Vladimír Š.
Ověřená recenze Datum pobytu: Květen 2025
Dovolená byla moc pěkná, což je dáno místem, velmi krásným pobřežím a pláží.
Dovolená byla moc pěkná, což je dáno místem, velmi krásným pobřežím a pláží.
Pláž kousek od hotelu je krásná.
StravaStrava nás bohužel příliš nenadchla. Možná to bylo i tím, že jsme měli dovolenou mimo hlavní sezónu a hotel byl poloprázdný. Výběr nebyl velký. Občas bylo vidět, že se tu vaří z polotovarů, což mi přijde škoda.
UbytováníPokoj byl pěkný. Měli jsme zaplacený výhled na moře, ten byl hezký a pokoj velmi prostorný. Zařízení starší, ale to nám nevadilo.
SlužbyPersonál hotelu byl velmi milý a vstřícný.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)







