Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Prodloužený víkend v Lisabonu byl kouzelný, v klid a pohodě, s velmi příjemnou atmosférou.
Prodloužený víkend v Lisabonu byl kouzelný, v klid a pohodě, s velmi příjemnou atmosférou.
Ta je poněkud daleko, ale s Lisabon Card si můžete po hodince jízdy příměstským vlakem i zaplavat v moři.
StravaSnídaně velmi slušná, milovníci sladkého si přijdou na své, milovníci salámů, sýrů a vajíček jsou na tom poněkud hůř.
UbytováníHotel jako výchozí bod pro víkendový pobyt vřele doporučuji.
SlužbyVelmi vstřícný personál na recepci, jediný problém okamžitě řešili.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)







