Marta Velebová
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2013 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pěkné, v podstatě nemám výtku na nic. Původní zklamání z toho že nám cestovní agentura nezřídila 4 hvězdičkový hotel a místo toho budeme bydlet v hotelu u železnice nás přešlo, když jsme se za cenu příznivou ocitli v příjemném velmi čistém hotelu, u krásného a romantického místa, sice s malou ale čistou pláží, azurovým mořem, avšak v květnu jsme nevybírali " koupací" destinaci. Přesto jsme se v moři příjemně osvěžili :).Město Cefalu moc hezké.Poprvé na trajektu byl pro nás suchozemce nezapomenutelný zážitek. :)
Pěkné, v podstatě nemám výtku na nic. Původní zklamání z toho že nám cestovní agentura nezřídila 4 hvězdičkový hotel a místo toho budeme bydlet v hotelu u železnice nás přešlo, když jsme se za cenu příznivou ocitli v příjemném velmi čistém hotelu, u krásného a romantického místa, sice s malou ale čistou pláží, azurovým mořem, avšak v květnu jsme nevybírali " koupací" destinaci. Přesto jsme se v moři příjemně osvěžili :).Město Cefalu moc hezké.Poprvé na trajektu byl pro nás suchozemce nezapomenutelný zážitek. :)
Malinká, ale čistá, jenom lehátka, jinak žádný servis, ani slunečníky, patrně bylo před sezonou. Pro celodenní povalování na pláži v sezoně chybělo občerstvení a klasické plážové zázemí. Ale pro dovolenou bez dětí a v květnu nebylo víc potřeba.:)
StravaSnídaně jednotvárné, střední výběr ,ale stačilo bohatě se nasytit. Večeře super, pro mne až moc chodů :), manžel s množstvím spokojen. Nejezdím se na dovolenou přejídat, ale ochutnat místní specialitky, což se celkem povedlo, vařili po Italsky a Sicilsky. Dobré, výběr ze dvou možností byl dobrodružný :), italsky umím málo a překlady do angličtiny a němčiny neseděli :). Bylo to fajn.
UbytováníViz výše. Doplňuji -příjemný a snaživý přístup personálu se zájmem o klienty. Pokoj velmi prostorný starší ale vhodný nábytek, čistota. Připlacený výhled na moře splněn.
SlužbyViz výše. Spokojenost. Možná nejsme úplně náročná klientela, ale jsem senzitivní na to, když se někdo upřímně snaží. Snaha o spokojenost klientů tu byla vidět. Úroveň hotelu odpovídala 3 hvězdičkám.
Byla tato recenze užitečná? (11) (0)







