Jana Košútová
Ověřená recenze Datum pobytu: Listopad 2021 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Boli sme veľmi spokojní.
Boli sme veľmi spokojní.
Raňajky v hoteli poskytovali dostatočný výber, všetko bolo čerstvé a chutné v dostatočnom množstve. V priebehu dňa nie je problém najesť sa kdekoľvek v meste, dať si kávu a podobne
UbytováníIzba bola čistá, útulná. Mala iba jednu chybu, okno bolo na železničnú trať. Veľkou výhodou ubytovania je, že hotel sa nachádza blízko centra mesta.
SlužbyPersonál príjemný, ochotný poradiť.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
