zatím nejlepší pláž, kterou jsme zažili, ale ubytování opravdu nic moc.
Plážnaprosto super, čisto, krásný písek, mírný vstup do vody, dostatek lehátek i slunečníků, sprchy se sladkou vodou.
Stravazásobování obchodu v Villaggio Europeo velmi tragické, žádné ovoce, nebo zelenina. Ze zboží v obchodu v nabídce prakticky jen balená voda, nějaké víno, bramborové chipsy a ráno pečivo. Restaurace spojená s obchodem nebyla otevřená každý den. V nabídce měla několik druhů těstovin, různě upravenou zeleninu apod., myslím, že z nabídky si je možno pohodlně vybrat. Personál obchodu i restaurace (zřejmě členové jedné rodiny, kteří mají celé ubytovací zařízení v pronájmu) velice netečný. Nelze říci, že neochotný, ale měl jsem pocit, že je podnikání vůbec nezajímá.
Ubytováníubytování velmi skromné, nevybavená kuchyňka, nebyly tam ani 2 šálky na kávu, cedník a další základní vybavení. Vůbec si nedovedu představit, že by se mělo v takto vybavené kuchyni připravit jakékoliv jídlo, vyjma ukrojení chleba a jeho namazání. Nebyla tam ani žádná konvice na uvaření vody, takže jí bylo nutno vařit v jednom ze dvou hrnců. Na pokoji bylo ale čisto, celkově však velmi "sešlé" zařízení, Tak nekvalitní postel s proleželou drátěnkou jsem neměl ani na vojně. Nábytek starý a "každý pes jiná ves", na pokoj se již vůbec nevešel stůl a židle, takže bylo nutné sedět venku. Jinak téměř každý den do noci velmi hlučná diskotéka na vedlejší pláži.
Službyžádné služby neposkytují, vyjma trezoru v recepci.