Aktuální vstupní podmínky a podmínky pro návrat najdete na webu Ministerstva zahraničních věcí: https://www.mzv.cz/jnp/cz/encyklopedie_statu/evropa/polsko/cestovani/covid_19.html

Hotel Holiday Inn

Polsko, Lodžské vojvodství, Łódź

Více o ubytování

od 5 990 za osobu

Vyberte termín

Vybrali jsme pro vás

Invia hodnocení

Nemáme žádná hodnocení 0,0 / 5
Invia

Sledujte předpokládaný vývoj cen v následujících měsících

Vyberte si termín

Neoficiální popis ubytování

Číslo hotelu: 396 724

KDE BUDETE SPÁT

2 - lůžkové pokoje STANDARD, Spr.+WC, LCD TV, telefon, trezor, fén, set pro přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, klimatizace Možnost dětské přistýlky (do 14,99 let) Junior Suite, 1 ložnice + obývací část s rozkládací pohovkou, Spr.+WC, LCD TV, telefon, trezor, fén, set pro přípravu kávy a čaje, Wi-Fi, klimatizace (max. obsazenost 3 dospělí nebo 2 dospělí + 2 dětí do 14,99 let) - cena na dotaz.

FORMA STRAVY

snídaně

TIPY NA VÝLETY A AKTIVITY

Co musíte vidět: Muzeum textilu (850 m) Muzeum kinematografie (2 km) Planetárium (2,6 km) - nejmodernější planetárium v ​​Polsku, Národní centrum filmové kultury, Centrum komiksu a interaktivního vyprávění vytvořené organizátory Mezinárodního festivalu komiksů a her, stejně jako konferenční místnosti a sály pro akce, včetně největší Secesní strojní hala (1 360 m²). V lednu 2018 bylo otevřeno interaktivní Vědeckotechnické centrum - rozlohou největší zařízení tohoto typu v republice. Za téměř 8,5 tis m2 výstavních ploch na EC1-West byly vytvořeny tři naučné stezky. První se zabývá přeměnou energie, druhý rozvojem vědění a civilizace a třetí umožňuje prozkoumat záhady mikro a makrosvěta. Zoologická zahrada (4,5 km) Manufaktura - kulturní a zábavní centrum vzniklo na místě bývalé textilky. Jedno z největších nákupních a zábavních center v Polsku nabízí Manufaktura různé možnosti trávení volného času. Milovníci nakupování ocení množství obchodů a značek, které nabízejí. Příznivci dobré kávy a dobré kuchyně se snadno ztratí v množství kaváren a restaurací nabízejících různé speciality a čerstvě praženou kávu. Milovníci kultury a umění také neodejdou z lodžské manufaktury nespokojeni - v místě sídlí MS2 Art Museum a Factory Museum. Poslední jmenovaný stojí za návštěvu zejména kvůli zajímavé historii samotné továrny. Lidé, kteří preferují aktivní formy trávení času, mohou využít lezeckou stěnu, skatepark, bowling a dokonce i fitness. Mandoria City of Adventure (15 km) – rodinný zábavní park ve stylu renesančního obchodního města. Mandoria se nachází ve městě módy, PTAK v Rzgówě, je prvním celoročním zábavním parkem ve středním Polsku a zároveň největším zábavním parkem v Evropě, který se nachází v budově. Jeho konstruktéři vsadili na originální nápad, inspirovaný dobou renesance. Atrakce jsou nedílnou součástí stvořeného světa a hosté Mandorie by se měli cítit, jako by vstoupili do skutečného města před staletími.

POBYT S DĚTMI

Až 2 děti do 12,99 let se snídaní ZDARMA. (jedno na přistýlce, druhé bez nároku na lůžko) Dítě zdarma a dětská cena povolena v doprovodu 2 plně platících osob na pokoji.

MOŽNOST KOUPÁNÍ

Aquapark FALA (4 km) - je jedním z největších aquaparků v Polsku. Venkovní a vnitřní bazény, včetně bazénu s vlnobitím, nejvyšší v Polsku tobogán Kamikadze, finská sauna a parní sauna, vodní masáže, lanový most, promoční věž, dětská hřiště, bary s nápoji, restaurace - to vše se nachází v srdci Lodže .

PARKOVÁNÍ (informativní údaj)

zdarma

POBYT SE ZVÍŘETEM (informativní údaj)

20 €/noc

NEPŘEHLÉDNĚTE

Pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. Pobyt končí snídaní a uvolněním pokoje do 10.00 hod v den odjezdu.

PROGRAMOVÝ POBYT č.1

POZNEJTE LÓDŹ (4 DNY/ 3 NOCI) - 3x ubytování s bufetovou snídaní - welcome drink BONUSY ZDARMA: Wi-Fi, parkování

PROGRAMOVÝ POBYT č.2

POZNEJTE LÓDŹ (7 DNÍ/ 6 NOCÍ) - 6x ubytování s bufetovou snídaní - welcome drink BONUSY ZDARMA: Wi-Fi, parkování

CELKOVÁ KAPACITA

127 pokojů

REKREAČNÍ POPLATEK (informativní údaj)

cca 1,60 €/den

AKČNÍ NABÍDKA

NOVINKA V NABÍDCE ● HOTEL V CENTRU ZNÁMÉ ULICE PIOTRKOWSKA

URČITĚ OCENÍTE

Proč Hotel Holiday Inn Lódź: - na slavné ulici Piotrkowska - v blízkosti obchodů, barů, kaváren - město 4 kultur - k vidění největší polské graffiti - 3. největší město Polska - až 2 děti do 12,99 let ZDARMA

VYBAVENÍ UBYTOVACÍHO ZAŘÍZENÍ

recepce, restaurace a bar, relaxační zóna (fitness, sauna), klimatizace, výtah, terasa v 6. patře, monitorované parkoviště.

POLOHA UBYTOVÁNÍ

hotel Holiday Inn Łódź **** se nachází na slavné ulici Piotrkowska, která spojuje severní a jižní část města, a je známá díky mnoha obchodům, barům a klubům. Díky své výhodné poloze je ideálním místem pro všechny cestovatele

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

Autobusem z Prahy do Lodži (1301, N1300), zastávka Łódź, WPA Łódź Fabryczna. Hotel je od zastávky vzdálený asi 3 km (taxi). Cesta autobusem z Prahy bez přestupu trvá cca 8 h a 30 min. Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD VLAKEM

Železniční stanice (3 km): Łódź Fabryczna a Łódź Kalinska Aktuální spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

Informace o hotelu

 • Klimatizace ano
 • TV ano
 • Minibar, Bar ano
 • Lednička ano
 • Tenis ano
 • Fitness ano
 • Bezbariérový přístup ano
 • Hotelová restaurace ano
 • Kavárna ano

Nenašli jste zájezd, který odpovídá všem vašim očekáváním?

Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.

Jsme k zastižení Po-Ne 8:00-22:00 hod.

226 000 260

Načítám

Načítám mapu a popis lokality...

Počasí

Nejlepší čas pro dovolenou

 • Nejlepší
 • Dobrá
 • Nízká sezóna
 1. Leden
 2. Únor
 3. Březen
 4. Duben
 5. Květen
 6. Červen
 7. Červenec
 8. Srpen
 9. Září
 10. Říjen
 11. Listopad
 12. Prosinec