si vzdy nieco najde.
Plaz bola krasna. Piesok na plazi, kamienky v mori, takze more bolo ciste. Slnecniky a lehatka na plazi boli v cene, takze ideal, more teplucke cca 27 stupnov. Jedine v mori boli male rybky, ktore radi hryzli, ale z nejakeho dobodu si nasli len mna ,manzela a este dvoch panov, ostatny nemali ani kusanec. Nebolo to nic hrozne, ale po niekolky krat na to iste miesto to uz bolelo :-) dalej od brehu uz bol vsak od nich klud.
StravaJedlo bolo vyborne. Ranajky boli sice stale rovnake, ale vzdy sa dalo vybrat. Obedy a vecere boli bohate, velmi chutne, na veceru bola dokonca aj polievka, co taliani moc nerobia. Kazdy den bolo k jedlu aj nejake ovocie (broskyne, pomarance, melon, bluma) pitie z automatu bolo poriadne sladke, ale ked si to clovek zriedil, tak super. Sladke kelimky s niecim podobnym pribinackovi ocenili hlavne deti, zmrzka bola vyborna, cestoviny perfektne, salaty tiez, ryby, kuracie maso, prilohy zelenina na rozne sposoby vsetko bolo moc chutne.
UbytováníHotel je starsi, ale kazdy den upratovali izby (pozametali, vytreli podlahu, postlali postele) kazdy druhy den vymenili uteraky a raz za pobyt vymenili aj postelnu bielizen. Vzdy bolo vsade cisto. Kupelnicka bola mensia, sprchovy kut malicky, ale vsetko funkcne a ciste, len uz by to chcelo rekonstrukciu kvoli vlhkosti. Aj ked tam je odsavac par, tak vek je na kupelni poznat (popraskana omietka, starsie baterie, ktore su uz od cistenia zodrate atd.) ale na ten tyzden a sprchovanie uplne staci. Krasne velke balkony, manzelska postel bola sice riesena velmi vtipne, ale spat sa dalo. Toalety boli vsade (pri recepcii, v jedalni, u baru, pri bazene)
SlužbyPersonal bol moc mily. Casnici furt behali a odnasali spinave riady. Hned ako ste si sadli, doniesli dzban so studenou vodou, na recepcii boli damy velmi ochotne, v bare velmi zlati, co sme chceli, nebol prolem. Bolo vsak na nich vidiet, ze by sa chceli bavit s hostmi, len im bolo trapne zacat konverzaciu.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prostredie na dovolenku ozaj dobre,pláž blízko,kamienková ,s rýchlym vstupom do hlbokej vody.Delegátka Zdislava dosť neochotná,vyhýbala sa stretnutiam,len keď musela,organizácia z jej strany úplne slabá,riešila svoje súkromné veci a z výletu z Palerma nevrátila peniaze,jednalo sa o 5€,neskoro som sa to dozvedela.
Prostredie na dovolenku ozaj dobre,pláž blízko,kamienková ,s rýchlym vstupom do hlbokej vody.Delegátka Zdislava dosť neochotná,vyhýbala sa stretnutiam,len keď musela,organizácia z jej strany úplne slabá,riešila svoje súkromné veci a z výletu z Palerma nevrátila peniaze,jednalo sa o 5€,neskoro som sa to dozvedela.
Plaž blízko hotela,lehátka grátis,nie moc čistá,kamienková,asi po 3m už hlboká voda
StravaStrava dobrá,až na raňajky,stále to isté,saláma,syr,praženica..
UbytováníUbytovanie zodpovedné cene,len wifi uplne slabý signál a na noc vypínali vodu,čiže râno v kúpeľni zápach
SlužbyOk
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka splnila moje ocakavania. Nebol to luxus, ale
ten som neocakavala. Slusny ptiemer.
Dovolenka splnila moje ocakavania. Nebol to luxus, ale
ten som neocakavala. Slusny ptiemer.
Plaz je naozaj velmi blizko. Z arealu hotela cez cestu, rovno na plaz. Piesok na plazi je hrubsi, postupne prechadza na male kamienky. More krasne modre a priezracne. Na plazi len ludia z hotela, je oznacena farbou slnecnikov.
.
Strava talianska, s mnozstvom zeleniny, salatov, vyberat sa dalo vzdy. Boli sladkosti aj ovocie.
Napoje sa dali zobrat az od 10-tej hodiny.
Trochu jednostrranne boli ranajky a potom nieco male akoze olovrant.
Mohli by troch zapracovat na vzhlade ponukanych jedal.
Hotel je starsi, ale je cisty, kazdy den sa uprstuje, umyva sa polaha, vymena uterakov kazdy den, dokonca v strede pobytu ss vymienala aj postrlna bielizen.
Kupelnicka je mala, sprchovy kut by tiez mohol byt trosku vacsi, al inak v pohodr.
Sluzby hotela som popisala vyssie.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Katarína Samelová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Môj celkový dojem je veľká spokojnosť.
Môj celkový dojem je veľká spokojnosť.
Pláž bola neďaleko hotela, s pozvoľným vstupom, kamienková, čistá s priezračným morom. Lehátka a slnečníky patriace hotelu boli v cene. Čo by som privítala je sprcha na pláži.
StravaStrava bola vyhovujúca, chutná a pestrá.
UbytováníUbytovacie zariadenie zodpovedalo cene a popisu.
SlužbySo službami som bola veľmi spokojná.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...