Margit Valéria C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2025
Měli jsme příjemný výlet.
Měli jsme příjemný výlet.
Kvůli rekonstrukci jsme nemohli využít hotelovou restauraci, ale zabalili nám vydatnou snídani a dali nám možnost dát si čaj (s několika druhy čaje) a kávu.
UbytováníPokoje jsou pohodlné, dobře vybavené a mimořádně čisté. Recepční byli velmi zdvořilí, zdvořilí a milí a plnili požadavky hostů (tj. naše), kdykoli to bylo možné.
naprosto splnily očekávání.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
