• V destinaci je vyžadováno očkování proti žluté zimnici, které je potřeba doložit v očkovacím průkazu
  • Děti ve věku do 18 let musí disponovat nejen cestovním pasem, ale také rodným listem, včetně informací o otci a matce. To platí, i když oba rodiče cestují s dětmi, včetně tranzitních cestujících. V případě, že nezletilí cestují do JAR pouze s jedním rodičem nebo zákonným zástupcem, potřebují i další dokumenty (např. čestná prohlášení od obou rodičů prokazující oprávnění pro děti vycestovat, soudní usnesení o právním poručnictví ve vztahu k dítěti, úmrtní list druhého rodiče, kopie dokladů totožnosti a cestovních pasů rodičů nebo zákonného zástupce dítěte). Všechny požadované dokumenty musí být v anglickém jazyce s úředně ověřeným překladem.

Hotel aha Simon's Town Quayside

Hodnocení: /5

Jihoafrická republika, Kapské Město

Pro tento hotel nejsou k dispozici žádné nabídky

Vybrat jiný hotel

Podobné hotely v této lokalitě

Jste flexibilní? Vyberte si levnější měsíc a ušetřete!

Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.

Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 119 495

Poloha

Aha Simon's Town Quayside Hotel a konferenční centrum se těší skvělé poloze u False Bay a je obklopen majestátními horami Simons Kloof a nabízí skvělé ubytování ve fantastické lokalitě.

Vybavení

K vybavení objektu patří restaurace, jídelna, bar, pokojová služba, prádelna a konferenční místnost. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. Jsou zde i různé obchody. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti.

Ubytování

Simon's Town Quayside Hotel nabízí velké, klimatizované, komfortně zařízené pokoje s vlastním balkonem, který nabízí úchvatný výhled na záliv. Všechny pokoje mají sprchy. Quayside Hotel umožňuje hostům vychutnat si konferenci, exkluzivní nakupování a stolování, aniž by opustili hotel.

Strava

Je možné si objednat snídaně.

Služby

Můžete si odpočinout a užít si nádherného východu slunce ze soukromí svého pokoje nebo se vydat na oblíbenou pláž Boulder, která je domovem kolonie afrických tučňáků, která je kousek pěšky. Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma. Soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Informace o hotelu

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.

226 000 250

Počasí

Aktuální počasí

  • Teplota vody 16 °C