Marzena D.
Ověřená recenze Datum pobytu: Říjen 2025
Malta je krásná, doporučuji ji všem. Lidé jsou usměvaví a přátelští a slunce krásně svítí. Je to takhle na Zemi?
Malta je krásná, doporučuji ji všem. Lidé jsou usměvaví a přátelští a slunce krásně svítí. Je to takhle na Zemi?
Pláž je oblázková. Výhledy jsou úchvatné. Malta je nádherná.
StravaOdpovídalo ceně, nic extra, ale neměli jsme hlad.
UbytováníUbytování za tu cenu rozhodně stálo. Vybral jsem si levnou dovolenou, takže jsem nečekal šampaňské na pokoji. Pokud jste estét a puntičkář, připlaťte si a vyberte si jiný hotel. Služby jsou ale vynikající; lidé jsou neuvěřitelně milí.
SlužbyVelmi přátelští lidé, veškerý personál.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)












