KATARZYNA P.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2026
Jsme spokojeni, dobrá lokalita, cena adekvátní službám.
Jsme spokojeni, dobrá lokalita, cena adekvátní službám.
Dobrý přístup na pláž, čistá pláž, promenáda bez dotěrných obchodníků
StravaJídlo průměrné kvality, kávovar rozbitý a vždy špinavý.
UbytováníPokoje jsou hezké a čisté, uklízejí se každý den, ale výhled na staveniště není moc lákavý.
SlužbyHotel je čistý a udržovaný, personál je velmi milý, usměvavý a ochotný.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







