Cooee Alpin Dachstein Hodnocení: 3/5
od 2 439 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 2 439 Kč za os.
od 4 740 Kč za os.
od 12 379 Kč za os.
od 10 188 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 7 hodnocení)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobře zorganizované.
Dobře zorganizované.
Lyžování - i navzdory ne úplně ideálnímu počasí, lyžování bylo pěkné, krásně upravené sjezdovky, vstřícný personál v restauracích i v servisu.
StravaStrava v penzionu byla prostě nějaké jídlo. Zelenina a ovoce neexistovalo, nebo jen v nějaké oschlém tvaru a minimálním množství, nějaká chutná sladkost k snídani také ne, bylo znát, že je to prostě to nejlevnější.
UbytováníVelmi pěkný prostorný pokoj s příslušenstvím.
SlužbyBez připomínek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jiří Šimáček
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila naše očekávání.
Dovolená splnila naše očekávání.
strava by měla být pestřejší, chyběla zelenina a večer točené pivo, ale jinak přijatelná.
UbytováníUbytování příjemné, klidné,
SportPřesto, že Alpy byly ve vánočním termínu zcela bez sněhu, lyžování na umělém sněhu bylo příjemné na dostatečném počtu sjezdovek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Leona V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dobře zorganizované.
Dobře zorganizované.
Lyžování - i navzdory ne úplně ideálnímu počasí, lyžování bylo pěkné, krásně upravené sjezdovky, vstřícný personál v restauracích i v servisu.
StravaStrava v penzionu byla prostě nějaké jídlo. Zelenina a ovoce neexistovalo, nebo jen v nějaké oschlém tvaru a minimálním množství, nějaká chutná sladkost k snídani také ne, bylo znát, že je to prostě to nejlevnější.
UbytováníVelmi pěkný prostorný pokoj s příslušenstvím.
SlužbyBez připomínek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Únor 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pokoj nádherný, lyžovačka skvělá, bohužel personál nepochopil, že nejsme děti na táboře ale zákazníci na dovolené např. k snídani možnost pouze černého slazeného čaje, neslazený není v ceně a paní s černým mikádem na vás nemile vyjede, když trváte na neslazeným a pak si jej musíte koupit za své. k večeři si nemůžete objednat pití, pokud nedorazíte před 18 h, v 18:00 h se roznáší večeře a nic jiného nejde, neexistuje, že byste si sedla k večeři ke stolu a přišla obsluha se optat, co si dáte k pití, večer, když si sednete do zázemí k baru, personál za vámi nepřijde, zda si nechcete něco objednat, ba naopak musíte se zvednout, dojít k baru a nedovolte si zapomenout nápojový lístek .......... nechápu na čem chtějí vydělat i nás (5 lidí) svým jednáním vyhnali na pokoj ...... ubytování nádherné, nad očekávání, bohužel nenabídnou žádnou službu, my jsme vše nastudovali na netu a tak si o vše řekli, jinak bychom ani v sauně nebyli ........ škoda
Pokoj nádherný, lyžovačka skvělá, bohužel personál nepochopil, že nejsme děti na táboře ale zákazníci na dovolené např. k snídani možnost pouze černého slazeného čaje, neslazený není v ceně a paní s černým mikádem na vás nemile vyjede, když trváte na neslazeným a pak si jej musíte koupit za své. k večeři si nemůžete objednat pití, pokud nedorazíte před 18 h, v 18:00 h se roznáší večeře a nic jiného nejde, neexistuje, že byste si sedla k večeři ke stolu a přišla obsluha se optat, co si dáte k pití, večer, když si sednete do zázemí k baru, personál za vámi nepřijde, zda si nechcete něco objednat, ba naopak musíte se zvednout, dojít k baru a nedovolte si zapomenout nápojový lístek .......... nechápu na čem chtějí vydělat i nás (5 lidí) svým jednáním vyhnali na pokoj ...... ubytování nádherné, nad očekávání, bohužel nenabídnou žádnou službu, my jsme vše nastudovali na netu a tak si o vše řekli, jinak bychom ani v sauně nebyli ........ škoda
velmi skromná, neochucená, nebylo jídlo, na kterém bych si pochutnala
Ubytovánínádherné
Službyneexistují, pokud si o ně neřeknete
Sportfajn areál, každý si v něm najde své, parkování zadarmo, chutné jídlo
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jana L.
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Třídenní dovolená proběhla podle mých představ. Bylo příjemné využít k přepravě na sjezdovky autobus cestovní kanceláře. Veškeré podstatné informace jsem získala prostřednictvím delegátky. Ubytování i jídlo bylo v průměru,
Třídenní dovolená proběhla podle mých představ. Bylo příjemné využít k přepravě na sjezdovky autobus cestovní kanceláře. Veškeré podstatné informace jsem získala prostřednictvím delegátky. Ubytování i jídlo bylo v průměru,
Časově dostupné.
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Jiří Šimáček
Ověřená recenze Datum pobytu: Prosinec 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená splnila naše očekávání.
Dovolená splnila naše očekávání.
strava by měla být pestřejší, chyběla zelenina a večer točené pivo, ale jinak přijatelná.
UbytováníUbytování příjemné, klidné,
SportPřesto, že Alpy byly ve vánočním termínu zcela bez sněhu, lyžování na umělém sněhu bylo příjemné na dostatečném počtu sjezdovek.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.