Wiesława L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2024
Krásný hotel. Servis na nejvyšší úrovni. Čistota a úklid velmi důkladný. Vysoce kvalitní kosmetika v koupelně. Celkově úžasné a pěkné. Vřele to doporučujeme
Krásný hotel. Servis na nejvyšší úrovni. Čistota a úklid velmi důkladný. Vysoce kvalitní kosmetika v koupelně. Celkově úžasné a pěkné. Vřele to doporučujeme
Chutné snídaně. Můžete si také objednat a la carte. Vše je v bio kvalitě
UbytováníPohádkové pokoje. Byla škoda odjet po 2 týdnech ubytování. Vestavěný kávovar připravil lahodnou kávu. Postele jsou super pohodlné a velké. Krásné koupelny
SlužbyHotelové služby velmi dobrá zkušenost. Velmi se starají o své zákazníky. Vše propracované do každého detailu. Doporučujeme
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







