Tannenhof Hodnocení: 3/5
od 9 612 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 612 Kč za os.
od 6 500 Kč za os.
od 5 225 Kč za os.
od 11 631 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 8 hodnocení)
Iva H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za rozumnou cenu kvalitní služby
Za rozumnou cenu kvalitní služby
Vynikající.
UbytováníPokoje čisté, útulné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
PETR DAM
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Parádní oblast pro pohodové lyžování.
Přímo u hotelu (cca 100 metrů) lanovka do střediska See, což je menší, ale nádherné centrum, kde si sjezdovku najde opravdu každý. Velká nadmořská výška zaručuje opravdovou zimní atmosféru - sníh je skutečně všude.
Je možno využít blízkosti střediska Ischgl, které je od See vzdálené asi 17 km. Toto středisko je skutečně top nejen mezi rakouskými středisky, ale i celosvětově. Navíc možnost výhodných nákupů bez cla na švýcarské straně střediska!
Ovšem největší dojem na nás udělalo středisko Kappl, vzdálené asi 7 km od See...největší pohoda na světě!
Parádní široké sjezdovky situované v bezlesé nadmořské výšce, sluncem zalitá oblast na jižní straně Alp, žádní lidé (každý přece musí jet do Ischglu :-) )
Rakušané prostě lyžování umí a ani v této oblasti nebude náročný lyžař zklamán - vše perfektní!
Parádní oblast pro pohodové lyžování.
Přímo u hotelu (cca 100 metrů) lanovka do střediska See, což je menší, ale nádherné centrum, kde si sjezdovku najde opravdu každý. Velká nadmořská výška zaručuje opravdovou zimní atmosféru - sníh je skutečně všude.
Je možno využít blízkosti střediska Ischgl, které je od See vzdálené asi 17 km. Toto středisko je skutečně top nejen mezi rakouskými středisky, ale i celosvětově. Navíc možnost výhodných nákupů bez cla na švýcarské straně střediska!
Ovšem největší dojem na nás udělalo středisko Kappl, vzdálené asi 7 km od See...největší pohoda na světě!
Parádní široké sjezdovky situované v bezlesé nadmořské výšce, sluncem zalitá oblast na jižní straně Alp, žádní lidé (každý přece musí jet do Ischglu :-) )
Rakušané prostě lyžování umí a ani v této oblasti nebude náročný lyžař zklamán - vše perfektní!
Výtečná!!!
Snídaně formou bufetu - každý den k dispozici teplá míchaná vejce se slaninou, nepřeberné množství pečiva, salámů, sýrů...bezedné nápoje, "zdravá snídaně", káva, čaj...
Odpoledne možnost svačiny - polévka plus pečivo, koláče s čajem - parádní bonus, který se nenabízí zdaleka všude!
Několikachodová večeře - vždy možnost výběru mezi jídly s masem, nebo bez...naprosto dokonalé, vybere si každý a každý si i pochutná.
Velmi hezký - sice starší, ale po rekonstrukci velmi vkusně upravený hotel.
Pokoje sice menší, ale plně odpovídají standardu 3 hvězd.
Balkon, koupelna oddělená od WC, televize...nebylo nač si stěžovat!
Vynikající.
Paní na recepci (mimochodem jediná Rakušanka v hotelu) hovořila (mimo němčiny, samozřejmě :-) ) naprosto dokonalou angličtinou.
Personál se skládal z žen ze Slovenska a z Čech, takže s dorozuměním nebyl žádný problém.
Všichni velmi milí, pracovití, vstřícní - cítíte se jako vážený host a jako doma!!!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Filtrovat recenze
Jana V.
Ověřená recenze Datum pobytu: Srpen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Dovolená parádní, byli jsme moc spokojení s hotelem, naprosto vynikající večeře o 4 chodech, každý den úklid pokojů, nové ručníky a osušky, kreativně ustlané postele každý den, to vše se v hotelech této kategorie vždy nestává. Super bylo slyšet češtinu, servírka i kuchař byli Češi. Tudíž chválili jsme česky ????
Dovolená parádní, byli jsme moc spokojení s hotelem, naprosto vynikající večeře o 4 chodech, každý den úklid pokojů, nové ručníky a osušky, kreativně ustlané postele každý den, to vše se v hotelech této kategorie vždy nestává. Super bylo slyšet češtinu, servírka i kuchař byli Češi. Tudíž chválili jsme česky ????
Na koupališti v městečku udržovaná zeleň i místo na slunění, slunečníky a lehátka možné k zapůjčení za poplatek. Hrací prvky pro děti.
StravaStrava výtečná, snídaně dostačující, každý si mohl vybrat, slané, sladké, teplé, studené, jogurty, spousta druhů müsli. Večeře předčila naše očekávání, 4 chody a porce velké. Výběr ze 2 menu a jednoho dětského jídla, jedno bylo pro vegetariány. Vždy nám moc chutnalo.
UbytováníPokoj útulný, čistý, moc hezké dekorace na stěnách. Co mi trošku vadilo byly skříně, které byly převážně jen na ramínka, poličky jen 2. V koupelně a na záchodě nebylo odvětrávání, to by chtělo ještě doladit, jinak velká spokojenost.
SlužbyVše připravené, doklady, obsluha, rady na výlet. Ochotný usměvavý personál.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Iva H.
Ověřená recenze Datum pobytu: Červen 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Za rozumnou cenu kvalitní služby
Za rozumnou cenu kvalitní služby
Vynikající.
UbytováníPokoje čisté, útulné.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jan Czókoly
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2022 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Výborný přístup. Chutné velké večeře i snídaně. Sauna a bazén v ceně.
Výborný přístup. Chutné velké večeře i snídaně. Sauna a bazén v ceně.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
PETR DAM
Ověřená recenze Datum pobytu: Leden 2020 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Parádní oblast pro pohodové lyžování.
Přímo u hotelu (cca 100 metrů) lanovka do střediska See, což je menší, ale nádherné centrum, kde si sjezdovku najde opravdu každý. Velká nadmořská výška zaručuje opravdovou zimní atmosféru - sníh je skutečně všude.
Je možno využít blízkosti střediska Ischgl, které je od See vzdálené asi 17 km. Toto středisko je skutečně top nejen mezi rakouskými středisky, ale i celosvětově. Navíc možnost výhodných nákupů bez cla na švýcarské straně střediska!
Ovšem největší dojem na nás udělalo středisko Kappl, vzdálené asi 7 km od See...největší pohoda na světě!
Parádní široké sjezdovky situované v bezlesé nadmořské výšce, sluncem zalitá oblast na jižní straně Alp, žádní lidé (každý přece musí jet do Ischglu :-) )
Rakušané prostě lyžování umí a ani v této oblasti nebude náročný lyžař zklamán - vše perfektní!
Parádní oblast pro pohodové lyžování.
Přímo u hotelu (cca 100 metrů) lanovka do střediska See, což je menší, ale nádherné centrum, kde si sjezdovku najde opravdu každý. Velká nadmořská výška zaručuje opravdovou zimní atmosféru - sníh je skutečně všude.
Je možno využít blízkosti střediska Ischgl, které je od See vzdálené asi 17 km. Toto středisko je skutečně top nejen mezi rakouskými středisky, ale i celosvětově. Navíc možnost výhodných nákupů bez cla na švýcarské straně střediska!
Ovšem největší dojem na nás udělalo středisko Kappl, vzdálené asi 7 km od See...největší pohoda na světě!
Parádní široké sjezdovky situované v bezlesé nadmořské výšce, sluncem zalitá oblast na jižní straně Alp, žádní lidé (každý přece musí jet do Ischglu :-) )
Rakušané prostě lyžování umí a ani v této oblasti nebude náročný lyžař zklamán - vše perfektní!
Výtečná!!!
Snídaně formou bufetu - každý den k dispozici teplá míchaná vejce se slaninou, nepřeberné množství pečiva, salámů, sýrů...bezedné nápoje, "zdravá snídaně", káva, čaj...
Odpoledne možnost svačiny - polévka plus pečivo, koláče s čajem - parádní bonus, který se nenabízí zdaleka všude!
Několikachodová večeře - vždy možnost výběru mezi jídly s masem, nebo bez...naprosto dokonalé, vybere si každý a každý si i pochutná.
Velmi hezký - sice starší, ale po rekonstrukci velmi vkusně upravený hotel.
Pokoje sice menší, ale plně odpovídají standardu 3 hvězd.
Balkon, koupelna oddělená od WC, televize...nebylo nač si stěžovat!
Vynikající.
Paní na recepci (mimochodem jediná Rakušanka v hotelu) hovořila (mimo němčiny, samozřejmě :-) ) naprosto dokonalou angličtinou.
Personál se skládal z žen ze Slovenska a z Čech, takže s dorozuměním nebyl žádný problém.
Všichni velmi milí, pracovití, vstřícní - cítíte se jako vážený host a jako doma!!!
Byla tato recenze užitečná? (1) (0)
Anonym
Ověřená recenze Datum pobytu: Červenec 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...