Jindřiška Krpálková
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Bylo to moc príma.
Bylo to moc príma.
Pláž krásná. Bohužel hodně rozbitých korálů, takže to spíše chce boty do vody. Občas přijela špína z širého moře, ale nejčastěji moře pěkně čisté. Také trochu vadí, že je na vodě hodně lodí, občas jsou cítit benzínem. Bylo by fajn, kdyby tam nebyli ti soukromí lodníci, kteří pořád lákají na různé vyjížďky, ale stejně hosté hotelu využívají spíše oficiálních služeb hotelu.
StravaStrava bohužel nebyla tak výborná, jak bychom si přáli. Relativně malý výběr hotových vařených jídel v hlavní restauraci. Indická restaurace spíš podprůměrná.
UbytováníUbytování super. U hotelu nádherné rozlehlé zahrady, krásná pláž.
SlužbySlužby hotelu vynikající.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







