Tannenhof Hodnocení: 3/5
od 9 612 Kč za os.
Přejít k obsahu | Přejít k hlavnímu menu
od 9 612 Kč za os.
od 6 500 Kč za os.
od 5 225 Kč za os.
od 11 631 Kč za os.
Graf ukazuje předpokládaný vývoj cen zájezdu v následujících měsících.
Jednotlivé sloupce zobrazují minimální cenu za osobu v daném měsíci. Cena se může lišit v závislosti na délce zájezdu.
Popisy, recenze a fotografie uvedené v informacích vyjadřují subjektivní dojmy jejich autorů a nejsou součástí oficiálního popisu objektu ze strany organizátora zájezdu (cestovní kanceláře). Skutečné provedení pokojů a jejich vybavení se může od uvedených informací lišit, za což společnost Invia nenese odpovědnost. Oficiální popis poskytnutý organizátorem zájezdu je k dispozici na stránce vámi vybraného zájezdu po zadání termínu, o který máte zájem.
Nehodnoceno (na základě 4 hodnocení)
Jitka C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jitka C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem v rakouských Alpách jsme byli spokojeni, jen počasí nám moc nepřálo. Ze 4 dnů lyžování bylo pouze 1 den opravdu krásně, 1 den jakž takž a 2 dny hnusně.
S pobytem v rakouských Alpách jsme byli spokojeni, jen počasí nám moc nepřálo. Ze 4 dnů lyžování bylo pouze 1 den opravdu krásně, 1 den jakž takž a 2 dny hnusně.
Měli jsme v hotelu pouze snídaně. Ty byly naprosto dostačující. Perfektní pečivo, jak světlé, tak tmavé, celozrnné i sladké (koláčky, vánočka...)....šunka, sýry (plátkový, tavený, niva, camembert...), vejce, paštika, zavařenina, med, nutela, musli, cornflakes, jogurt....juice, čaj, káva. Vše čerstvé a výborné kvality.
V restauraci jsme ochutnali speciality jako Tiroler Grostl nebo Germknodel mit Vanilasauce....vynikající!
Bylo skvělé. Menší hotel přímo na svahu. Nástupní stanici kabiny jsme měli pár metrů od hotelu. Pokoj byl prostorný, velice slunný s krásným výhledem na štíty hor. Byl účelně zařízen bez nějakých zbytečností. Všude bylo krásně čisto. Veškeré vybavení bylo v dobrém stavu.
SlužbyJediná výtka - přístup na internet. Ale to není problém jen tohoto hotelu, ale i jiných. Nechápu proč hotely zpoplatňují přístup na wifi. U hotelů vyšší kategorie bych považovala přístup na internet za samozřejmost.
Obvykle účtují taxu za dny, zde to bylo bohužel dokonce za hodiny. Desetihodinový přístup stál 15 EUR.
Kvalita byla OK. Jezdily všechny vleky, upraveny byly všechny sjezdovky. Rolby vyjíždějí každý večer po ukončení dne. Zde dokonce vyjely i brzo ráno před spuštěním vleků, aby upravily terén po celonočním sněžení.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Filtrovat recenze
Jana Č.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2019 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Pobyt sa nám páčil,chceli by sme sa ešte vrátiť.Výborné podmienky na skvelú lyžovačku, každý si môže vybrať.
Pobyt sa nám páčil,chceli by sme sa ešte vrátiť.Výborné podmienky na skvelú lyžovačku, každý si môže vybrať.
Možností stravovania je dosť ale treba rátať s vyššími cenami.
UbytováníMalý útulný hotel vhodný aj pre rodiny s deťmi aj pre tých ktorý hladajú oddych a klud.
SportZjazdovky sú skvelé,upravené.
Tato recenze byla přeložena automaticky přes Google Translate
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jitka Churaňová
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2017 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byli jsme zde již potřetí, což svědčí o tom, že jsme velmi spokojeni. Jedná se o malý rodinný hotel v menším lyžařském středisku. Místo je klidné, žádné divoké Apres Ski, ale nám to vyhovuje. Jednou z největších předností tohoto hotelu je, že nástupní stanice kabinové lanovky je pár metrů od hotelu a dojet na lyžích můžete téměř do pokoje.
Byli jsme zde již potřetí, což svědčí o tom, že jsme velmi spokojeni. Jedná se o malý rodinný hotel v menším lyžařském středisku. Místo je klidné, žádné divoké Apres Ski, ale nám to vyhovuje. Jednou z největších předností tohoto hotelu je, že nástupní stanice kabinové lanovky je pár metrů od hotelu a dojet na lyžích můžete téměř do pokoje.
Hotel nabízí pouze snídaně, ale i ty jsou naprosto dostatečné. V nabídce je káva, čaj, džusy, uzeniny, sýry, paštika, vejce, skvělé čerstvé pečivo (tmavé, světlé, celozrnné), jogurty, džemy, med, musli, ovoce čerstvé i kompotované, sladké pečivo.... vše ve vynikající kvalitě. Jediné co mně u snídaně chybělo byla jakákoli zelenina.
UbytováníUbytování je naprosto perfektní. Při první návštěvě tohoto hotelu jsem byla přímo unešená. Pokoje jsou účelně vybaveny, čisté a velmi slunné. Sociální zařízení moderní a čisté. Jezdíme i do Itálie, ale tady je to jiný level.
SlužbyHotel nabízí i saunu a nějaké malé fitko, ale to jsme nevyužili, tak nemohu hodnotit.
Musím zmínit jednu věc, která mně opravdu vadí, ale to nejen u tohoto hotelu, a to je placený přístup na wifi. Nechápu, proč hotel nenabízí svým klientům wifi v rámci svých služeb zdarma. Zde se neplatil přístup na počet dnů, ale dokonce na hodiny. Za 10 hodin byla cena tuším 20 EUR.
Středisko Galtur nabízí dle mého názoru dostatek sjezdových tratí v různých obtížnostech. Stačí se podívat na plánek na internetu. Tratě jsou vždy dobře připraveny, ale jejich kvalita se samozřejmě odvíjí od počasí, které je vždy sázkou do loterie. My jezdíme vždy v termínu 2. polovina března a letos bylo např. extrémní teplo, už ráno bylo i ve výšce 2000 m 6°C, odpoledne už byl sníh dole mokrý a těžký, ale nahoře se dalo stále dobře lyžovat.
Celkově hodnotím naši dovolenou jako skvělou.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jitka C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2016 Recenze vytvořená před 3 a více lety
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Jitka C.
Ověřená recenze Datum pobytu: Březen 2015 Recenze vytvořená před 3 a více lety
S pobytem v rakouských Alpách jsme byli spokojeni, jen počasí nám moc nepřálo. Ze 4 dnů lyžování bylo pouze 1 den opravdu krásně, 1 den jakž takž a 2 dny hnusně.
S pobytem v rakouských Alpách jsme byli spokojeni, jen počasí nám moc nepřálo. Ze 4 dnů lyžování bylo pouze 1 den opravdu krásně, 1 den jakž takž a 2 dny hnusně.
Měli jsme v hotelu pouze snídaně. Ty byly naprosto dostačující. Perfektní pečivo, jak světlé, tak tmavé, celozrnné i sladké (koláčky, vánočka...)....šunka, sýry (plátkový, tavený, niva, camembert...), vejce, paštika, zavařenina, med, nutela, musli, cornflakes, jogurt....juice, čaj, káva. Vše čerstvé a výborné kvality.
V restauraci jsme ochutnali speciality jako Tiroler Grostl nebo Germknodel mit Vanilasauce....vynikající!
Bylo skvělé. Menší hotel přímo na svahu. Nástupní stanici kabiny jsme měli pár metrů od hotelu. Pokoj byl prostorný, velice slunný s krásným výhledem na štíty hor. Byl účelně zařízen bez nějakých zbytečností. Všude bylo krásně čisto. Veškeré vybavení bylo v dobrém stavu.
SlužbyJediná výtka - přístup na internet. Ale to není problém jen tohoto hotelu, ale i jiných. Nechápu proč hotely zpoplatňují přístup na wifi. U hotelů vyšší kategorie bych považovala přístup na internet za samozřejmost.
Obvykle účtují taxu za dny, zde to bylo bohužel dokonce za hodiny. Desetihodinový přístup stál 15 EUR.
Kvalita byla OK. Jezdily všechny vleky, upraveny byly všechny sjezdovky. Rolby vyjíždějí každý večer po ukončení dne. Zde dokonce vyjely i brzo ráno před spuštěním vleků, aby upravily terén po celonočním sněžení.
Byla tato recenze užitečná? (0) (0)
Zavolejte nám nebo spusťte live chat a zařídíme vám báječnou dovolenou, na kterou budete vzpomínat dlouhou dobu.
Jsme k zastižení Po-Pá 7:00-22:00; So-Ne 8:00-22:00.
Načítám mapu a popis lokality...