Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2024
Velmi pěkný hotel s milým a ochotným personálem
Velmi pěkný hotel s milým a ochotným personálem
docela daleko :)
StravaChutná skvěle.
UbytováníKomfortní
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
