Radosław L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Duben 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Hotel má ideální polohu pro objevování Gdaňsku (v srdci Gdaňsku, nedaleko starého města). Skvělá obsluha, chutné snídaně. Velmi vysoký standard pokojů a velmi dobré jídlo.
Hotel má ideální polohu pro objevování Gdaňsku (v srdci Gdaňsku, nedaleko starého města). Skvělá obsluha, chutné snídaně. Velmi vysoký standard pokojů a velmi dobré jídlo.
Výborná dostupnost městskou hromadnou dopravou z hotelu na okolní pláže.
StravaSnídaně formou bufetu se spoustou možností na výběr. V tomto ohledu nejlepší hotel v poslední době v Polsku.
UbytováníÚtulné interiéry, atmosféra činžáku, velmi dobře vybavené pokoje.
Služby.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







