od 25 500 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 24 098

Popis zájezdu

Jedná se o pobytový zájezd na poloostrově "Hicacos", kde se nachází nejznámější kubánské letovisko "Varadero". Toto letovisko je vzdálené od Havany asi 140 km. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Nejatraktivnější letovisko Kuby nabízí kromě jedné z nejkrásnějších pláží na světě také řadu turistických lákadel jakými jsou například delfinárium, přístav ze kterého denně odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky nebo 18-ti jamkové golfové hřiště. Prožijte Vaší dovolenou v tomto letovisku v hotelu CLUB KAREY 3*, ALL INCLUSIVE.


ODPOČIŇTE SI OD VŠEDNÍHO STRESU A DNEŠNÍHO USPĚCHANÉHO SVĚTA NA BÍLÝCH PLÁŽÍCH, KTERÉ JSOU OMÝVÁNY AZUROVĚ ČISTOU VODOU ATLANTSKÉHO OCEÁNU...


Doporučené výlety

Výlet do Guamá - Krokodýlí farma, Zátoka Sviní, Den v Karibiku

Katamaránem na panenský ostrov Cayo Blanco


Popis Lokace

VARADERO:

Letovisko „Varadero” se nachází 140 km od Havany a je největším turistickým střediskem na Kubě s více než půl milionem turistů ročně. Nachází se na velmi úzkém (0,5 - 1 km) a 25 km dlouhém poloostrově „Hicacos”. První historické zmínky o poloostrově sahají do roku 1555. V této době zde byl španělský přístav. Dnešní letovisko bylo vystavěno jako sídlo bohatých ve 20. letech minulého století. Po druhé světové válce zde byla postavena kasina a hotely. Nádherná 22 kilometrová pláž věhlasných bílých písků, tyrkysové moře a desítky moderních resortů s programem „ALL INCLUSIVE”, nabízí ideální podmínky pro vodní sporty, koupání, potápění, golf a denní i noční zábavu. Na jihu regionu leží Národní Park „Ciénaga de Zapata” (4 400 km² - bažinné ekosystémy s bohatou endemickou florou a faunou). Součástí parku je areál „Guamá” k němuž patří: krokodýlí farma, indianská vesnice „Aldea Taina” a „Lago del Tesoro” - jezero pokladů. O několik kilometrů dále leží zátoka Sviní se známým epickým muzeem a pláž „Playa Girón”. Za zmínku ještě stojí údolí - „Valle Yumuri” a vyhlídka - „Mirador Bacunayagua” (na půl cesty mezi Havanou a Varaderem). Za návštěvu také stojí nádherná jeskyně „Cuevas de Bellamar”, 10 km od města Matanzas. Varadero je v současnosti oblíbené turistické středisko s bílými písčitými plážemi a moderními zábavními středisky. Jeho pláž se řadí mezi 10 nejkrásnějších pláží světa. Mezi zajímavá turistická lákadla patří 18-ti jamkové golfové hřiště, delfinárium nebo marína, odkud každým dnem odplouvají katamarány na přilehlé panenské ostrůvky.

Popis ubytování

CLUB KAREY 3***:

Islazul Hotel Club Karey byl dříve známý jako Hotel Gran Caribe Club Karey. Nachází se na krásné bílé písečné pláži, 25 minut jízdy od letiště a necelý kilometr od centra letoviska Varadero , kde jsou umístěny veletrhy místních řemeslníků. Hotel je ideální pro rodiny s dětmi a pro páry, kteří chtějí zažít bezstarostnou dovolenou. Hotel disponuje 133 klimatizovanými pokoji. Mezi vybavení hotelu patří restaurace, bar, pláž, obchody, autopůjčovna, dětský bazén, denní aktivity, večerní zábava - kabarety, zahrada, posilovna a fitness centrum, mezinárodní kuchyně, internet, kadeřník, lobby bar, masáže, lékařská služba, lékárna, směnárna, noční klub, diskotéka, hlídání dětí, parkování, bar u bazénu, snack bar u bazénu, pošta, ochranka, sauna a informační centrum.

Strava

Program ALL INCLUSIVE v hotelu Sunbeach nabízí svým hostům široký výběr místní i mezinárodní kuchyně a také pestrou nabídku nápojů (káva, džus, pivo, vína, koktejly, likéry). Snídaně, obědy a večeře jsou podávány v hlavní bufetové restauraci "El Nautilus". Lze také navštívit některou ze dvou a la carte restaurací. Po celý den lze využít lehkého občerstvení u snack baru "El Pilar" nebo v dalších dvou barech k neomezené konzumaci rozlévaných nealkoholických a alkoholických nápojů místní výroby.

PROGRAM

1. DEN
Přílet do Havany v odpoledních hodinách (cca 18.00 lokálního času).
Přivítání s česky mluvícím průvodcem. Kolektivní transfer do hotelu na Varaderu. Ubytování.
2.,3.,4., - 14. DEN (délka pobytu dle Vašeho výběru)
Volné dny v programu ALL INCLUSIVE s možností využití fakultativních výletů.
POSLEDNÍ DEN
Volný dopolední program.
11:00 - 15:00 transfer na letiště José Martí v Havaně .
Ve večerních hodinách odlet z Havany s Air France nebo Swiss Air směr Praha. Přílet následující den.
ASISTENCE ČESKY MLUVÍCÍHO DELEGÁTA S MOŽNOSTÍ NÁKUPU FAKULTATIVNÍCH VÝLETŮ

Cena nezahrnuje:

Vstupní vízum - cena 920 Kč Cestovní pojištění - léčebné výlohy + storno (51 Kč-139 Kč/os/den - dle typu zvoleného pojištění) Fakultativní výlety Příplatek za pokoj s výhledem na moře nebo za pokoj vyšší kategorie

Informace o hotelu

 • Vzdálenost od pláže 0 m
 • Vzdálenost od centra města 3 km
 • Vzdálenost od letiště 27 km
 • Klimatizace ano
 • Vnější bazén ano
 • Lehátka a slunečníky u bazénu zdarma, Lehátka a slunečníky na pláži zdarma ano
 • TV ano
 • Lednička ano
 • Dětský koutek, Dětský bazén ano
 • Tenis, Volejbal ano
 • Golf ano
 • Potápěčské centrum ano
 • Animační programy ano
 • Bar ano
 • Hotelová restaurace ano

Recenze hotelu

Hodnocení 3,5/5
Invia

Velmi dobré (3 hodnocení)

Ubytování 3,5/5

Strava 3,9/5

Okolí 3,0/5

Cena 4,4/5

Tento hotel je 92. nejlépe hodnoceným hotelem z celkového počtu 489 v Kuba.

Josef Táborský

Hodnocení 3,6/5
Organizačně dobře zajištěno, služba delegáta velmi dobrá, ostatní podmínky dobré. Naprosto nevyhovující letecká doprava ČSA - nekvalitní, neprofesioná
Celkové hodnocení

Organizačně dobře zajištěno, služba delegáta velmi dobrá, ostatní podmínky dobré. Naprosto nevyhovující letecká doprava ČSA - nekvalitní, neprofesionální, neochotný personál, kvalita neodpovídá ceně.

Ubytování 3,7/5

Strava 4,2/5

Okolí 3,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Odpovídající standardu.

Strava
Kvalitní, dostatečná.

Služby hotelu
Odpovídající standardu.

Pláž
vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám (silný vítr) pláž znečištěná.

Celkový dojem
Dobrý mimo leteckou dopravu.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Pavol Klč

Hodnocení 3,3/5
Zájezd splnil očakávání. Jednou ale stačí.
Celkové hodnocení

Zájezd splnil očakávání. Jednou ale stačí.

Ubytování 3,3/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,7/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování vcelku přijatelné, až na ten úklid. Cílem úklidu bylo vymodelovat s ručníků lodě nebo labutě a koberce nevyčistěné a podlaha nevytřená. Hygienická zařízení ani po urgenci neopravené.

Strava
Relativně obstojná, ale stále to samý.

Služby hotelu
Podle očakávání.

Pláž
Zanesená chaluhami a někdy je zaorali do písku a pak je vlny vtáhli spátky do moře a vyplavili znova na pláž - perpetum mobile.

Celkový dojem
Jednou stačilo, ale je to třeba vidět a zažít.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Filtrovat recenze

Anonym

Hodnocení 0,0/5
Velice jsem se na Kubu těšil, slyxšel jsem velice mnoho pozitivních i negativních věcí a tak jsem se přesvědčil. V zemi obrovská chudoba!!! Průměrný plat kubánce se pohybuje v rozmezí 20-60 USD na měsíc. Jsou vděčni za každou korunu, kterou jim dáte. Jinak velice přátelsští, vstřícní. Většinou, alespoň v turistických oblastech dobrá znalost angličtiny. Šílené kšeftování s doutníky, nejen od kubánc
Celkové hodnocení

Velice jsem se na Kubu těšil, slyxšel jsem velice mnoho pozitivních i negativních věcí a tak jsem se přesvědčil. V zemi obrovská chudoba!!! Průměrný plat kubánce se pohybuje v rozmezí 20-60 USD na měsíc. Jsou vděčni za každou korunu, kterou jim dáte. Jinak velice přátelsští, vstřícní. Většinou, alespoň v turistických oblastech dobrá znalost angličtiny. Šílené kšeftování s doutníky, nejen od kubánců, ale i od delegátky naší CK. To že jí třeba někdo chyběl na fakultativní výlet, který jste si zaplatili, jí nevadilo k tomu, aby klidne odjela od hotelu bez těchto klientů, potom jim vratila poze asi 40% ceny fakultativního výletu. Pokud jste si u ní objednali doutníky, tak vás naháněla všude možně a čekala, jen aby dostala slíbené peníze. Kšeftuje ve velkém. Pokud chcete levně koupit doutníky, doporučuji obrátit se na barmana, který se jmenuje Eduardo, sežene za rozumnou cenu(oproti delegátce ušetříte) a kvalita dobrá. Moře nádherné, vydržel jsem tam i několik hodin. Snad právě proto úžasné a krásné.

Ubytování
Pokud se těšíte na hotel, tak omyl! Je zde několik domku, které patří pod jeden centrální, kde najdete recepci. Do druhého budete chodit na jídlo. Ubytování bylo vcelku dobré, jednou se nam do koupelny dostala žába. Jinak úklid nic moc. Snad někdy ani každý den. Pokud byl, tak Vám ustelou postelke, upraví rucníky a požadují cca 1-2 eura za den, pokud neplatíte, nemate skoro nic. Jednou jsme urgovali toaletní papír, který tam nebyl doplněn cca 3 dny, po urgenci na recepci, nic, po urgenci delegátky ihned doplněné. Hovořil jsem tam s němci, kteříměli na pokoji dokonce i šváby!!! Neočekávejte luxus, ale přežít se to dá. Klimatizace v pokoji funguje, televize take. Doporučuji používat trezor, který je na pokoji, musíte si jej zaplatit v recepci, ale vyplatí se to! CCa 25euro za pobyt. K ostatnímu nemám výhrad, ale ono toho moc nezbývá.

Strava
Jejda, tak to byla šou...stále stejná jídla. Já s tím zas tak problém neměl, ale pokud máte s sebou synovce, kterému je 18, tak problém. Většinou ryby anebo mastná jídla, což synovec odmítal, tak raději nejdl a maximalne využíval baru na pláži, kde bylo možné od 10 do 17 hodin obdržet párek v rohlíku, hamburger apod. Pokud se těšíte na sýry, tak těcj moc nebylo. Co jsem si všiml, tak většina mladých tomumoc nedala. Jinak zeleniny aopd. hodne, ale skoro stejné. Pokud vás přepadne večer hlad, tak až od půlnoci(i když je inzerováno 24 hodin denne) vám udělají u baru u recepce toust. Cili do 17hodin mužete jíst na pláži, do 22hodin v jídelně a po 24 v baru u recepce.

Služby hotelu
Budou vám říkat, že je zde program, ano, ale... ten je asi takovy, ze jeden kubanec 1x za pobyt ucil u bazenu salsu a 1xza 2 dny dělal aquaaerobic, vse tak okolo max. 1/2 hodky. Vecer, snad 2 za 14 dni rijela nejaka mistni skupina, ktera tam zpivala a tancila. Nic moc, ale hlavně chtějí prodat CD s kubánskou hudbou, ta stejná koupíte na tržišti a ještě dost ušetříte. Jinak v recepci Vám kdykoli na požádání zavolají oficiální taxík, Ten doporučuji, je velice levny a je na něho spolehnutí. Pokud pojedete dročkou či vajíčkem(skutrem) zaplatíte mnohem víc, dokonce na osobu klidne o 20 CUC, coz je 20x17Kč, což není málo. Když se řekne Kuba, tak se vám vybaví také míchané nápoje. Pokud čekáte nějaké kvalitní a dobré, doporučuji zajet do Hawany či do nějake restaurace, kde za nej zaplatíte, Ceny ruzné, např. ve varaderu mojito stalo v restauraci cca 2cuc, ale v Havane 6cuc. Ja mel all inclusive, ale dobre piti jsem si kupoval. Jinak v tomto hotelu nemaji stále mátu. Té tady říkají tráva a prostě nějak neřeší, že se těšíte na drink, který vám chutná, prostě není. když se zeptáte, kdy přijde, řeknou jim oblíbené slovíčko maňána---když to slyšíte 5 den, už se raději neptáte. Kubánec vám tedy místo mojita dáva cuba libre, raději více rumu, než vody a myslí, že budete spokojeni....chjo, ale i to se dá odpustit.

Pláž
Lehátka, slunečníky zdarma, ale kvalita nic moc. Proste pokud nejste moc zhýčkaní, je to v pohodě. Jediné co je na pláži možné dělat, tak je beach volejbal a šlapadlo. Nic víc nehledejte,protože nenaleznete. Ve vodě jsem byl na jeden zátak klidně i čtyři hodiny, voda teplá, krásně průhledná, super. Vhodne i pro děti.

Celkový dojem
Dovolená pro nenáročných. Hlavně slunce a moře. Ještě snad k fakultativním výletům. Prosám nekupujte je od českých cestovek, tedy pokud umíte německy či anglicky. Jsou šíleně drahé. My jsme byli na jednou z ostrovu katamaranem, byli u delfíbu...výlet nás s naší českou ck stál 89CUC(kurz 1cuc=17Kc) s německou 49CUC. Uplně to samé. Doporučuji v hale, kde se nachází bar(to je ta, kde je recepce), tak ve výklendku jsou púropagační materiály cestovek, které tam mamjí ubytované klienty. Koukněte a zjistěte si, kdy jim prijde delegát a domluvíte se, rad vas vezme a mate super lepsi sluzby a levnejsi nez cesi. Az budu chtít, rad bych se tak rozhodne kouknul znovu, jak rikam, hlavne to more a teplo naprosto učarovalo. Nikdy nam neprselo. Voda v mori stale 27-28c. Krása. Přeji Vám všem krásnou dovolenou a pokud budete chtit vic, pisnete zikmj@volny.cz rad poradim. Letos letim do thajska, tak uvidim tam....

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Pavol Klč

Hodnocení 3,3/5
Zájezd splnil očakávání. Jednou ale stačí.
Celkové hodnocení

Zájezd splnil očakávání. Jednou ale stačí.

Ubytování 3,3/5

Strava 2,5/5

Okolí 3,7/5

Cena 5,0/5

Ubytování
Ubytování vcelku přijatelné, až na ten úklid. Cílem úklidu bylo vymodelovat s ručníků lodě nebo labutě a koberce nevyčistěné a podlaha nevytřená. Hygienická zařízení ani po urgenci neopravené.

Strava
Relativně obstojná, ale stále to samý.

Služby hotelu
Podle očakávání.

Pláž
Zanesená chaluhami a někdy je zaorali do písku a pak je vlny vtáhli spátky do moře a vyplavili znova na pláž - perpetum mobile.

Celkový dojem
Jednou stačilo, ale je to třeba vidět a zažít.

Byla tato recenze užitečná? (4) (0)

Josef Táborský

Hodnocení 3,6/5
Organizačně dobře zajištěno, služba delegáta velmi dobrá, ostatní podmínky dobré. Naprosto nevyhovující letecká doprava ČSA - nekvalitní, neprofesionální, neochotný personál, kvalita neodpovídá ceně.
Celkové hodnocení

Organizačně dobře zajištěno, služba delegáta velmi dobrá, ostatní podmínky dobré. Naprosto nevyhovující letecká doprava ČSA - nekvalitní, neprofesionální, neochotný personál, kvalita neodpovídá ceně.

Ubytování 3,7/5

Strava 4,2/5

Okolí 3,0/5

Cena 4,0/5

Ubytování
Odpovídající standardu.

Strava
Kvalitní, dostatečná.

Služby hotelu
Odpovídající standardu.

Pláž
vzhledem k nepříznivým klimatickým podmínkám (silný vítr) pláž znečištěná.

Celkový dojem
Dobrý mimo leteckou dopravu.

Byla tato recenze užitečná? (5) (0)

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Aktuální počasí

 • Teplota 29 °C v noci 22 °C

 • Teplota vody 26 °C

Předpověď na další dny

 • Zítra 26 °C v noci 22 °C

 • Sobota 21 °C v noci 16 °C

 • Neděle 17 °C v noci 14 °C

 • Pondělí 22 °C v noci 15 °C

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec