Dalibor H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 11 066 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Výborné (na základě 77 hodnocení)
Tento hotel je 22. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 144 v Sicílie.
Dalibor H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Petra H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Září 2025
Naše dovolená na Sicílii byla opravdu skvělá zkušenost. Ostrov má úžasnou atmosféru – od malebných uliček a historických památek až po krásné pláže s průzračným mořem. Velmi jsme ocenili pohostinnost místních, jejich přátelskost a otevřenost nám dovolenou zpříjemnila ještě víc. Jídlo bylo fantastické – čerstvé ryby, těstoviny, lokální vína i typická sicilská sladkost cannoli, to vše rozhodně stojí za ochutnání. Díky příjemnému klimatu jsme měli možnost podniknout i výlety do okolí – Etna i Taormina patřily k vrcholům celé cesty. Celkově šlo o odpočinkovou i zážitkovou dovolenou v jednom. Pokud někdo hledá kombinaci historie, dobrého jídla a nádherného moře, Sicílie je skvělá volba. Určitě se sem rádi znovu vrátíme!
Naše dovolená na Sicílii byla opravdu skvělá zkušenost. Ostrov má úžasnou atmosféru – od malebných uliček a historických památek až po krásné pláže s průzračným mořem. Velmi jsme ocenili pohostinnost místních, jejich přátelskost a otevřenost nám dovolenou zpříjemnila ještě víc. Jídlo bylo fantastické – čerstvé ryby, těstoviny, lokální vína i typická sicilská sladkost cannoli, to vše rozhodně stojí za ochutnání. Díky příjemnému klimatu jsme měli možnost podniknout i výlety do okolí – Etna i Taormina patřily k vrcholům celé cesty. Celkově šlo o odpočinkovou i zážitkovou dovolenou v jednom. Pokud někdo hledá kombinaci historie, dobrého jídla a nádherného moře, Sicílie je skvělá volba. Určitě se sem rádi znovu vrátíme!
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Všichni klienti českých CK byli ubytovaní ve vedlejším ubytovacím zařízení, které neodpovídalo nabízené kategorii 4*, ale pouze 2*!!! Jako zákazníci se cítíme podvedení, protože popis zájezdu od CK neodpovídal realitě! Bohužel nebyli jsme jediné, kdo podal reklamaci, jsme v kontaktu s ostatními klienty! Paní delegátka nám s úsměvem řekla, že nám stejně bude reklamace zamítnuta! Záležitost jsme řešili ihned po příjezdu s paní delegátkou, neúspěšně! Jako jediné řešení nám bylo nabídnuto přestěhování do hl. budovy, ovšem s příplatkem 50 EU/ noc. Dobře si promyslete, zda Vám za to ty peníze stojí i Váš drahocenný čas!!!
Všichni klienti českých CK byli ubytovaní ve vedlejším ubytovacím zařízení, které neodpovídalo nabízené kategorii 4*, ale pouze 2*!!! Jako zákazníci se cítíme podvedení, protože popis zájezdu od CK neodpovídal realitě! Bohužel nebyli jsme jediné, kdo podal reklamaci, jsme v kontaktu s ostatními klienty! Paní delegátka nám s úsměvem řekla, že nám stejně bude reklamace zamítnuta! Záležitost jsme řešili ihned po příjezdu s paní delegátkou, neúspěšně! Jako jediné řešení nám bylo nabídnuto přestěhování do hl. budovy, ovšem s příplatkem 50 EU/ noc. Dobře si promyslete, zda Vám za to ty peníze stojí i Váš drahocenný čas!!!
Pláž též neodpovídala popisu CK. Jinak lehátka a slunečník zdarma, každý měl své místo dle čísla pokoje, my v zadní části pláže, ne blízko u moře, ale nevadilo nám to, spíše horší pro ty, kteří měli děti. Nepříjemné kameny, do vody pouze s obuví. Když si někteří klienti stěžovali u paní delegátky, že nesouhlasí popis u CK, že měli uvedeno písčitá pláž a jsou tu nepříjemné kameny, tak odpověděla... "Ze ji to robi velmi dobre na chodidla!"
StravaSnídaně a večeře dobré, obsluha vynikající a přátelská, velice pozorná, ale na večeři jsme museli dlouho čekat mezi chody, bylo únavné, byli jsme hladové a pak jsme už ani pomalu neměli hlad díky dlouhému čekání a usínali u stolu. Špatně organizované. Když jsem byla za paní delegátkou, ohledně dlouhého čekání na večeři... copak my, ale chudáci děti hladové a unavené usínali také u stolu (někteří to vzdali a odešli!!!), tak se mě paní delegátka, zeptala, zda mám děti... když jsem odpověděla, že ne, tak mi řekla, ať to neřeším...!
UbytováníPokoj byl tmavý, skromně zařízený, okna a dveře netěsnila (díky tomu jsme měli také plný pokoj komárů), lednička pomalu nechladila, o koupelně nemluvě, velice malý sprchový kout (který nebyl možný zcela uzavřít při sprchování, jinak by jsme se nemohli ani osprchovat - vodu jsme měli tak všude), někteří měli ve velice špatném stavu starý a oprýskaný nábytek, vše máme zdokumentované (navíc jsme po celý pobyt měly černou pavučinu v koupelně, ostatní se daly přehlédnout). Na pokoji jsme měli mravence a jiný hmyz (také pavouky, jednoho v zásuvce nočního stolku, druhého pod ním), nepříjemný hluk od železniční stanice, která byla přímo za hotelem (též zvukové video - bohužel nelze zde nahrát). Neměli jsme soukromou terasu ani balkon, pouze společný prostor, který byl přístupný všem, žádné soukromí. Když si jiní stěžovali u paní delegátky na mravence... odpověděla: "Vždyť je to vegetacia!"
SlužbyÚklid na pokoji byl "v pořádku" - především čistě vyměněné ručníky, dodané toaletní potřeby, ustláno, vytřeno, koše vysypané,... celkově personál na hotelu se velice snažil a byl ochotný. Řešili jsme i s personálem hotelu ohledně našeho ubytování, nebyli jsme první zájezd, kdo byl nespokojený, hotel o všem ví, ale je to problém cestovní kanceláře! Úroveň ubytování neodpovídá ceně, ztratili jsme nejen čas, ale i peníze za dovolenou, kterou jsme si díky okolnostem neužili! Sám jeden ze zaměstnanců hotelu řekl, že naše ubytování odpovídá kategorii 2* a paní delegátka se s námi hádala, že je to 4*! Srovnejte pokoj v hl. budově s pokojem v této budově, v hl. budově opravdu luxus, odpovídá 4*... zde nikoliv...Rozmyslete si, zda sem pojedete s dětmi! (Chudák malý klučina od sousedů totálně poštípaný!)
Byla tato recenze užitečná? (20) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
priemerné. Malé zabudnuté mestečko, najbližšie potraviny 2km,
priemerné. Malé zabudnuté mestečko, najbližšie potraviny 2km,
odporúčam topánky
Stravajedlá sa sú obmieňané, ale viac-menej rovnaké
Ubytováníponúkaný 4* hotel, má jednu z budov nanajvýš 3* a práve v nej je väčšina zákazníkov českých CK ubytovaná pokiaľ si ne priplatí za "výhľad na more"
Služby-
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (3) (0)
Alžběta V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená na pěkném místě hned u pláže
Dovolená na pěkném místě hned u pláže
K pláži dojdete přes silnici. Je jen pro klienty hotelu, tak je tam uklizeno a relativně dost volného místa, na veřejných plážích je mnohem víc lidí. Lehátka a slunečník jsou zdarma
StravaNa Sicílii jsme toho jedli strašně moc dobrého. Těstoviny, pečivo, zmrzlina. V hotelu jsou snídaně formou bufetu - je tam velký výběr ovoce, zeleniny, šunka, sýr, sladké i slané pečivo. K pití šťávy a kafe. Toto se opakuje každý den, ale každý si asi vybere. Večeře jsme si vybírali. Těstoviny, rizota, maso, ryby. K tomu různá zelenina. Některá rizota mi přišla nevýrazná
UbytováníPokoje byly jednoduše vybavené. Maličká koupelna i sprchový kout. Češi nebyli ubytováváni v hotelu, ani v první budově (s výhledem na pláž), ale v druhé budově, za kterou je hned železnice, kousek dál dálnice a na moře vidí jen přes tu první budovu. Hlavně má tato druhá budova maličké balkony (tak metr na metr), proto se tam ani nevejde všechno na usušení a na posezení to moc není. Chyběly mi sušáky nebo alespoň kam ručníky pověsit
Byla tato recenze užitečná? (1) (1)
Nina Albertyová
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka na Sicilii v hoteli Eli bola super. Krasne prostredie, aj vlny, kamienkova plaz a hlavne vyborne lehatka aj bufet s hudou na plazi. Akurat sme sa az na mieste dozvedeli, ze v mori byvaju niekedy meduzy. Plavcik poskytuje v pripade poprhlenia mast a priznaky ustupia. Ako nedostatok hotela hodnotim automat na kavu Nescafe, co vobec nechuti ako talianska kava. Druhe minus ja absencia susiakov na izbach na plavky aj uteraky. Zo strany cestovky bolo vsetko zabezpecene a ocenili sme hodiny odletov aj priletov. Dakujeme, boli sme spokojni s prostredim, so stravou... prajeme vela elanu pri organizovani zajazdov a vela spokojnych klientov.
S pozdravom
Nina Albertyova
Dovolenka na Sicilii v hoteli Eli bola super. Krasne prostredie, aj vlny, kamienkova plaz a hlavne vyborne lehatka aj bufet s hudou na plazi. Akurat sme sa az na mieste dozvedeli, ze v mori byvaju niekedy meduzy. Plavcik poskytuje v pripade poprhlenia mast a priznaky ustupia. Ako nedostatok hotela hodnotim automat na kavu Nescafe, co vobec nechuti ako talianska kava. Druhe minus ja absencia susiakov na izbach na plavky aj uteraky. Zo strany cestovky bolo vsetko zabezpecene a ocenili sme hodiny odletov aj priletov. Dakujeme, boli sme spokojni s prostredim, so stravou... prajeme vela elanu pri organizovani zajazdov a vela spokojnych klientov.
S pozdravom
Nina Albertyova
Plaz kamienkova vyhovujuca, krasne more aj vlny. Vsetko ok pokial neboli niekedy meduzy, pripadne lode nieco popoludni vypustili a znecistili more tak dvakrat asi.
StravaTypicka sicilska v krasnom prostredi na terase.
UbytováníMensie izby vo vedlajsom hoteli, maly balkonik no k spokojnosti nam chybal akurat susiak na plavky aj uteraky.
SlužbyVelke minus pri ranajkach automat na kavu znacky Nescafe, kde kava nechutila ako v Taliansku.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (1)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...