Iberostar Saidia Hodnocení: 5/5
od 19 532 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 19 532 Kč za os.
od 25 060 Kč za os.
od 36 490 Kč za os.
od 40 299 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 2 hodnocení)
Patrícia M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Pláž je široká a príjemná so slnečníkmi a lehátkami. Uteráky sa požičiavajú za zálohu a každý deň si ich môžete vymeniť u personálu hotel. More čisté, bez rias, s dobrým prístupom do vody aj pre malé deti. Čo mi vadilo? Je príjemným spestrením, že na pláži sa môžete povoziť na ťavách. Lenže pán "ťaviar" si po svojich zvieratkách hovienka nezbiera, takže ich je tam po celej sezóne všade ozaj plno.
StravaChuť Maroka je veľmi zaujímavá a pestrá.Tradičný tajin v ktorom sa robí prakticky všetko, od zeleniny, cez kus kus, mäso je zdravá a chutná záležitosť, Grilovali tu ryby a v ponuke bola kuracina, jahňacina, dokonca aj bravčové, bol ohromný výber šalátov a pasca na oči aj na chuť v podobe koláčikov a dezertov. Hoci bol koniec sezóny, tak hotel bol plný a na jedlo sa čakalo v radách, jedno v ktorú hodinu ste prišli, či to boli raňajky, obed, či večera, všetko sa podávalo v rozpätí troch výdajových hodín, ale stále ste čakali v úmornom teple v rade.Personál stíhal debarasovať stoly pre nových stolovníkov. Jedáleň bola čistá , ale teplá, niektoré jedlo, syry, krémové zákusky aj šaláty bolo vystavené 3 hodiny na pulte, takže napriek všetkým odporučeniam a opatreniam sme sa nevyhli veľmi nepríjemným črevným problémom.
UbytováníHotel je postavený v orientálnom štýle síce starší, ale veľmi udržiavaný s prekrásnymi záhradami, tiež starostlivo udržiavanými a s viacerými oddychovými aj plaveckými bazénmi so službami. Areál je veľký s početnými priestormi na relax v interiéri aj exteriéri. Priestranné izby, skvelé postele a čistota úplne všade. Na to, že v ňom muselo byť mojim odhadom okolo 1000 ľudí to neprekážalo.
SlužbyPersonál bol milý,snaživý a pozorný, a to absolútne vo všetkých sférach. Po anglicky sa veľmi nedohovoríte, ale po španielsky a po francúzky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Filtrovat recenze
Patrícia M.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Dovolenka splnila svoj účel, chceli sme iba relaxovať na jednom mieste a nestarať sa vôbec o nič.Keďže to bol zájazd last minute, tak sme nemali nijaké veľké očakávania.Nakoniec sme boli prekvapení, a to veľmi milo.
Pláž je široká a príjemná so slnečníkmi a lehátkami. Uteráky sa požičiavajú za zálohu a každý deň si ich môžete vymeniť u personálu hotel. More čisté, bez rias, s dobrým prístupom do vody aj pre malé deti. Čo mi vadilo? Je príjemným spestrením, že na pláži sa môžete povoziť na ťavách. Lenže pán "ťaviar" si po svojich zvieratkách hovienka nezbiera, takže ich je tam po celej sezóne všade ozaj plno.
StravaChuť Maroka je veľmi zaujímavá a pestrá.Tradičný tajin v ktorom sa robí prakticky všetko, od zeleniny, cez kus kus, mäso je zdravá a chutná záležitosť, Grilovali tu ryby a v ponuke bola kuracina, jahňacina, dokonca aj bravčové, bol ohromný výber šalátov a pasca na oči aj na chuť v podobe koláčikov a dezertov. Hoci bol koniec sezóny, tak hotel bol plný a na jedlo sa čakalo v radách, jedno v ktorú hodinu ste prišli, či to boli raňajky, obed, či večera, všetko sa podávalo v rozpätí troch výdajových hodín, ale stále ste čakali v úmornom teple v rade.Personál stíhal debarasovať stoly pre nových stolovníkov. Jedáleň bola čistá , ale teplá, niektoré jedlo, syry, krémové zákusky aj šaláty bolo vystavené 3 hodiny na pulte, takže napriek všetkým odporučeniam a opatreniam sme sa nevyhli veľmi nepríjemným črevným problémom.
UbytováníHotel je postavený v orientálnom štýle síce starší, ale veľmi udržiavaný s prekrásnymi záhradami, tiež starostlivo udržiavanými a s viacerými oddychovými aj plaveckými bazénmi so službami. Areál je veľký s početnými priestormi na relax v interiéri aj exteriéri. Priestranné izby, skvelé postele a čistota úplne všade. Na to, že v ňom muselo byť mojim odhadom okolo 1000 ľudí to neprekážalo.
SlužbyPersonál bol milý,snaživý a pozorný, a to absolútne vo všetkých sférach. Po anglicky sa veľmi nedohovoríte, ale po španielsky a po francúzky.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (4) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...